Editörler : Pangaea
24 Mart 2023 23:10

Tsk Msb Jgk psikiyatri geçmişinden elenenler

Arkadaşlar jgk maliye uzmanı geçen sene kazandım ancak kaygı bozukluğu geçmişinden elendim benim gibi elenenler var mı?3 hekimlik sağlam raporu aldım dava açtım istinstinaftayım şu an.Saglik bakanlığına dilekçe yazdım geçmiş silinmiyor lütfen benim durumumda olan arkadaşlar cimer üzerinden Msb ye yönetmeliğin değişmesi için mesaj atsın.Belki sesimiz duyulur Msb de büro memuru dahi olamıyoruz lütfen ne kadar çok mesaj giderse belki esneme yapabilirler lütfen toplu mesaj atalım

24 Mart 2023 23:24

Ne kadar saçma kaygı bozukluğu olmayan mi var ? Benim de geçmişim var mesela

24 Mart 2023 23:25

Hocam kaygı bozukluğu geçmişinize nasıl ulaşmişlar ki ? Ben de JGK Uzman bekliyorum mulakat sonucu

Feyza Y
Aday Memur
25 Mart 2023 00:05

Mülakatı kazandım hastanede tüm bölü.lere gidip sağlam alıyorsun ya hani kod isteyip e manızdaki bilgilere bakıyorlar orada psikiyatride geçmişin varsa oraya geçirilmiş nevrotik bozukluk aktif psikopati yoktur yazıyor heyetten kaliyorsun

Feyza Y
Aday Memur
25 Mart 2023 00:10

Evrağı tam teslim ettim a16 f1den elenebilisiniz dediler elediler 1 senedir mahkemeyle uğraşıyorum ve atanmak çok zor 85 küsür puanım var ama Gene garanti yok olmuyor hazır kazanmıştım benim gibi daha onlarcası var psikiyatra gittiyseniz ve depresan kullanıldıysa maalesef eliyorlar yeme bozukluğu ya da uyku bozukluğu anksiyete kaygı farketmiyor çok saçma hadi subay ya da asker olsa anlarım silah kullanacaklar maliye uzmanı büroda oturuyor yani kazanılmış hak sağlam diye 3 heyet raporu aldım onu da silmiyor saglik bakanligi alan puanım var msb uzm yard başvuracağım vuramıyorum çünkü sagliktan gene eleyecekler ben anlamıyorum yani benim gibi olan arkadaşlar bir ton yazık günah Cimere yazdım ama çok fazla tepki lazım yönetmelik değişmesi için

25 Mart 2023 00:15

Üzüldüm hocam ne diyeyim ki. Ben üniversitede Düz memurluk kazandım pazartesi heyet raporu alacaktım. Şimdi beni de mi eleyecekler anlamadım:(( annemin zoruyla gittim psikiyatriye ilaçları bile çöpe attım şu hale bak .

Feyza Y, 1 yıl önce

Evrağı tam teslim ettim a16 f1den elenebilisiniz dediler elediler 1 senedir mahkemeyle uğraşıyorum ve atanmak çok zor 85 küsür puanım var ama Gene garanti yok olmuyor hazır kazanmıştım benim gibi daha onlarcası var psikiyatra gittiyseniz ve depresan kullanıldıysa maalesef eliyorlar yeme bozukluğu ya da uyku bozukluğu anksiyete kaygı farketmiyor çok saçma hadi subay ya da asker olsa anlarım silah kullanacaklar maliye uzmanı büroda oturuyor yani kazanılmış hak sağlam diye 3 heyet raporu aldım onu da silmiyor saglik bakanligi alan puanım var msb uzm yard başvuracağım vuramıyorum çünkü sagliktan gene eleyecekler ben anlamıyorum yani benim gibi olan arkadaşlar bir ton yazık günah Cimere yazdım ama çok fazla tepki lazım yönetmelik değişmesi için

yeşilrussel
Memur
25 Mart 2023 00:30

Unv sorun olmaz, askeriye cok siki tutuyor saglik raporunu

Yanlıştercihkurbanı, 1 yıl önce

Üzüldüm hocam ne diyeyim ki. Ben üniversitede Düz memurluk kazandım pazartesi heyet raporu alacaktım. Şimdi beni de mi eleyecekler anlamadım:(( annemin zoruyla gittim psikiyatriye ilaçları bile çöpe attım şu hale bak .

25 Mart 2023 00:43

Öyle mi hocam çok saçma ama yaa annemin zoruyla gittim . Depresyona girdigim için. Ee işsizlik fakirlik parasızlık haksızlık bababasizlik insan depresyona girer annem de zorlayınca gittim . Hap kullandım mi hayır annemin gönlü olsun diye gittim. Hatta anneme bu haplar bana iş mi kariyer mi güç mü saygınlık mi getirecek dedim. Ama sonuç geldiğimiz noktaya bak.

yeşilrussel, 1 yıl önce

Unv sorun olmaz, askeriye cok siki tutuyor saglik raporunu

Feyza Y
Aday Memur
25 Mart 2023 00:46

Tsk da sıkıntı oluyor diğer yerlerde degil

Muy4t01
Memur
25 Mart 2023 00:48

kadrolu memurluk mu. sözleşmeli büro personelimi

Öyle mi hocam çok saçma ama yaa annemin zoruyla gittim . Depresyona girdigim için. Ee işsizlik fakirlik parasızlık haksızlık bababasizlik insan depresyona girer annem de zorlayınca gittim . Hap kullandım mi hayır annemin gönlü olsun diye gittim. Hatta anneme bu haplar bana iş mi kariyer mi güç mü saygınlık mi getirecek dedim. Ama sonuç geldiğimiz noktaya bak.

Feyza Y
Aday Memur
25 Mart 2023 00:49

Kadroluydu 657 uzman maliye

Feyza Y
Aday Memur
25 Mart 2023 00:50

Pardon bana sordunuz sandim

25 Mart 2023 00:51

Ben daha yeni üni Sözleşmeli kazandım ama kadrolu jgk Uzman memur da bekliyorum

Muy4t01, 1 yıl önce

kadrolu memurluk mu. sözleşmeli büro personelimi

Sdfrei
Şef
25 Mart 2023 05:02

Yaşam şartları ortadayken kaygı yaşamayan varsa asıl onda bir sorun vardır. Tüm araştırmalar da ülkemizdeki insanların mutsuz olduğunu ve ilaç kullanımında ilk sıralarda olduğumuzu ortaya koymuyor mu? Arkadaşım vardı. Kaygı bozukluğundan sürekli ilaç kullanıyordu. Tıka da uzman. Sadece sözleşmeli personel için mi sorun olmayacak yani? İnşallah kısa sürede sonuca ulaşırsınız.

Rambo23
Aday Memur
25 Mart 2023 08:14

Bu ilaç kullanımı veya rapor yeni mi oldu

yoksa geçmişten mi? Ne kadar zaman

oldu?

Sdfrei
Şef
25 Mart 2023 10:00

Anlıyorum sizi birçok konuda benzer durumdayız. Bu zorluklara rağmen başarmışsınız tebrikler. Asıl başarılar böyle elde edilenler.

umut3060
Aday Memur
25 Mart 2023 12:59

Ben halen kullanıyorum hocam. Bu kurumlar dışında sorun olmuyor değil mi ?

Feyza Y
Aday Memur
25 Mart 2023 14:00

Psikiyatri geçmişi yüzünden Tsk da hiçbir yere başvurmayan arkadaşlar lütfen Cimere yazı yazıp orada kurum seçme kısmı var Msb ye bu konuda problem yaşadığımızla ilgili şikayet ya da talep yazarlarsa çok sevinirim.Belki işe yarar lütfen

cgtyzc
Yasaklı
25 Mart 2023 16:32

Hangi üniversiteyi kazandınız acaba? Çalışma şartlarını merak ediyorum.

Ben daha yeni üni Sözleşmeli kazandım ama kadrolu jgk Uzman memur da bekliyorum

umaybilge
Aday Memur
27 Mart 2023 21:15

sadece psikologa gittiğiniz için sorun olmaz eğer ağır ilaçlar kullandıysanız ya da şizofreni vs gibi ciddi tanılar konulduysa sorun olur

soneruysall
Aday Memur
23 Mart 2024 14:50

Feyza hanım öncelikle geçmiş olsun, dava sonucu belli oldu mu? Sonuç alabildiniz mi?

Feyza Y, 1 yıl önce

Psikiyatri geçmişi yüzünden Tsk da hiçbir yere başvurmayan arkadaşlar lütfen Cimere yazı yazıp orada kurum seçme kısmı var Msb ye bu konuda problem yaşadığımızla ilgili şikayet ya da talep yazarlarsa çok sevinirim.Belki işe yarar lütfen

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi