Editörler : supporters.
«5678910111213141516»
11 Ekim 2018 11:04

Turkcemizi gelistirmemiz hakkindaki tavsiyeni kendine sakla, kanun acik ve net olsaydi herhalde sen de bu forumda olmazdin, juri uyeleri bile yonetmeligi anlamamis ki insanlar hakliliklarini anlatabilmek icin kararlara itiraz ediyor...

Sen doktora egitimini tamamladiktan sonra bir yuksek ogretim kurumunda ogretim elemani olarak calismadin, fakat doktora egitimi sirasinda 2 veya daha fazla yil calismis olman sebebi ile puan olarak sifir fakat kosulu saglamis olduguna dair iddianin kabul edildigini mi soyluyorsun? Eger boyle bir durum varsa senin durumuna benzer olanlar da itiraz edebilir. Bu forum insanlara yardimci olmak icin var bundan dolayi soruyorum.

adonis0, 6 yıl önce

bence önce türkce egitimi almalisiniz kanun acik ve net zaten itirazimiz kabul edildi asgari sart diyen hocalar da hatalarini kabul ettiler ama yine de türkcenizi gelistiriniz

adonis0
Aday Memur
11 Ekim 2018 11:29

asgari sart diyen jürilerin kulagina karsuyu kacirildigi icin böyle oldu. mevzuati bilmediklerinden degil yani kasitli yapildi kendi adamlari benim önume gecti benim surec uzayinca. itirazim kesin olarak kabul edildi. zaten benzer durumda docent olan arkadaslarim var

sscientistt, 6 yıl önce

Turkcemizi gelistirmemiz hakkindaki tavsiyeni kendine sakla, kanun acik ve net olsaydi herhalde sen de bu forumda olmazdin, juri uyeleri bile yonetmeligi anlamamis ki insanlar hakliliklarini anlatabilmek icin kararlara itiraz ediyor...

Sen doktora egitimini tamamladiktan sonra bir yuksek ogretim kurumunda ogretim elemani olarak calismadin, fakat doktora egitimi sirasinda 2 veya daha fazla yil calismis olman sebebi ile puan olarak sifir fakat kosulu saglamis olduguna dair iddianin kabul edildigini mi soyluyorsun? Eger boyle bir durum varsa senin durumuna benzer olanlar da itiraz edebilir. Bu forum insanlara yardimci olmak icin var bundan dolayi soruyorum.

academiaftr
Aday Memur
12 Ekim 2018 09:55

Neden artık asgarileri açıklamıyorlar, pazartesi Ekim başlıyor.

bein
Aday Memur
12 Ekim 2018 11:32

Arkadaşlar 5 ekim komisyon sonucu açıklanan var mı? ne zaman açıklanır??

academiaftr
Aday Memur
12 Ekim 2018 14:25

Ben bir tahmin yürüteyim, 5 ekim cuma komisyon görüştü ve bazıları için olumlu karar cıktı ve asgari diyen jürilere pazartesi günü yeniden incelemeleri ve bu kez olumlu/olumsuz fikir beyan etmeleri için 15 gün süre verildi, velhasıl gelecek haftanın sonunda bizim de sonucumuz açıklanacaktır. Komisyonda olumsuz sonucuna varılanlar ise açıklanabilir heran diye düşünüyorum, sistem de ara ara kontrol etmek lazım. En azından Ekim bitmeden sonuçları öğreniriz.

hendese13
Aday Memur
12 Ekim 2018 14:35

Hocam UAK'taki yetkili hafta içi ısrarla kararın kendilerine bildirilmediğini söylemişti.

Ayrıca olumsuz sonuçlananlar nasıl açıklanacak ki? sistemde zaten başvuru iptal görünüyor,sistemden başka bir bildirim yapamazlar. Ancak dilekçe sonucunu ve gerekçeli kararı kargo yoluyla bildiriyorlar mı bilmiyorum.

academiaftr, 6 yıl önce

Ben bir tahmin yürüteyim, 5 ekim cuma komisyon görüştü ve bazıları için olumlu karar cıktı ve asgari diyen jürilere pazartesi günü yeniden incelemeleri ve bu kez olumlu/olumsuz fikir beyan etmeleri için 15 gün süre verildi, velhasıl gelecek haftanın sonunda bizim de sonucumuz açıklanacaktır. Komisyonda olumsuz sonucuna varılanlar ise açıklanabilir heran diye düşünüyorum, sistem de ara ara kontrol etmek lazım. En azından Ekim bitmeden sonuçları öğreniriz.

mobiolcell
Aday Memur
12 Ekim 2018 15:18

5 eki kararlari henuz ilgili birime ulasmamis. Ulasirsa hem juri uyelerine hemde itirazda bulunanlara kargo ile yollaniyormus ve sistemde guncelleme yapiliyormus. Ancak 5 ekimde asgari kosullar gorusulmemis diye ogrendim. Kasim ayi komisyonuna kalmis.

adonis0
Aday Memur
12 Ekim 2018 16:27

güdem cok yogun oldugu icin 5 ekimde tum itirazlar degerlendirilmemis olabilir benim itirazim görüşülüp kabul edilmis

mobiolcell, 6 yıl önce

5 eki kararlari henuz ilgili birime ulasmamis. Ulasirsa hem juri uyelerine hemde itirazda bulunanlara kargo ile yollaniyormus ve sistemde guncelleme yapiliyormus. Ancak 5 ekimde asgari kosullar gorusulmemis diye ogrendim. Kasim ayi komisyonuna kalmis.

docadayı
Aday Memur
12 Ekim 2018 16:46

Benimde 1 jurim asgari demişti, komisyonda görüşülmüş juriye tekrar gönderilmiş.

adonis0, 6 yıl önce

güdem cok yogun oldugu icin 5 ekimde tum itirazlar degerlendirilmemis olabilir benim itirazim görüşülüp kabul edilmis

bein
Aday Memur
12 Ekim 2018 17:23

Hocam bu durumda DBS de iptal mı yazıyor yoksa juri sürencinde mi yazıyor? yada DBS hiç başvuru iptal edildi ibaresi geldi mi size

docadayı, 6 yıl önce

Benimde 1 jurim asgari demişti, komisyonda görüşülmüş juriye tekrar gönderilmiş.

docadayı
Aday Memur
12 Ekim 2018 17:40

bende hep juri surecinde yazdı hocam, 1 jurinin asgari yazdığını orada öğrendim. Sizin için en doğru bilgiyi oraya gittiğinizde sizin bölüme bakan memurdan öğrenirsiniz. Burada herkes farklı şey yazıyor çünkü

bein, 6 yıl önce

Hocam bu durumda DBS de iptal mı yazıyor yoksa juri sürencinde mi yazıyor? yada DBS hiç başvuru iptal edildi ibaresi geldi mi size

ekd00
Aday Memur
12 Ekim 2018 18:40

Arkadaşlar herhangi bir nedenle sonucunuza itiraz ettiyseniz, itirazınız sonuçlanmadan ekim döneminde başvuru yapamıyormuşsunuz çünkü sistemde inaktif oluyormuşsunuz. Bir de üç dönem bekleme şartı konusunda, başvurduğunuz dönem birinci dönem olarak sayılıyormuş yani Aralık 2017'de başvuru yaptıysanız Ekim 2018'de başvuru yapabiliyorsunuz. Bilginize...

hureyre2
Şef
13 Ekim 2018 23:27

Komisyon üyeleri sürekli değişiyor mu? bilen varmı acaba?

DocAdayıı
Aday Memur
15 Ekim 2018 13:27

İtirazlarla ilgili bir gelişme var mı hocalarım? Bu hafta bilgimiz olur mu acaba?

adonis0
Aday Memur
15 Ekim 2018 14:29

saglikbilimleri gorevlisi ile konustum ogleden sonra sistemde guncelleme olur demisti

hendese13
Aday Memur
15 Ekim 2018 15:20

dosyam görüşülmemiş, kasıma kaldı

bein
Aday Memur
15 Ekim 2018 15:23

Hocam itiraz komisyonlarında alınan kararlar yönetim kurulundan tekrar geçiyor mu bilginiz var mı?

hendese13, 6 yıl önce

dosyam görüşülmemiş, kasıma kaldı

hendese13
Aday Memur
15 Ekim 2018 15:25

Bildiğim kadarıyla hayır hocam. yönetim kuruluna gönderilmiyor asgari şart ile ilgili kararları

bein, 6 yıl önce

Hocam itiraz komisyonlarında alınan kararlar yönetim kurulundan tekrar geçiyor mu bilginiz var mı?

academiaftr
Aday Memur
15 Ekim 2018 15:33

Benim başvuru iptal edildi, sistemde görünüyor.

EskiYrdDoc
Memur
15 Ekim 2018 17:14

Arkadaşlar ben de asgari ye takıldım. Başvuru iptal edildi diyordu. Dilekçe yolladım itiraz ettim.

Akibeti belli değil, Ekim başında kargo ile ellerindeydi. Demekki kasımdaki toplantıda değerlendirilecek. ancak sistem şimdi bana Ekim başvurusunu açmış. Başvurursam ve itirazım olumlu sonuçlanırsa ne olacak?

Toplam 2687 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi