Editörler : supporters.
02 Aralık 2020 14:50

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi

Ingiltere'ye Ankara Antlasmasi ile gelmek isteyenlere gereken aciklamayi yaptim.

https://www.youtube.com/watch?v=IDhEUWRWwtU

sabrimtukendi
Aday Memur
02 Aralık 2020 15:20

Çok geçmiş olsun.

Her şeye rağmen ülkemin kıymetini anlamış oldum yine.

İngilizler Fransızlar gibi zalim namussuz insanlara asla güvenilmemesi gerektiğini çok acı tecrübelerle görmüş olmuşsunuz.

Türkiye'ye geri dönemiyorum demişsiniz. Burada da mühendisler için çok iç açıcı bir durum yok ancak zor şartlarda da olsa özel sektörde çalışma imkanınız olabilir.

Yine de başka birinin verdiği kirayla yardımla yaşamaktan çok daha iyi hissettirir kendinizi.

Onun için geri dönüş imkanını zorlayın derim çünkü gavur gavurdur kısaca.

Sabırlar diliyorum cidden.

selaucu44
Aday Memur
02 Aralık 2020 15:30

Ulkemizin kiymetini bilin. Muhendislerin okumus insanlarin yasamis oldugu sikintilari hepimiz biliyoruz. Ancak burada da baska problemler var ne yazik ki. Yine de vatan topraginda olmak burada olmaktan iyidir. Hukuki problemlerimi cozmeye calisiyorum.

sabrimtukendi
Aday Memur
02 Aralık 2020 15:45

Üniversitede hazırlık sınıfında kadın bir hoca vardı. Aslen İngiliz'di ama sömürge Zimbabwe'de doğmuş büyümüş. Devrim olup Zimbabwe'liler başa geçince İngilizleri kovuyorlar.

O kadar namussuz insanlarmış ki kadını o haliyle kabul etmiyorlar kendi ülkelerine kadın Türkiye'de İngilizce hocalığı yapıyordu.

Bu İngiliz Fransız vs. ler insana pislikleri kadar kıymet vermeyen tarihlerinden köpeklik akan insanlar.

Bir de şunu söyleyeyim. Hiç yurt dışına gitmedim şunu kesinlikle anladığım için.

Kendi kanından COMMUNTY'nin topluluğunun tanıdığının olmadığı ülkeye asla adımını atma. Tek başına olanı kurdun yediği gibi yerler. Gerçi hemşehri hemşehriyi gurbette diye bir söz de var ama gavurun aşağılamasından çok daha az koyar adama.

Tekrar geçmiş olsun.

selaucu44
Aday Memur
02 Aralık 2020 15:53

Ulkemizin kiymetini bilin birbirinizi yemeyin. Iceride cok hain var. Elinizin tersi ile hepsini temizleyin. Nifak tohumlarina asla izin vermeyin. Hepsi Ankara Izmir Istanbul'da konuslu... Buradan devletimden tek istedigim Turkiye'nin kritik kurumlarina adam alinirken lutfen 6 ay degil en az 1 yil sorusturma yapin. Soyu sopu nedir nerden geliyor yabancilarla iliskileri nedir diye. Gelip gorduk bir an once parasal ve hukuksal sorunlari cozup donecegim. Artik gerisini Ingilizler dusunsun Turkiye'de

selaucu44
Aday Memur
04 Aralık 2020 23:10

yazilarim ve son videom celiskili olmus. Biz de buralara gelmek istemezdik ama boyle oldu maalesef yasadigim eziyetten dolayi donemeyecegim...Turkiye guzel bir ulke paran evin araban varsa ona buna muhtac degilsen...

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi