Editörler : F16 Gökçen
«100910101011101210131014101510161017101810191020»

Ggul06
Aday Memur
20 Nisan 2020 17:06

2 saat önce aranmışım ama bakamadım telefona. Tekrar arasam mı ben

minerva37
Aday Memur
20 Nisan 2020 22:33

aradınız mı bari?

Ggul06, 4 yıl önce

2 saat önce aranmışım ama bakamadım telefona. Tekrar arasam mı ben

tuzlucekirdek
Aday Memur
21 Nisan 2020 09:14

Arkadaşlar e&y Bursa için aranan var mı?

Mancia
Aday Memur
21 Nisan 2020 11:37

E&Y ve Deloitte'den arananlar başvuru tarihleriniz nedir acaba?

Newgraduated7
Aday Memur
21 Nisan 2020 13:39

Arkadaşlar EY dan yeni manager görüşmesi alan varmı bu hafta için.

Birde manager veya partner görüşmesi yapanlar, beler soruluyor bilgilendşrebilir misiniz?

Derya919191
Aday Memur
21 Nisan 2020 17:31

Kpmg'den Ankara için partner görüşmesi alan var mı? Managerden kaç gün sonra partner daveti gelir si

Msrkn12
Aday Memur
21 Nisan 2020 20:39

Arkadaşlar herkese merhabalar, başvulara başlayacağım. Başlamadan önce online ingilizce ve genel yetenek sınavları için ufak bir bilgi verir misiniz? Kac soru kac dakika zor mu kolay mı? Özellikle ingilizce sınavının zorlugu nasıl? Ne soruyorlar grammer agırlıklı mı ceviri var mı? Girmeden bi hazırlık yapmak felan bir yerden calısmak lazım mı? Bilgilendirebilirsiniz çok sevinirim. Herkese bol şans

ahzeze
Aday Memur
22 Nisan 2020 15:54

Arkadaşlar, 7 nisanda EY online sınavlarına girdim ancak olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapılmadı. Aynı tarihte sınav olupta mülakat maili ya da olumsuz dönüş alan oldu mu ?

tuzlucekirdek
Aday Memur
22 Nisan 2020 16:44

sınavlardan 1 hafta sonra filan online video mülakat gelmişti bana ben de 1 ay önce video mülakata girdim daha dönüş olmadı maalesef

ahzeze, 4 yıl önce

Arkadaşlar, 7 nisanda EY online sınavlarına girdim ancak olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapılmadı. Aynı tarihte sınav olupta mülakat maili ya da olumsuz dönüş alan oldu mu ?

23 Nisan 2020 12:30

Merhaba arkadaşlar, KPMG partner mülakatına davet edilen var mı???

gullcaa
Aday Memur
23 Nisan 2020 13:53

Öncelikle merhaba,

Süreciniz umarım olumlu geçer sizi tebrik ederim :)

Beni de dün Deloitte İK'dan aradılar. Zoom üzerinden bölüm tanıtımlarının gerçekleşeceğini söyledirler. Bu görüşmeden hemen sonra bir ingilizce makale gönderecekler ve onun çevirisi mi yapacağız? Bu süreç tam olarak nasıl ilerliyor acaba?

Bir de bir hafta önce KPMG manager görüşmesine girdim. Partner görüşmesi için aramalarını bekliyorum. KPMG partner görüşmesi ingilizce konuşma ve teknik bilgi mi gerektiriyor? Partner mülakatının daha zorlu olduğunu duydum genelde. Bu son görüşme süreci hakkında bilgi alabilir miyim :)

Şimdiden çok çok teşekkürler :)

kawaii34, 4 yıl önce

Merhaba herkese , bir update vermek için yazıyorum. Bugün Deloitte'un bölüm tanıtımları sunumu vardı, yaklaşık 100 kişiyi çağırmışlar ben de oradaydım Zoom'dan bağlandık, yöneticiler ve İK'lar sunum yaptı.

Benim bulunduğum grup ilk grupmuş başka gruplar halinde tanıtımlar da olacakmış.

Grup tanıtımları→ Online Grup mülakatı → Mayısta Manager mülakatı → Türkçe-İngilizce, İngilizce Türkçe essay ve Haziranda Partner mülakatı olacakmış

Açıkçası süreç çok uzun, hiç hoşuma gitmedi, sizi bilgilendirmek için yazıyorum.

Ve geçen gün Sanal Kariyer Fuarı diye bir şeye katılıp PwC İK'sına chat üzerinden süreçle alakalı soru sordum. "Merak etme bu sene alımlar gerçekleşecek , mülakat için altyapı hazırlık aşamaşındayız." gibisinden bir şey söyledi.

KPMG partner mülakatına girdim geçen hafta.

EY Cuma manager mülakatım var.

Offer alırsam detaylı bir şekilde yazacağım. herkese bol şans. Motivasyonumuzu yüksek tutalım

umutluvaka52
Aday Memur
23 Nisan 2020 18:48

vay arkadas yaa bir tek beni aramiyorlar hahaha ne kpmg ne deloitte

Mancia
Aday Memur
23 Nisan 2020 21:49

Yalnız değilsin :D PwC ve E&Y sınav bile göndermedi. KPMG ve Deloitte sınav gönderdi hatta KPMG için video mülakat da yaptım ama hala döbüş yok

umutluvaka52, 4 yıl önce

vay arkadas yaa bir tek beni aramiyorlar hahaha ne kpmg ne deloitte

yenimezun066
Aday Memur
24 Nisan 2020 16:40

Pwc'den net bir cevap alabilen yok sanırım .Yaklaşık 2 ay önce başvurumu yapmışım fakat kariyer sitesinde başvuru dururum hala :interviewing olarak görülüyor. Sanırım şu ana kadar dört firma arasında süreci en kötü yöneten firma pwc oldu.

thehunter1
Kapalı
24 Nisan 2020 17:46

EY corporate finance maaş bilgisi olan var mı?

abcxxbc
Aday Memur
25 Nisan 2020 20:47

Arkadaşlar merhaba size önemli bir şey sormak istiyorum. Ben de Deloitte önline bölüm tanıtımlarına çağırılmıştım ve bir sonraki adımın online grup mülakatı olacağı söylendi. Halen onun için verilecek tarihi bekliyorum. Ancak benim bilgisayarımın mikrofonu çalışmıyor. Sizce bu mülakata telefondan katılmam problem olur mu? Daha önce bu şekilde bir mülakata katılan arkadaşlar oldu mu? Yani telefon ekranı küçük olduğu için bana problem yaratır mı diye düşünüyorum. Eğer bu konuda deneyimi ya da önerisi olan arkadaşlarım varsa cevap atarlarsa çok sevinirim. Hepinize süreçlerde başarılar dilerim.

TnT35
Aday Memur
26 Nisan 2020 00:34

Telefondan katılabilir misin bilmiyorum ama telefonu pc'de mikrofon olarak kullanabildiğin uygulamalar var onlara bak istersen. WO Mic diye bir uygulamayı kullanmıştım ben daha önce oyunlarda, wifi üzerinden telefonla pc'yi bağlıyor.

abcxxbc, 4 yıl önce

Arkadaşlar merhaba size önemli bir şey sormak istiyorum. Ben de Deloitte önline bölüm tanıtımlarına çağırılmıştım ve bir sonraki adımın online grup mülakatı olacağı söylendi. Halen onun için verilecek tarihi bekliyorum. Ancak benim bilgisayarımın mikrofonu çalışmıyor. Sizce bu mülakata telefondan katılmam problem olur mu? Daha önce bu şekilde bir mülakata katılan arkadaşlar oldu mu? Yani telefon ekranı küçük olduğu için bana problem yaratır mı diye düşünüyorum. Eğer bu konuda deneyimi ya da önerisi olan arkadaşlarım varsa cevap atarlarsa çok sevinirim. Hepinize süreçlerde başarılar dilerim.

abcxxbc
Aday Memur
26 Nisan 2020 04:19

Çok teşekkürler cevap için, eğer olabiliyorsa harika olur. Deneyeceğim bunu

TnT35, 4 yıl önce

Telefondan katılabilir misin bilmiyorum ama telefonu pc'de mikrofon olarak kullanabildiğin uygulamalar var onlara bak istersen. WO Mic diye bir uygulamayı kullanmıştım ben daha önce oyunlarda, wifi üzerinden telefonla pc'yi bağlıyor.

yenimezun066
Aday Memur
26 Nisan 2020 23:24

Geçen hafta içinde EY manager mülakatına giren oldu mu ? Tahmini ne kadar bir süre içinde dönüş yaparlar acaba

minerva37
Aday Memur
26 Nisan 2020 23:29

Zoom'un telefon uygulamasından sıkıntı yaşamazsınız, ses gerekiyor çünkü anladığım kadarıyla gruplar halinde bir vaka çalışması yapacağız ve illa konuşmamız gerekiyor.

abcxxbc, 4 yıl önce

Toplam 23158 mesaj
«100910101011101210131014101510161017101810191020»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi