Editörler : Lanet
13 Ocak 2010 00:22

Tutunmaya En Çok Kadınlar mı Erkekler mi İhtiyaç Duyar?

Tutunmaya En Çok Kadınlar mı Erkekler mi İhtiyaç Duyar?

Nedenleri neler olabilir?

ozzy_osbourne
Yasaklı
13 Ocak 2010 09:42

kadınlar maymun gibidir, baska bir dalı tutmadan diğerini asla bırakmaz.....

soulfly
Aday Memur
13 Ocak 2010 11:12

erkeklerde o maymunların kuyruklarına tutunmadan hayatını derleyip toplayamaz

(TAÇMAHAL20)
Kapalı
13 Ocak 2010 12:35

bayan olarak benim çok ihtiyaç duyduğum kesin... bence tutunmaya bayan erkek değilde bütün insanların ihtiyacı var.ben öyle düşünüyorm.

13 Ocak 2010 16:43

arayan, bulmayı uman tutunmak ister.

13 Ocak 2010 16:51

Bence kadınlar daha çok ihtiyaç duyuyorlar,nefis olarak daha zayıfız beden olarak da,kadınlar eşlerine emanet edilmiş demek oluyorki bizler daha çok ihtiyaç duyuyoruz tutunmaya...

kuyu_delen
Aday Memur
15 Ocak 2010 10:37

bayanların olduğu bu forumdaki katılımcı bayan üye sayısından belli oluyor gibi.

kudretsolmaz
Başbakan Müsteşarı
15 Ocak 2010 12:30

yaradılış itibariyle kadınların tutunmaya daha çok ihtiyacı var.

kuyu_delen
Aday Memur
15 Ocak 2010 13:38

erkekler bu konuda neden ilgisiz?

mislina2
Kapalı
15 Ocak 2010 13:49

İçimiz dışımız ayrımcılık olmuş!

kadınlar nelere tutunur nedenleri nelerdir ya da dediğiniz gibi bu forumdaki katılımcı bayan üye sayısına neden fazla gibi konuları nedenlerini tartışmadan önce kuyu delen,

Sizce insanlar tutunmaya -kadın/erkek ayrımına girmeden- niçin ihtiyaç duyar?

Siz nelere tutunursunuz biraz bu konudan bahsedelim. Ne dersiniz?

gamze9
Kapalı
15 Ocak 2010 16:45

istatistik çalışmaları dışında bir soruyu kadın mı, erkek mi diye en çok'layarak sormayı gereksiz görüyorum. "tutunmaya kim ihtiyaç duyar" daha makul bir soru olabilir. ve bence bilinmesine daha çok gerek duyulan...

mislina2
Kapalı
15 Ocak 2010 16:49

Evet, "tutunmaya kim ihtiyaç duyar?"

daha makul bir soru. Katılıyorum.

Elisya
Şef
15 Ocak 2010 16:56

hem mizaçları gereği hem de topumsal baskılar nedeniyle kadınlar erkeklere kıyasla tutunmaya biraz daha meyyal görünüyorlar.

bir mağdur
Daire Başkanı
15 Ocak 2010 20:39

bence her iki cinsin de tutunma ihtiyacı aynıdır.ancak kadınlar erkekler kendini önemli sansınlar diye bu ihtiyacı sıkça belli edip kullanırlar.

kuyu_delen
Aday Memur
15 Ocak 2010 21:24

kadın ve erkek olarak ayrımcılık yapmak değil farklılığın neler getirdiğidir. ayrıca çocuklar, yaşlılar, hastalar, işsizler gibi konular çoğaltılabilir.

öslem
Müsteşar Yardımcısı
15 Ocak 2010 23:58

mesele erkek bayan meselesi değil bence.insan dediğimiz varlık sosyalleşmek zorunda olan bir türdür.buna istinaden de mutlak tutunmaya ihtiyaç duyar çünkü olmaması var oluş sebebine terstir.

fatoch
Kapalı
16 Ocak 2010 21:21

Ben kadınların birilerine tutunmaya ihtiyaçları olduğunu sanmıyorum.Böyle düşünenler kendilerine güvenmeyen ve yapabileceklerinin farkında olmayan gücünden habersiz ya da kısaca sırtını bir erkeğe yaslama kolaylığına kaçanlardır.

Bir bayan olarak ben evli olmama rağmen evimin ve ailemin tüm maddi va manevi yükünü taşıyorum ve bunun için sırtımı eşime yaslama kolaycılığına da hiç kaçmadım bu güne kadar..

edbci
Şef
17 Ocak 2010 20:23

fatoch, tutunmayı ekonomik olarak algılamamak lazım, zira siz çalıştığınız halde neden evlendiniz...

her ne kadar kadınlar daha meyyal görünse de iki cins eşit miktarda tutunmaya ihtiyaç duymasaydı birbirlerini sevmez, ilgilenmezlerdi. erkeklerin duygularını kadınlar kadar yansıtmayışı onların duygusal açlığının olmadığını göstermez.içinde küçücük çocuk olan dev adamlar tanırım.ki öyle de olmalı bence, insan sevilmek istediği kadar sevmek de ister.

rabbim bizi, bizim için en güzel olanı bilerek yarattı.

ayrıca her iki cinsin birbirine üstünlükleri vardır, birini diğerinden üstün gösterme çabalarına girmeye gerek yok bence.allah birbirini tamamlasın diye ademin yanında havvayı yarattı.

haseki34
Daire Başkanı
25 Ocak 2010 13:34

ikisi de aciz olduğu için ikisi de tutunmaya ihtiyaç duyar.

- - OQUYUNUZ - -
Yasaklı
18 Ağustos 2010 22:42

himaye ve şefkat erkekte, sevgi ve sadakat kadında olursa hayat daha güzeldir.

vhki0637
Aday Memur
19 Ağustos 2010 21:47

tutunmak tutunduğun dala bağlı sağlamsa sakın bırakma derim tabi öyleside kalmamış

Toplam 68 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi