Editörler : swat3410
«145914601461146214631464146514661467146814691470»

Sefa264
Şef
26 Eylül 2019 14:54

açıktaki herkes hakkında dosya muhakkak vardır, adliyede olmayabilir ama tem şubelerinde illaki vardır, bilgi belge dava açmaya yeterli değildir yeni ifadeler gelebilir diye savcılar tarafından bekletiliyordur. zaten açıkta olduğumuzdan idari soruşturma açıktır. khk affı dilleniyor khk affı ile tüm masumlar döner umarım sonrada açıktaki bizleri döndürebilirler diye umut ediyorum ama hakkımızda hayırlısı inşAllah...

Yeniay12, 5 yıl önce
Bende 15 gün önceye kadar senin gibi düşünüyordum. Mart 2019 da adliyede sorgu yaptırdım dosya yoktu. Ancak 15 gün önce 2018 tarihli açık dosya olduğunu öğrendim. Anlayacağın dosya oluyor sisteme işlenir ise görüyorsun yoksa göremeyip dosyam yok sanıyorsun.

Legolas16
Aday Memur
26 Eylül 2019 17:20

devrem adli biteli 5 ay. idari biteli neredeyse 1 yıl olacak ben niye bekliyorum ozaman? 38 aydır aciktayim. yani biduzen bisistem yok bence.
Sefa264, 5 yıl önce

açıktaki herkes hakkında dosya muhakkak vardır, adliyede olmayabilir ama tem şubelerinde illaki vardır, bilgi belge dava açmaya yeterli değildir yeni ifadeler gelebilir diye savcılar tarafından bekletiliyordur. zaten açıkta olduğumuzdan idari soruşturma açıktır. khk affı dilleniyor khk affı ile tüm masumlar döner umarım sonrada açıktaki bizleri döndürebilirler diye umut ediyorum ama hakkımızda hayırlısı inşAllah...

Legolas16
Aday Memur
26 Eylül 2019 17:23

açıkta olmak zaten idari bir eylem. idariyi kapattiysan iade et.saçma sapan işler

Sefa264
Şef
26 Eylül 2019 21:04

adli bereat alalı 7 ay oldu benimde idari ise hiç çağıran olmadı, işlemlerde bir şablon yok ki her il kendi kafasına göre işlem yapıyor, idari olarakta kimse bu açıktakiler ne olacak diye korkusundan sormuyor koltuk sallanmasın beni de onlardan sanmasınlar diye banane bana dokunmamış ya yılan sıkıntı yok diyor ondan bekliyoruz bence

Legolas16, 5 yıl önce
devrem adli biteli 5 ay. idari biteli neredeyse 1 yıl olacak ben niye bekliyorum ozaman? 38 aydır aciktayim. yani biduzen bisistem yok bence.

Mekmeke
Genel Müdür
26 Eylül 2019 21:46

bir sabah güneş doğsun fakat ben bunu hissedemeyim göremeyim istiyorum sessiz sedasız bir kapanış olsun istiyorum hayatım da . Bu dünyadan bir beklentim yok yaşayış itibari ile ahirete hazırlık yapan yapacak bir tipte değilim . geleceğe bakamıyorum hele ki şu süreç artık canıma tak etti . Sadece sessiz bir kapanış istiyorum sadece sessiz sedasız hissiz bir kapanış . yaşama sevincimi elimden alanlar beni bizi kağıt üstünde Sadece sayıdan ibaret görenler kendi çıkarları içi beni bizi benim gibileri karanlık kör kuyulara hapseden leri daha fazla görmemek için bunlarda ınsan ya bunlarla Aynı havayı teneffüs etmekten nefret ediyorum diye hergün hergün aynı şeyleri yaşamaktan sa bir an önce ilahi adalete sığınıp orada hakkima girenleri sabırsızlıkla beklemek için sessiz sedasız acısız bir son istiyorum .bir sabah uyanıp uyanamamak istiyorum .

Aslanbey1453
Genel Müdür
26 Eylül 2019 22:32

Geçmiş olsun İstanbul... Ne SALLANDI beee:((( Allah beterinden saklasın...

derbeder2323
Şube Müdürü
27 Eylül 2019 01:42

daha da sallanıyor istanbul bize bunları yaşatanların vicdanında da sarsıntı olmuyor mu düşünmüyorlar mı yoksa yine gozler kör kulaklar sağır mı

yamec
Şef
27 Eylül 2019 07:57

Eğer şeytandan gelen kötü bir düşünce seni dürtecek olursa, hemen Allah'a sığın. Çünkü O, hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.

Fussilet, 41/36

Cumamız Mübarek, Dualarımız kabul olsun İnşaAllah.

Ankara4506
Aday Memur
27 Eylül 2019 11:04

hayirli cumalar

efepolisim
Aday Memur
27 Eylül 2019 14:23

ALLAH'ım,

Yıkılmış, Yorulmuş, Derdiyle Yalnız Kalmış Gönüllere Sen Yardım Eyle. Senden Başka Kimsemiz yok. Bir Çıkış Kapısı Bekleyenlere En Hayırlı Kapıları Aç...

Hayırlı Cumalar

kaynak_06
Şef
27 Eylül 2019 14:24

Hayırlı cumalar, açıktaki personelin dosyaları personel daire de tasnif ediliyordu karar bağlamak için senin bi bilgin oldu mu başkaca devrem
Ankara4506, 5 yıl önce
hayirli cumalar

Worrk
Memur
27 Eylül 2019 15:20

Ani bir çıkışla gündeme getiren gizemli bir el

Yine ani bir refleksle topa bastı.

Ben bu iğrenç konunun mevcut düzen

tarafından yönetiliyor olduğu algımı yitirdim.

Katiyen işin içinde başka işler var.

Şu anda Meclis?te olsaydı ağzını açmayacak

eski vekiller normal sen ben ağzıyla konuşuyor

Ve daha bu işin borsasını yalanlayabilen yok

27 Eylül 2019 15:55

Atı alan üsküdarı çoktan geçti de geçerken aldıkları ahları unutan çok. Vicdan lazım vicdan. Bizimki rahat onlar düşünsün.

Worrk, 5 yıl önce

Ani bir çıkışla gündeme getiren gizemli bir el

Yine ani bir refleksle topa bastı.

Ben bu iğrenç konunun mevcut düzen

tarafından yönetiliyor olduğu algımı yitirdim.

Katiyen işin içinde başka işler var.

Şu anda Meclis?te olsaydı ağzını açmayacak

eski vekiller normal sen ben ağzıyla konuşuyor

Ve daha bu işin borsasını yalanlayabilen yok

Ankara4506
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:26

yok devrem bazi illerde baslama yazilari gelmesine ragmen baslatmayan iller varmis benim boyle bi bilgim var neye gore neden baslatmiyorlar bilmiyorum toplu bi karar mi alacaklar bilmiyorum
kaynak_06, 5 yıl önce
Hayırlı cumalar, açıktaki personelin dosyaları personel daire de tasnif ediliyordu karar bağlamak için senin bi bilgin oldu mu başkaca devrem

Mırro
Memur
27 Eylül 2019 18:45

Ne Personelmiş tasnif işlemi 39ay oldu bir bitmedi neye göre karar vericekler cok merak ediyorum müfetmi karar vericek yoksa kim

derbeder13
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:47

Dur bakam devrem biraz daha tasniflesinler bakalım ne cıkcak
Mırro, 5 yıl önce

Ne Personelmiş tasnif işlemi 39ay oldu bir bitmedi neye göre karar vericekler cok merak ediyorum müfetmi karar vericek yoksa kim

Sefa264
Şef
27 Eylül 2019 19:11

bildiğin il var mı acaba personelden araştıralım

Ankara4506, 5 yıl önce
yok devrem bazi illerde baslama yazilari gelmesine ragmen baslatmayan iller varmis benim boyle bi bilgim var neye gore neden baslatmiyorlar bilmiyorum toplu bi karar mi alacaklar bilmiyorum

Ankara4506
Aday Memur
27 Eylül 2019 19:36

devrem ozele yazsana ben yazamadim sana
Sefa264, 5 yıl önce

bildiğin il var mı acaba personelden araştıralım

ekip06
Yasaklı
27 Eylül 2019 19:50

bu konuyu bende duydum Devrem dosyaların geldiği ama burdaki sözde yöneticileri acaba iade edersem koltuğuma birşey olurmu sorumluluk almak istemiyorum diye iade etmediğini
Ankara4506, 5 yıl önce

Mekmeke
Genel Müdür
27 Eylül 2019 20:14

tahminim bu khk affı ve yargı paketi gündem de iken kimse bireysel risk alamaz . Ha biz hakkımız olan iade yi istiyoruz kimse risk alsın demiyoruz zaten kyok beraat Vs Vs kararları varken suçsuzuz diyoruz da duyan yok . Herkes bi üst makamdan emir bekliyor haliyle bizi de bekletiyorlar
Toplam 39532 mesaj
«145914601461146214631464146514661467146814691470»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi