Editörler : cihan27E.Kayı Han
25 Mayıs 2022 16:21

Fahrettin Koca Zam Açıklaması: Biraz Sabır

Sağlık Bakanı Dr.Fahretin KOCA bugün öğlen saatlerinden Türkiye Büyük Millet Meclisine geldi. KOCA , Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa ELİTAŞ ile Sağlık Çalışanlarına zam konusunda görüşme yapacak. Meclise girişte basın mensuplarına açıklama yapan Bakan KOCA : ''Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 5. müjde bu ay meclise geliyor biraz sabır '' Dedi

Bakan Koca iyileştirmelerin Temmuz Zammı öncesinden olacağını herkesin bundan memnun kalacağını söyledi. Bakan KOCA , Sağlık Çalışanlarının sorunlarının ciddi manada çözüleceğini herkesin bunu göreceğini söyledi.

Android60
Genel Müdür
25 Mayıs 2022 16:23

Bu saglıkcılar ve saglıkvılara yapılan zamlarda baydı artık ya sanki dünyayı kurtardılar

Poseidon39
Kapalı
25 Mayıs 2022 16:26

neden insana evrildin ki sen .d maymun vs kalıp frontol lob. kullanmasaydın keske gerci simdidüsündüm de çok bi farkın yok aslında. nefes alıyorsun. sıcıyorsun. baska bi s. ay boka benzediğin yok saygılar .d

Android60, 2 yıl önce

Bu saglıkcılar ve saglıkvılara yapılan zamlarda baydı artık ya sanki dünyayı kurtardılar

lalati
Genel Müdür
25 Mayıs 2022 16:30

kardeşim emin ol bugüne kdr sağlıkçılara yapılmış bir zam yok hep sadece lafta kaldığı için insanın ağzına sakız oluyor ve algı yapılıyor. senelerdir hep aynı muhabbet ama daha hiç somut sonuç alınmadı o yüzden dışarıdan bakan bir göz sürekli bize zam yapılıyormuş gibi gözüküyor

Android60, 2 yıl önce

yamachi8
Daire Başkanı
25 Mayıs 2022 16:33

Özlük haklarından bahsediyor bakan zamdan değil. Sağlıkta şiddet vs konulardan

Erdem1213
Aday Memur
25 Mayıs 2022 17:18

keske zam yapilsaydi da beni baysaydi.Algi boyle bisey iste.
Android60, 2 yıl önce

lbrnt.vet
Şef
25 Mayıs 2022 17:27

Sağlık bakanlığı değil sabır bakanlığı artık hepimiz sabırlı çalışanlarız sağlık felan kalmadı dalga geçiliyor artık millet te sanıyor ki sağlıkçılar her ay zam alıyor yazıklar olsun

Android60
Genel Müdür
25 Mayıs 2022 17:40

Kaliten belli senin kaliteden yoksun arkadas..

Poseidon39, 2 yıl önce

neden insana evrildin ki sen .d maymun vs kalıp frontol lob. kullanmasaydın keske gerci simdidüsündüm de çok bi farkın yok aslında. nefes alıyorsun. sıcıyorsun. baska bi s. ay boka benzediğin yok saygılar .d

Ferit13
Yasaklı
25 Mayıs 2022 18:22

Evrildiğine emin misin? Sanki hala süreç devam ediyor gibi.

Poseidon39, 2 yıl önce

fizyoxxx
Kapalı
25 Mayıs 2022 19:41

tahmini lisansiyer maaşı kaç olacak acaba ? 14,15 diye düşünüyorum ben...

xxx xxxx
Memur
25 Mayıs 2022 19:56

Hahahaha çok iyi niyetlisin
fizyoxxx, 2 yıl önce

PowerSup
Memur
25 Mayıs 2022 20:03

20-30 olur :D ironi yapıyorsun de mi ? Çünkü şuan 8 bin herşey dahil şekilde bu yeni düzenlemeden gelirse 500-1000 tl döner gelir ve lisans maaşı 8500-9000 olur önlisans 8500 olur o da olursa yani.

fizyoxxx, 2 yıl önce

fizyoxxx
Kapalı
25 Mayıs 2022 20:05

Temmuz zammıyla beraber demiştim
PowerSup, 2 yıl önce

20-30 olur :D ironi yapıyorsun de mi ? Çünkü şuan 8 bin herşey dahil şekilde bu yeni düzenlemeden gelirse 500-1000 tl döner gelir ve lisans maaşı 8500-9000 olur önlisans 8500 olur o da olursa yani.

MrMazY
Şef
25 Mayıs 2022 22:23

teknikerleri hemşireleri bilmemde ben doktor olsam bu maaşa devlette çalışmam.

max gradel
Şef
25 Mayıs 2022 22:31

devlette maaşı düşünce özel sektörde kısıyor maaşları sıkıntı orada doktorlar için elleri de zayıflıyor

MrMazY, 2 yıl önce

teknikerleri hemşireleri bilmemde ben doktor olsam bu maaşa devlette çalışmam.

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
25 Mayıs 2022 23:43

sadece sağlık çalışanlarına olmamalı

polisine, öğretmenine, askerine ve diğer tüm memurlara da zam yapılmalı temmuz enflasyon zammı öncesi

bu şekilde eşitlik gözetilebilir ve hakkaniyetli olur

Gonga
Şube Müdürü
26 Mayıs 2022 01:54

zam belirli bir meslek grubunla veya zümreyle kısıtlı olmamalı

Tüm memurlar perişan halde sürekli borçlanarak yaşamını sürdürmeye çalışıyor

Maaş mutemetliği yaptığım için farkındayım

Temel gıda barınma vs giderlerini karşılamak için kredi çeken memurlar görüyorum

En tepedeki memura da en alttaki memura da zam gerekiyor maalesef tek çözümü seyyanenZam gerekiyor sadece sağlıkçılara zam yapılması ?şu dönemde? eşitliğe adalete aykırıdır

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
27 Mayıs 2022 13:12

Zaten doktorlar 45bin tl kazanıyorlar daha neyin zammını alacaklar

27 Mayıs 2022 13:20

100 haber var sıfır zam var. Her zamanki politikalar ama yiyen inanan da çok haklılar..

teslimatmakbuzu
Aday Memur
27 Mayıs 2022 13:21

uzman doktorum 30 yıllık tüm gelirim 12888

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi