Editörler : oto-danisman-expert
12 Şubat 2019 18:22

Yüzme testine girmiş, bir vatan evladı arıyorum

Arkadaşlar yüzme testine giren bir arkadaş yokmu. Subay astsubay farketmez.

EmJJ
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:46

Kardeşim dün girdim gözlük yasak , bone takan da var takmayan da , suya atlamak yok içine girip başlıyorsun duvardan ayaklarinla ittirebiliyorsun ama , su altı en düşük 11 metre gitmen gerekiyor ve ayak,kol vs herhangi bir yerin çıkarsa eleniyorsun 150 metre yüzmede ise 2 saniyeyi geçik beklersen eleniyorsun sırt üstü yan yüzme vs yok göğsün yerde ki seramiğe bakacak giriş derinliği 1.95 bitiş derinliği 4.40 havuz boyu 50 metre başarılar.

SameTt07
Aday Memur
13 Şubat 2019 14:13

Her şeyi Anlatmış Arkadaş. Birde ortalama dereceler nasıl ve kalabalık mı hocam.Şimdiden teşekkürler

Wavess
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:45

Kardeşy yüzme testine ne zaman girdin ? Fyt'den sonraki gün mü ? Yoksa başka bir güne mi verdiler ? Cevap verirseniz mutlu olurum.

EmJJ, 5 yıl önce
Kardeşim dün girdim gözlük yasak , bone takan da var takmayan da , suya atlamak yok içine girip başlıyorsun duvardan ayaklarinla ittirebiliyorsun ama , su altı en düşük 11 metre gitmen gerekiyor ve ayak,kol vs herhangi bir yerin çıkarsa eleniyorsun 150 metre yüzmede ise 2 saniyeyi geçik beklersen eleniyorsun sırt üstü yan yüzme vs yok göğsün yerde ki seramiğe bakacak giriş derinliği 1.95 bitiş derinliği 4.40 havuz boyu 50 metre başarılar.
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi