Editörler : swat3410
12345678910111213»

ES97
Aday Memur
04 Nisan 2019 01:47

Bende ret i gördüm malesef

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Nisan 2019 08:58

Devre geçmiş olsun.kısaca bilgi verebilirmisin kod khk vs.forumu takip edenler için.
ES97, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Nisan 2019 09:00

Evet devre artık önrümüz mahkeme lerde beklemekle bitecek bu adaletsizliği reva görenler bize uyguladığınız adaletide bulamayın inşaallah.
Sürgün65, 5 yıl önce
aynen bir hafta oldu devre arkadakiler gitti önümüz ise bir muamma....

Sürgün65
Aday Memur
04 Nisan 2019 11:00

inşallah devre
30 eyllül., 5 yıl önce
Evet devre artık önrümüz mahkeme lerde beklemekle bitecek bu adaletsizliği reva görenler bize uyguladığınız adaletide bulamayın inşaallah.

Sürgün65
Aday Memur
04 Nisan 2019 11:09

devre geçmiş olsun
ES97, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Nisan 2019 11:12

Devre adaletsizliğin bini bin para.Albertos 4 kodu bizim garson say koduna denk geliyor. Ea kodu albertos 2 ye denk geliyor.albertos 2 den bırak ihracı işlem yapılıp açıga dahi alınmamıştır.komisyon albertos 4 den bayagı iade yaptı bu zamana kadar.iltisak diyorsun MEB den son ana kadar fetö sendikası iade. Siyasi dir bizim ihraçlarımız da retlerimizde . Oh ne ala memleket adam torpille ea koduyla çalışsın yüzlerce var hemde bize kod yapıştır ee fetöyle mücadele ediyorlarmış bırakın be sizinki siyasi rant ugruna garibanlarla mücadele. Ben bir gün her şeyin ortaya çıkacağını hakkımızı alacagımızı biliyorum ama ömür vefa ederse. Yolun sonu görünüyor artık yükselinen yerden düşüş de başladı. Ne desek boooş Tek çare Rabbimin ADALETİ Dir oda elbet tecelli edecektir.
Sürgün65, 5 yıl önce
inşallah devre

Sürgün65
Aday Memur
04 Nisan 2019 13:17

devre adaletin nasıl işlediğini Allaha şükür gördük bunlar bilmiyorlar mı ki kendi kurdukları adaletin kendilerinide yargılayacağı,bilmiyorlar mı ki Allah'ın adeletinin şaşmaz terazide olduğunu. Zannediyorlar ki bu dünyaya çivi çakmışlar hep burada kalacaklar. Ah almak zordur hakka girmek zordur.Bu devirde adaletli olmak daha da zordur
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre adaletsizliğin bini bin para.Albertos 4 kodu bizim garson say koduna denk geliyor. Ea kodu albertos 2 ye denk geliyor.albertos 2 den bırak ihracı işlem yapılıp açıga dahi alınmamıştır.komisyon albertos 4 den bayagı iade yaptı bu zamana kadar.iltisak diyorsun MEB den son ana kadar fetö sendikası iade. Siyasi dir bizim ihraçlarımız da retlerimizde . Oh ne ala memleket adam torpille ea koduyla çalışsın yüzlerce var hemde bize kod yapıştır ee fetöyle mücadele ediyorlarmış bırakın be sizinki siyasi rant ugruna garibanlarla mücadele. Ben bir gün her şeyin ortaya çıkacağını hakkımızı alacagımızı biliyorum ama ömür vefa ederse. Yolun sonu görünüyor artık yükselinen yerden düşüş de başladı. Ne desek boooş Tek çare Rabbimin ADALETİ Dir oda elbet tecelli edecektir.

ES97
Aday Memur
04 Nisan 2019 16:46

Soğolasın tebligat daha elime ulaşmadı ama mahkemede zaafları olan falan bi şeyler diyorlardı internetten baktım ea olsa gerek

30 eyllül., 5 yıl önce
Devre geçmiş olsun.kısaca bilgi verebilirmisin kod khk vs.forumu takip edenler için.

ES97
Aday Memur
04 Nisan 2019 16:47

sağol devrem

Sürgün65, 5 yıl önce
devre geçmiş olsun

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Nisan 2019 17:03

ea dır devre mahkeme sonuçlandımı devammı ediyor.
ES97, 5 yıl önce

Soğolasın tebligat daha elime ulaşmadı ama mahkemede zaafları olan falan bi şeyler diyorlardı internetten baktım ea olsa gerek

26nsnn
Şef
04 Nisan 2019 23:38

Face de 692 li red kararı paylaşılmış. Adli işlem yok. Maalesef 14 Temmuz ve 8 Temmuz lardan kabul göremeyeceğiz galiba :(

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Nisan 2019 10:27

Şehzade devre bu sayfaya buyur eskilerden sen ben exmete aslan leon var şuana kadar ret alanlar mahkeme aşamalarında bir birimize desdek olalım.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
05 Nisan 2019 17:11

Geldim devrem. 1 kişilik rezervasyonum vardı gecen haftadan :)

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Nisan 2019 17:50

Aynen devre.hoş geldin sefa geldin.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Geldim devrem. 1 kişilik rezervasyonum vardı gecen haftadan :)

Sehzadee1453
Daire Başkanı
05 Nisan 2019 18:01

Hoşbulduk devrem. Karar gelsin de bakalım mahkemedekilerin aynısı vardır. Ne olacak başka?

Sehzadee1453
Daire Başkanı
05 Nisan 2019 18:03

Avukwt tutmak gerekir mi ne yapalım ne diyorsun? Kendimiz halledebilir miyiz? Ben son kurusları avukqta bayıldım. Mahkeme devam. Bende para kalmadı? Mahkemelerde para aliyor mu adli yardımlı dava acabiliyoz mu? Ne edecez...

05 Nisan 2019 18:04

devrem gerekce ne denilmis
26nsnn, 5 yıl önce
Face de 692 li red kararı paylaşılmış. Adli işlem yok. Maalesef 14 Temmuz ve 8 Temmuz lardan kabul göremeyeceğiz galiba :(

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Nisan 2019 18:31

Devre idare mahkemesi için avukat tutmana gerek yok örnek dilekçe ile komisyonun ret gerekçelerine karşı savunma yap bir de adli yardım talepli aç bir de muhtardan fakirlik kagıdı al. İdare de ret verecegi için yani davayı kaybettigimizde mahkeme masrafı ve karşı tarafın avukat parasıda tahmini 1500 tl civarı oda bize kalıyor adli yardım talebini mahkeme kabul ederse o parayı ödemeksen kurtuluruz bari tabii ederse. Ben başvurayım hele detaylı bilgileri burdan paylaşacagım benim avukat var.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Avukwt tutmak gerekir mi ne yapalım ne diyorsun? Kendimiz halledebilir miyiz? Ben son kurusları avukqta bayıldım. Mahkeme devam. Bende para kalmadı? Mahkemelerde para aliyor mu adli yardımlı dava acabiliyoz mu? Ne edecez...

Sehzadee1453
Daire Başkanı
05 Nisan 2019 18:46

Devrem bnmde avukat var da konusmadım onla daha adli mahkeme için tytmuştum onu iyi de bir avukat ama cok istiyor. Buna da ayrı para verecek durumum yok bi de bunu sakaryadan tutmak istiyorum mecbur kalırsam da

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Nisan 2019 18:49

İdare mahkemesi dosya üzerinden karar verecegi için sadece avukatından savunma maddeleri için yardım al devre boşa para verme yazacagın iki sayfa ne gerek var.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Devrem bnmde avukat var da konusmadım onla daha adli mahkeme için tytmuştum onu iyi de bir avukat ama cok istiyor. Buna da ayrı para verecek durumum yok bi de bunu sakaryadan tutmak istiyorum mecbur kalırsam da

Toplam 1875 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi