Editörler : crops35
09 Eylül 2020 03:26

Emlak Yönetimi

Emlak yönetimi okuyup da tapuya atanan arkadaşlar çalışma şartları, maaşı, iş yerinde yükselme durumları nasıl bilgi verebilir mi

Emir2828
Aday Memur
09 Eylül 2020 18:51

*

CNKRKC
Aday Memur
10 Eylül 2020 04:03

+1

Cancebo
Aday Memur
10 Eylül 2020 09:10

Kardeş tapuda tekniker olarak çalışıyorum. Emlak mezunu olup çalışanlar da var. Çalışma şartlarından bahsedeyim. Öncelikle çok yoğun bir kurum olduğunu belirteyim.Personel yoğunluk nedeniyle mesaiden sonra bir çok yerde çalışıyor. Ben çalışmam deme şansın olmuyor. İşini bir şekilde bitirmezsen olumsuz durumlarla karşılaşabilirsin. Hadi yoğunluk veya çok çalışmak neyse de stres adamı öldürür. Yaptığın işten sorumlusun. Memura rücu var. Hatanın bedelini maddi olarak ödemen gerekebilir. Maaş nedir dersen Emlak mezunları Bilgisayar işletmeni olarak geçiyor 4000 civarı alıyor, tekniker 500 tl farklı alıyor. Bekar yeni atanan biri için konuşuyorum. Söylediklerimi değerlendir karar ver. sağlıcakla

Emir2828
Aday Memur
10 Eylül 2020 13:39

Hocam peki iş yerinde yükselme durumları nasıl. Atandıktan sonra lisans tamamlama yaparak yükselme şansımız var mıdır?

Ast.subay adayı
Aday Memur
16 Eylül 2020 18:07

hocam mesaiden sonra bir çok yerde çalışıyor derken iş alanları neler bende emlak bitirdim kpss ye gireceğim birde covid den dolayı emekli olanlar oldu mu çok yani alımlar olur mu yakın zamanda önlisans kpss den sonra

Cancebo, 4 yıl önce

Kardeş tapuda tekniker olarak çalışıyorum. Emlak mezunu olup çalışanlar da var. Çalışma şartlarından bahsedeyim. Öncelikle çok yoğun bir kurum olduğunu belirteyim.Personel yoğunluk nedeniyle mesaiden sonra bir çok yerde çalışıyor. Ben çalışmam deme şansın olmuyor. İşini bir şekilde bitirmezsen olumsuz durumlarla karşılaşabilirsin. Hadi yoğunluk veya çok çalışmak neyse de stres adamı öldürür. Yaptığın işten sorumlusun. Memura rücu var. Hatanın bedelini maddi olarak ödemen gerekebilir. Maaş nedir dersen Emlak mezunları Bilgisayar işletmeni olarak geçiyor 4000 civarı alıyor, tekniker 500 tl farklı alıyor. Bekar yeni atanan biri için konuşuyorum. Söylediklerimi değerlendir karar ver. sağlıcakla

audiometry
Aday Memur
16 Eylül 2020 18:15

Hocam iş konusunda biraz detay verebilirmisin yani zorluk kısmından ben adliyede mübaşrim ama emlak ve emlak yönetiminden büro personeli olarak atanmak istiyorm burdada iş yoğunulu fazla yani dosya indir kaldır arşif işleri keşif zimmet ordaki iş tanımında nasıl bir zorluk var hiç bir sitede ulaşamadım.

Cancebo, 4 yıl önce

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi