Editörler : E.Kayı Han
«320321322323324325326327328329330331»
09 Ocak 2020 14:37

Mesele verdikleri degil kanunen veremiyoruz yapamiyoruz dedikleri bunlarla ilgili bi dava acan emsal gosteren varmi?

Mesela hitap hizmet kaydindan acik surelerinin silinmesi...bunu yapmiyorlar bir omur o lekeyi tasiyosun beraat alip iade olmussun oda senle duruyor..mahkemeyle duzeltilebilir..

Diger bir konu oyak ve köbf...eksik odemelerin yapiliyor ama bir bakiyorsunki emsallerinde aranda milyarlarca nema farki var(kidemliler icin soyluyorum kendim icin degil) bu farki kim oduyo ?? Kimse...bunuda gectik

Iade oldunuz Acikta gecen sureler hizmetten sayiliyormu sayiliyorsa fiili hizmet zammi veriliyormu? Cunku bununla ilgilo sgk yonetmelik cikardi sanirim bu hakta mahkemeule alinacak...iste bunlarin dilekce ornekleri ve emsallleri lazim..yoksa tabiki eksik maasini ve yatirmadigini sgk ve oyagini yatirip gule gule diyorlar ama onlarla bitmiyo

kızıl.elma.35, 4 yıl önce
Bunların hepsini mesleğe geri iade olduğunuzda vermiyorlar mı ? Uzun süredir formları okuyorum kimi veriyo kimi dava açıp alıyor birliğin maliyecis mi belirliyor bunu

limom
Aday Memur
09 Ocak 2020 16:16

Kurum kimlik kartlarinin gecici olarak iade alınmasını neye dayandirdikları hakkında bilgisi olan var mi? Emir iceriginde ne yazıyor?

kilisjan
Memur
09 Ocak 2020 19:14

Savunma yazıp bekleyen var mı

Mezarinatkrym
Aday Memur
09 Ocak 2020 20:18

Yazdım bende bekliyorum

kurt400
Aday Memur
09 Ocak 2020 21:29

34 aydır ne arayan var, ne soran. Ortada hala iddianame yok. Ne kimlik için aradılar ne baska birşey için beni unuttular harhalde ..

kun20rşu
Aday Memur
09 Ocak 2020 21:57

Her yıl yıllık izin planlaması için ararlardı onu da kestiler bu sene
kurt400, 4 yıl önce
34 aydır ne arayan var, ne soran. Ortada hala iddianame yok. Ne kimlik için aradılar ne baska birşey için beni unuttular harhalde ..

Akay2012
Aday Memur
09 Ocak 2020 22:44

Benide 23 aydir arayan soran yok savci cevap vermiyor, komik bir şekilde bizi unuttular sanirim

kurt400, 4 yıl önce

Eses.26.
Şef
09 Ocak 2020 22:46

Benim adli idari bitti hepsi uzatma verdiler. Fetöcü değilsin ama güvenmiyoz az daha dur bakam dediler

Akay2012
Aday Memur
09 Ocak 2020 23:16

Benim isnat edilen suc farklı fetoyle alakasi yok ama basit suçtan aylarca beklyrm, idari bitti ama adli hala devam ediyor ne iddiameme var ne bsey, savci dosyayi kapatmadi savci ne yapiyor koltukta acaba merak ediyorum

10 Ocak 2020 00:49

Beraat alıp kararı kesınlesıp ama savunma gelen kesın ıhraç mıdır

kızıl.elma.35
Aday Memur
10 Ocak 2020 02:08

Anladım çok teşekkür ederim... köbf ve oyak ile ilgli eksik olanları toplayıp yatıyolar diye duymuştum diğerlerini duymamıştım =(
kamunun öz oğlu, 4 yıl önce

Mesele verdikleri degil kanunen veremiyoruz yapamiyoruz dedikleri bunlarla ilgili bi dava acan emsal gosteren varmi?

Mesela hitap hizmet kaydindan acik surelerinin silinmesi...bunu yapmiyorlar bir omur o lekeyi tasiyosun beraat alip iade olmussun oda senle duruyor..mahkemeyle duzeltilebilir..

Diger bir konu oyak ve köbf...eksik odemelerin yapiliyor ama bir bakiyorsunki emsallerinde aranda milyarlarca nema farki var(kidemliler icin soyluyorum kendim icin degil) bu farki kim oduyo ?? Kimse...bunuda gectik

Iade oldunuz Acikta gecen sureler hizmetten sayiliyormu sayiliyorsa fiili hizmet zammi veriliyormu? Cunku bununla ilgilo sgk yonetmelik cikardi sanirim bu hakta mahkemeule alinacak...iste bunlarin dilekce ornekleri ve emsallleri lazim..yoksa tabiki eksik maasini ve yatirmadigini sgk ve oyagini yatirip gule gule diyorlar ama onlarla bitmiyo

kızıl.elma.35
Aday Memur
10 Ocak 2020 02:26

Hitap bilgilerini tugaylarda yetki verilen bazı personel yapıyordu onlar düzeltemez mi ? Veya hitap bilgileri sgk dan otomatik çekmiyor mu ? Benim sgk kaydım da aktif çalışan yazıyor hala ? Birde bu oyak nema oranı 10 yılını dolduranlar için galiba değil mi ?
kızıl.elma.35, 4 yıl önce
Anladım çok teşekkür ederim... köbf ve oyak ile ilgli eksik olanları toplayıp yatıyolar diye duymuştum diğerlerini duymamıştım =(

poyraz3435
Memur
10 Ocak 2020 10:02

Bunu sen bilirsin. Bunu böyle sormak yerine durum böyle böyleydi. Böyle böyle oldu. Sonra da genel komutanlık böyle yaptı. Ben de aslında şöyle yapmıştım. Sonra da şu oldu desen biz de bir yorum ve çıkarımda bulunuruz. Hem de beraat almışsın, neden savunma göndermişler anlamış oluruz Bu soruya detaylı bilgi vermeden cevap alamazsın.
jandarma2017, 4 yıl önce

Beraat alıp kararı kesınlesıp ama savunma gelen kesın ıhraç mıdır

10 Ocak 2020 10:53

Ikı yıl once yetkısızlık verılen iddia sayılı iddiaanameye göre irtibat iltisak mensubıyet aıdıyet üyelik iddia edılıyomus bılgı belge bulgu varmıs anlamadıgım tum iddianameler. ZATen suclamıyomu bizi .sızn dedıgınız sanırım ep olayını kullanmadım tek itirafçı vardı

Akay2012
Aday Memur
10 Ocak 2020 19:21

Bu ülkede adalet olsaydı bukadar mazlum masum insanin kanına girilmezdi, adliyenin ust makamlarindaki beyfendileri beklemekten 23 ay 23 yaş yaslandim sanki

Kasper Hauser
Aday Memur
11 Ocak 2020 15:34

idari dava avukatı nın linki paylaştığım sitesinde makalelerde ilgili bir kaç yazı var bir bakınız . mehmet sepin isimli bir avukatın sitesi ;

https://avukatmehmetsepin.com/makaleler/

Kyadniz
Aday Memur
11 Ocak 2020 18:15

Niye sessiz kalıyoruz bu zülme, dahasını kaybetme korkusu var. Ama sanki suçluymuşuz gibi hissettiriyorlar. Neden hiç bir şey yapamıyoruz. En azından kelebek etkisinin oluşumu için bir şeyler olsa

kilisjan
Memur
12 Ocak 2020 17:34

Evet var mı bi duyumu olan gelişme olan canlanın biraz bugünler bitecek az kaldı

Eses.26.
Şef
12 Ocak 2020 17:40

Yok malesef
kilisjan, 4 yıl önce

Evet var mı bi duyumu olan gelişme olan canlanın biraz bugünler bitecek az kaldı

Bsrhlvc
Aday Memur
12 Ocak 2020 22:51

Arkadaşlar e.p dönen yokmu hiç bilginiz vs yokmu yada duyum filan
Toplam 9704 mesaj
«320321322323324325326327328329330331»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi