Editörler : Pangaea
10 Eylül 2019 08:10

2019 Ağustos öğretmen ataması güvenlik soruşturması
Arkadaşlar soruşturması tamamlanan oldu mu ?

Muallm66
Şef
10 Eylül 2019 10:55

Başlığı yukarı çıkarayım. Bir de lütfen sadece gs ile ilgili konuşmalar olsun.

Gs tamamlanan arkadaşlarm evrak teslim tarihiyle hangi ile atandığınızı da yazın lütfen.

tanjukayaoglu
Aday Memur
10 Eylül 2019 11:55

Atandıgım okulda ücretli baslamamı soylediler herhangi bir olumsuzluk olur mu

10 Eylül 2019 12:01

Dün gs icin polisler gelmis. ne zamana surec tamamlanir acaba

Muallm66
Şef
10 Eylül 2019 13:18

Hcm ücretli maaşıyla geçinebileceğiniz bir yere atandıysanız (bulunduğunuz il ya da çevresi) bence olumsuz bir durum olmaz. (Gs nı ertelerler gibi söylemler var . Gs aylarca da sürebilir haftaya da çqğırılabilirler belli değil. Karar sizin hcm

tanjukayaoglu, 5 yıl önce

Atandıgım okulda ücretli baslamamı soylediler herhangi bir olumsuzluk olur mu

smtcglr
Aday Memur
10 Eylül 2019 13:26

Gs sürecine girsek tamam da o sürece girdik mi o bile belli değil, bağlı bulunduğum ilçe egm yi dolaştım, karakollara gittim dosyanız yok diyorlar.

Esenyurt a atanıp da GS için evine polis gelen yada her hangi bir bilgi alan var mı acaba?

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
10 Eylül 2019 14:33

buradan sizi uyarayım arkadaşlar atananlar asla ücretli başla saçmalığını kabul etmesinler

atama emriniz gecikir mağdur olursunuz

10 Eylül 2019 16:29

Bay bilgisiz konuşan, bu konuda da konuştu :D

EDEBİYATÇI1923, 5 yıl önce

buradan sizi uyarayım arkadaşlar atananlar asla ücretli başla saçmalığını kabul etmesinler

atama emriniz gecikir mağdur olursunuz

English teacherr
Aday Memur
10 Eylül 2019 18:46

Aynı soruyu ben de soracaktım. 15 gün gibi bir şeyler duydum ama güvenilir bir kaynak olmadığı için çok da dikkate alamadım. Bu konuda bilgisi olanlar yazabilir mi acaba ?
mutlusinifogretmeni, 5 yıl önce

Dün gs icin polisler gelmis. ne zamana surec tamamlanir acaba

smtcglr
Aday Memur
10 Eylül 2019 23:50

Dün karakola gittiğimde İdari işlerdeki GS ye bakan memur, biz işin %10 luk kısmına bakıyoruz %90 lık kısmına il EGM bakıyor ve maximum 1 hafta 10 günde sonuçlanıyor bizim işimiz dedi.

Ama süreçi uzatıyorlar işleyiş çok yavaş kimsenin kimseden haberi yok. İlçe mem evrakları gönderdik diyor evraklar nerde belli değil birde bunun ilçe mem lere dönüşü olacak süreyi az çok tahmin edebilirsiniz.

English teacherr, 5 yıl önce
Aynı soruyu ben de soracaktım. 15 gün gibi bir şeyler duydum ama güvenilir bir kaynak olmadığı için çok da dikkate alamadım. Bu konuda bilgisi olanlar yazabilir mi acaba ?

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
10 Eylül 2019 23:55

benden söylemesi arkadaşlar sakın ücretli falan başlamayın sonra pişman olursunuz

illa ücretliye ihtiyaçları varsa başkasını çağırsınlar

sizin atama kağıdı geldiği günün ertesi o ücretliyi isteseler de derse sokamazlar

smtcglr, 5 yıl önce

Dün karakola gittiğimde İdari işlerdeki GS ye bakan memur, biz işin %10 luk kısmına bakıyoruz %90 lık kısmına il EGM bakıyor ve maximum 1 hafta 10 günde sonuçlanıyor bizim işimiz dedi.

Ama süreçi uzatıyorlar işleyiş çok yavaş kimsenin kimseden haberi yok. İlçe mem evrakları gönderdik diyor evraklar nerde belli değil birde bunun ilçe mem lere dönüşü olacak süreyi az çok tahmin edebilirsiniz.

English teacherr
Aday Memur
11 Eylül 2019 08:02

Tamamdır hocam çok teşekkürler.
smtcglr, 5 yıl önce

Muallm66
Şef
11 Eylül 2019 21:40

Arkadaşlar atandığınız ilin Web sayfasını takip etmeyi unutmayın. Web sayfasında gs tamamlananları paylaşıyorlar.

11 Eylül 2019 22:00

Bunun var mı bir örneği? Şu an hangi mem'de böyle bir paylaşım var mesela?

Muallm66, 5 yıl önce

Arkadaşlar atandığınız ilin Web sayfasını takip etmeyi unutmayın. Web sayfasında gs tamamlananları paylaşıyorlar.

milerii
Kapalı
11 Eylül 2019 22:02

Van.

Muallm66
Şef
11 Eylül 2019 22:16

Siirt te var hcm. Takip edelim haberimiz olsun.

12 Eylül 2019 01:54

Bütün memler bu şekilde yapar umarım, daha sağlıklı bir süreç olur böyle

Pomak16
Aday Memur
12 Eylül 2019 15:47

Bursa için bekleyenler daha dosyalar bile gelmemiş.Haliyle mahalleye sormaya gelen bir poliste yok

ESSİEN
Memur
12 Eylül 2019 16:38

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

ELT Approach
Aday Memur
12 Eylül 2019 16:54

siz nerelisiniz hocam
ESSİEN, 5 yıl önce

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

12 Eylül 2019 16:59

Hayırlı olsun hocam. Herkes eve polis gelsin diye beklerken bazı iller göreve başlama çağrısı yapmaya başlamış :) Sizin soruşturmada eve polis geldi mi? Polis geldiyse ne kadar zaman geçtikten sonra göreve başlayabilirsiniz diye aradılar?

ESSİEN, 5 yıl önce

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi