Editörler : Pangaea
«141142143144145146147148149150151152»

dell2019
Aday Memur
20 Ağustos 2019 10:42

söz alacak bir durum yok her şey bittiğinde elbette işe başlanacak yoksa sana mı sormaları gerekirdi ? sen de artık kabullen bu durumu burada klavyeden millete sallayıp beddua etmeyi bırak

tiger006, 5 yıl önce
Birilerinden söz almışsınız işe başlıyormuşsunuz heralde ? Bir de burada bilgi çıkmazsın diye takla açmışsınız resmen. Yok GV ler bitmedi falanlar filanlar. Kendiniz gibi haramzade birinden mi söz aldınız ! Torpil yaptıranlar da bu işe göz yumanlar da utanmadan hala alım adaletliymiş gibi davrananlar da Allah'ından bulsun inşallah.

trabzon37
Aday Memur
20 Ağustos 2019 10:49

merak etmeyin bize gelen duyum sizi alana kadar mülakat tekrarlanacakmış. sizi memnun etmek için ince eleyip sık dokuyolarmış.

tiger006, 5 yıl önce
Birilerinden söz almışsınız işe başlıyormuşsunuz heralde ? Bir de burada bilgi çıkmazsın diye takla açmışsınız resmen. Yok GV ler bitmedi falanlar filanlar. Kendiniz gibi haramzade birinden mi söz aldınız ! Torpil yaptıranlar da bu işe göz yumanlar da utanmadan hala alım adaletliymiş gibi davrananlar da Allah'ından bulsun inşallah.

tiger006
Memur
20 Ağustos 2019 10:55

Klavyeden sallamıyorum torpil yaptıranlara da sessiz kalanlara gayet içten beddua ediyorum. Üzerinizi neden alındınız acaba? Torpil yatıranlar hayatlarının her anlarında girdikleri hakkın bedelini öderler inşallah !
dell2019, 5 yıl önce

söz alacak bir durum yok her şey bittiğinde elbette işe başlanacak yoksa sana mı sormaları gerekirdi ? sen de artık kabullen bu durumu burada klavyeden millete sallayıp beddua etmeyi bırak

tiger006
Memur
20 Ağustos 2019 10:59

Ha ha ha çok komik. Sanki benim derdim beni almaları. Salak mısın sen arkadaşım? Benden yüksek puanlı adamları aldılar da benim sesim mi çıktı ? Mülakatta soruları bilememiş olsam kötü geçmiş olsa anlayacağım da yok öyle bir şey işte. Kaç aldığımız da neye göre puanlama yapıldığı da belli değil. Senin mülakatın belki de adildi. Onu Allah bilir. Ama benim mülakatım doğrultusunda söylediğim her şey doğru. İster İnan ister inanma. İçim rahat. Hakkım çalındı. Bunu biliyorum ve sırf bu yüzden bu sözleri yazarken hiç gocunmuyorum .
trabzon37, 5 yıl önce

merak etmeyin bize gelen duyum sizi alana kadar mülakat tekrarlanacakmış. sizi memnun etmek için ince eleyip sık dokuyolarmış.

Basmimar
Memur
20 Ağustos 2019 11:24

Bir bahar akşamı rastladım size

Sevinçli bir telaş içindeydiniz

Derinden bakınca gözlerinize

Neden başınızı öne eğdiniz?

Hep aynı terenenni, aynı yalan dolanlar. Allah bilir mülakata bile girmedi :D

Yalandan kim ölmüş dimi?

tiger006, 5 yıl önce
Ha ha ha çok komik. Sanki benim derdim beni almaları. Salak mısın sen arkadaşım? Benden yüksek puanlı adamları aldılar da benim sesim mi çıktı ? Mülakatta soruları bilememiş olsam kötü geçmiş olsa anlayacağım da yok öyle bir şey işte. Kaç aldığımız da neye göre puanlama yapıldığı da belli değil. Senin mülakatın belki de adildi. Onu Allah bilir. Ama benim mülakatım doğrultusunda söylediğim her şey doğru. İster İnan ister inanma. İçim rahat. Hakkım çalındı. Bunu biliyorum ve sırf bu yüzden bu sözleri yazarken hiç gocunmuyorum .

trabzon37
Aday Memur
20 Ağustos 2019 11:36

yoo salak değilim. bu üslubuda size iade ediyorum.

cimere yazdım cevap yok, iskiyi arıyorum bilgi yok, polisler desen hiç oralı değiller 9 aydır bir işe girimle uğraşıyoruz mayıstan beri ise başlamak ile cebelleşiyoruz bakmamız gereken bir ev var bizim elimizden bir şey gelmiyor bu kadar adaletten bahsediyorsunuz iptal olacağınada bu kadar inanmışşınız demekki sağlam yerden kaynak alıyorsunuz. onlara bizim durumumuzuda sorsanıza 90+ almış, referans kısmına bölümü ile alakalı aynı meslek grubundaki hoca ve arkadaşlarını yazmış mülakatta 60 küsür puan almış kazanmış arkadaşlara yapılan bu haksızlık ne zaman son bulacak. ev kirası geçinmek var ama biz hala insanların keyfini bekliyoruz. iç işleri başlatacakmış galiba, aralık merkezide atananlar uçtu gitti, neredeyse temmuz merkezide atananlar bile başlayacak ama biz hala belirsizlik içinde bekliyoruz. güvendiklerinize bizim durumuda söyleyin asıl haksızlığa uğrayan siz değilsiniz biziz...

tiger006, 5 yıl önce

tiger006
Memur
20 Ağustos 2019 12:05

Söylediğim sözü geri alıyorum çünkü ben de gerginim. Zor durumda iseniz bunu anlarım kolay bir şey değil. Bizim aramızdan da sizin gibi zor durumda olan çok kişi var ayrıca bir de hakkımızın yendiğini düşünüyoruz. Bunca sıkıntının arasında kendi yöneticilerimiz tarafından hakkımızın yendiği düşüncesini hazmetmek o kadar zor ki. Kendini üvey evlat gibi hissetmek halbuki üzerime düşeni yapmıştım KPSS den iyi bir puan almıştım mülakatım iyi geçmişti yine de anlayamadığım bir şekilde elendim ve benden düşük puanlılar alındı. hakkımızın yendiği düşüncesi ile baş etmeye çalışıyoruz hem de kendi ülkemizdeki yöneticiler tarafından. sizin durumunuz da zordur elbet. Ben de çok stresliyim kusura bakmayın kızgınlıkla söylediğim kelime için ama inanın bizler için de hiç kolay değil
trabzon37, 5 yıl önce

yoo salak değilim. bu üslubuda size iade ediyorum.

cimere yazdım cevap yok, iskiyi arıyorum bilgi yok, polisler desen hiç oralı değiller 9 aydır bir işe girimle uğraşıyoruz mayıstan beri ise başlamak ile cebelleşiyoruz bakmamız gereken bir ev var bizim elimizden bir şey gelmiyor bu kadar adaletten bahsediyorsunuz iptal olacağınada bu kadar inanmışşınız demekki sağlam yerden kaynak alıyorsunuz. onlara bizim durumumuzuda sorsanıza 90+ almış, referans kısmına bölümü ile alakalı aynı meslek grubundaki hoca ve arkadaşlarını yazmış mülakatta 60 küsür puan almış kazanmış arkadaşlara yapılan bu haksızlık ne zaman son bulacak. ev kirası geçinmek var ama biz hala insanların keyfini bekliyoruz. iç işleri başlatacakmış galiba, aralık merkezide atananlar uçtu gitti, neredeyse temmuz merkezide atananlar bile başlayacak ama biz hala belirsizlik içinde bekliyoruz. güvendiklerinize bizim durumuda söyleyin asıl haksızlığa uğrayan siz değilsiniz biziz...

tiger006
Memur
20 Ağustos 2019 12:07

Çok komiksin keşke sussan.
Basmimar, 5 yıl önce

Bir bahar akşamı rastladım size

Sevinçli bir telaş içindeydiniz

Derinden bakınca gözlerinize

Neden başınızı öne eğdiniz?

Hep aynı terenenni, aynı yalan dolanlar. Allah bilir mülakata bile girmedi :D

Yalandan kim ölmüş dimi?

ze191120
Aday Memur
20 Ağustos 2019 14:49

alın bunu burdan.
tiger006, 5 yıl önce

tiger006
Memur
20 Ağustos 2019 15:14

Çok beklersin.
ze191120, 5 yıl önce
alın bunu burdan.

ze191120
Aday Memur
20 Ağustos 2019 15:18

boş yapma. hadi .
tiger006, 5 yıl önce
Çok beklersin.

Emmawatson
Kapalı
20 Ağustos 2019 23:35

Sana bilgiyi veren müdürün günahı ne? Bilgi edinmek hakkınızmışş...

unicorn351, 5 yıl önce

kaynak ?

Emmawatson
Kapalı
20 Ağustos 2019 23:37

Sana bilgiyi veren müdürün günahı ne? Bilgi edinmek hakkınızmışş...

romayı yakan adam, 5 yıl önce

Ne iptali. Sürece müdahale yetkisi Yok. Evet güzel haberi ben vereyim. Ağustos itibari ile güvenlikler bitti, iskiye teslim edildi. Teftiş kurulunda onaylandı bir hafta içinde telf ile çağıracaklar. Eylül?de iş başı yaptırılacak. Bu bilgiyi yazarak iyi mi yaptım bilmiyorum ama sonuçta Bilgi edinmek hakkınız. Hakkınızda hayırlı olsun . Bana da dua edin

Emmawatson
Kapalı
21 Ağustos 2019 00:45

Yalnız bu eski bir bilgi artık. Şuan için öncelik, 6 mayıs seçim iptalinden 23 haziran seçimine kadar geçen sürede işe alınan 2500 kişiyi incelemek ve usülsüzĺeri temizlemek. Sıra iski alımına gelene kadar yaşlanmayın buralarda.

Size şunun gibi boş bilgiler verilmiş olabilir.

-Bayrama kadar kesin başlarız ikramiyeyi alırız.

-Bayramdan sonraki hafta başlıyoruz kesin.

-Bayramdan sonraki ilk pazartesi gibi gibi boş bilgilere kanmayınız birbirinizi ailenizi kandırmayınız..

Emmawatson
Kapalı
21 Ağustos 2019 11:36

Bugün yine çıkar, az kaldı çağrılıyoruz inceleme bitti gibi şeyler söyler. Malûm sever kendini pohpohlatmayı algı kazmayı. Dua da kasıyor olabilir

Basmimar
Memur
21 Ağustos 2019 11:50

Bitmiş mi peki?

Son durum neymiş? Bildiğiniz şeyleri paylaşırsaniz sevinirim.

Emmawatson, 5 yıl önce

Bugün yine çıkar, az kaldı çağrılıyoruz inceleme bitti gibi şeyler söyler. Malûm sever kendini pohpohlatmayı algı kazmayı. Dua da kasıyor olabilir

Emmawatson
Kapalı
21 Ağustos 2019 11:55

Evet bitti teftiş kurulu kararını verdi itirazlar reddedildi. Haftaya imzaya çağırır diğer hafta iş başı yaparsınız.

Basmimar, 5 yıl önce

Bitmiş mi peki?

Son durum neymiş? Bildiğiniz şeyleri paylaşırsaniz sevinirim.

Basmimar
Memur
21 Ağustos 2019 11:59

Hadi hayırlısı :)

Kaynak neresi peki hocam? Forumdakiler olmasa iyice bi haber kalacağız.

Emmawatson, 5 yıl önce

Evet bitti teftiş kurulu kararını verdi itirazlar reddedildi. Haftaya imzaya çağırır diğer hafta iş başı yaparsınız.

obeytas
Aday Memur
21 Ağustos 2019 14:59

Arkadaslar İstanbul il emniyet arsiv dosyalarini 17 haziranda almış olup arsiv arastirma sonuclarini 27 haziranda iskiye göndermistir.Güvenlik sorusturmasi konusunda talep var mi bilmiyorum

surveymanangment2
Aday Memur
21 Ağustos 2019 15:04

var

Toplam 3580 mesaj
«141142143144145146147148149150151152»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi