Editörler : swat3410
«677678679680681682683684685686687688689

ufukgünes
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:20

yani 15 gün daha buradayız öyle mi
Polis dede, 5 yıl önce
Ufukgüneş yazdım.

Polis dede
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:20

Nasıl yani anlamadım bizim batı ilinden Doğu iline giden ikinci şarkını yapacak var ama senin dediğini anlamadım ben
F-Fırat, 5 yıl önce
ama sistemde 2. Şark değilde ıpka olarak görünüyor onun anlamı nedir

adrenalin88
Şube Müdürü
04 Temmuz 2019 23:21

O konuda bir bilgim yok hocam.

F-Fırat, 5 yıl önce
Anladım peki 2. şarkın kalktığı söylentisi de mi balon

Polis dede
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:21

Evet maaş alana kadar orasın çok büyük ihtimal
ufukgünes, 5 yıl önce
yani 15 gün daha buradayız öyle mi

kursad.elma
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:23

İlişik kesmeden önce izne ayrıl gittiğin yerde izin kullandırmazlar sana yeni gittin diye

ufukgünes, 5 yıl önce
Ya Allah rızası için biri bana cevap versin ilişik kesmeden önce mi izne ayrılırız ilişikten sonra mı

F-Fırat
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:23

Ben suan diyarbakirdayim arkadaslardan 2. Şark için ıpka verenler var atmasında ıpka olarak görünüyor 2. Şark görevi olarak görünmüyor onu soruyorum
Polis dede, 5 yıl önce
Nasıl yani anlamadım bizim batı ilinden Doğu iline giden ikinci şarkını yapacak var ama senin dediğini anlamadım ben

muti007
Memur
04 Temmuz 2019 23:24

Çukurca ya git 2 senede bitir, bekar san paranı biriktir, evlisiysen de lojman çıkar mı diye sor, çıkmazsa aileni hiç götürme. Evli bekar takıl. Diğer ilçelerden derecik yeni ilçe oldu sakın gitme, Şemdinli daha iyi oradan. Şemdinli'de lojman da var. Yuksekovada havalimani yapılınca bir tık daha iyi oldu, lojmanı vardir, ara konuş, yüksekovada her zaman dikkatli olunuz, Rabbim korusun. Tek başına dışarı çıkma, tecrübeli polis arkadaşlardan yardım iste.
Mukaddes Akar, 5 yıl önce

Hakkari yok mu bilen

Candle25
Şef

İlisik kesmeden once hicbir yere ayrilamazsin.İlisik kesersin hemen akabinde 15 gunluk mehil iznin baslae
ufukgünes, 5 yıl önce
Ya Allah rızası için biri bana cevap versin ilişik kesmeden önce mi izne ayrılırız ilişikten sonra mı

whocare
Aday Memur

sinoptan bitlise çıktı tayin . Bu taraflardan ev taşıyacak varsa iletişime gecelim.

Adasdas1234
Aday Memur

Şubat ayında verdiğim mazeret tayini hâlâ sonuçlanmadı ne zaman belli olur tayin sonuçları

ufukgünes
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:25

Hay Allahım ya bu ne kadar saçma bir şey bana neden çıktı ki şimdi ben onu anlamadım bu tayini iptal etme şansım var mı ben vazgeçtim gitmek istemiyorum
Candle25, 5 yıl önce
İlisik kesmeden once hicbir yere ayrilamazsin.İlisik kesersin hemen akabinde 15 gunluk mehil iznin baslae

Poljan
Aday Memur

Çok şükür abi Van oldu tam da zamanında açıklandı Van Özalp
adrespolis, 5 yıl önce
bu arkadas sayfadaysa yada taniyan varsa yazabilir mi insallah hakkinda hayirli olan gonlunden gecen yer olmustur.gecen hafta temmuz dedim kufur ettiler bugun %99 aciklanacak dedim kufur ettiler 2 hesap kullaniyo dediler hepsine hakkim helaldir sadece 1 kisiye hakkim helal degildir namusun serefin uzerine yemin et dediklerinde yemin ettim ona bile laf etti karaktersizin biri o adama hakkim helal degildir yeni sehirler yeni insanlar belki yeni subeler her ne olursa olsun hepiniz icin insallah hayirli olmustur.gecen hafta temmuza kaldiginda ilk defa uyelik acip sizlere bunu duyurmak istedim ve bu foruma girdim ara ara yorumlar yaptim ama herkes o kadar inancini kaybetmisti ki eksiye bogdu dediklerimi bu forumda bazi insanlar dogruda soyluyormus bunu farketmis olur insallah herkes :))

sessizkalabalik
Aday Memur

Hayırlısı ilk tercih diyarbakır geldi..
04 Temmuz 2019 23:26

İlişik kestikten sonra nazıl izne ayrılacaksın 17 gün meyil müddet-i var
ufukgünes, 5 yıl önce

Polis dede
Aday Memur

Doğu da İpka olarak görünüyor ise o zaman ben bildiğim kadarı ile cevaplayayım o ikinci şark değil de kalacağı her yıl ipka vermesi lazım diye biliyorum.
F-Fırat, 5 yıl önce
Ben suan diyarbakirdayim arkadaslardan 2. Şark için ıpka verenler var atmasında ıpka olarak görünüyor 2. Şark görevi olarak görünmüyor onu soruyorum

Hakkari cıkanlara hayırlı olsun bilgi almak isteyrn özelden yazabilir tekrardan hayırlı olsun herkese

Musti219
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:27

Tayin Diyarbakır'a çıktı ev durumları nasıl kiralık ev varmı fiyat aralığı nedir

Polis dede
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:28

İstifa edeceksin ya da araya adam koyacaksın tayin durdurma yapacaksın ama eninde sonunda tayinin çıktığı yere gideceksin bunu bil çok aşırı torpilin yok ise
ufukgünes, 5 yıl önce
Hay Allahım ya bu ne kadar saçma bir şey bana neden çıktı ki şimdi ben onu anlamadım bu tayini iptal etme şansım var mı ben vazgeçtim gitmek istemiyorum

F-Fırat
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:29

Hayırlısı bakalım bizde seneye duruma göre tercih yapıcaz o yüzden ogrenmeye çalışıyorum eğer kalktıysa kalmaya gerek yok
Polis dede, 5 yıl önce
Doğu da İpka olarak görünüyor ise o zaman ben bildiğim kadarı ile cevaplayayım o ikinci şark değil de kalacağı her yıl ipka vermesi lazım diye biliyorum.

Polis dede
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:30

Şunu net söyleyeyim şuan için ne 2. Şark kalktı ne süre azaldı ya da kısaldı ne de Şarktan çıkan il oldu bu kesin ve net
F-Fırat, 5 yıl önce
Hayırlısı bakalım bizde seneye duruma göre tercih yapıcaz o yüzden ogrenmeye çalışıyorum eğer kalktıysa kalmaya gerek yok
Toplam 13769 mesaj
«677678679680681682683684685686687688689

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi