Editörler : Pangaea
12 Şubat 2019 22:30

Personelmeb de yayınlanan 2.duyuru

17.14te meb de yayınlanan duyurunun ardından personelmeb.gov.tr de 17.55 de 2.bir duyuru yayınlandı. Burada isteyen elden atandığı milli eğitime isteyen de elektronik ortamda evraklarını yollayabilir yazıyor. Biraz önce meb in 4440632 numarasını aradım ve bilgi veren kişi en son yayınlanan duyuruyu dikkate almamı ve kesinlikle atandığım milli eğitimle iletişime geçmemi söyledi. Muşa atandım ve dün milli eğitim duyuruyu yayınlamıştı ve elden evrak teslimi istiyorlardı. Yarın yine arayacağız. Bakanlığı bu şekilde arayıp herhangi bir bilgiye sahip olan var mı?

kartal3800
Aday Memur
13 Şubat 2019 11:06

hocam muş milli eğitim ile irtibata gecebildiniz mi ben ulaşamadım da... gidip elden mi teslim edeceğiz yoksa online mı yükleyecegiz sisteme.

Fencidilara
Aday Memur
13 Şubat 2019 14:59

Hocam ben çok konuştum orasıyla evrakları elden alıyorlar. Elektronik ortamda yükleseniz bile gs kağıdını elden getirmek zorundasınız dediler. Bugün 30 kişinin evraklarını elden aldık sıkıntı yok hocam imkan varsa elden getirin dediler. Yarın sabah uçuyorum muşa hocam
kartal3800, 5 yıl önce
hocam muş milli eğitim ile irtibata gecebildiniz mi ben ulaşamadım da... gidip elden mi teslim edeceğiz yoksa online mı yükleyecegiz sisteme.

kartal3800
Aday Memur
13 Şubat 2019 15:04

hocam bende dün gece yola cıkacaktım bu duyuru yapılınca biletimi iptal ettim.o zaman bende bu gece yola çıkarım artık.
Fencidilara, 5 yıl önce
Hocam ben çok konuştum orasıyla evrakları elden alıyorlar. Elektronik ortamda yükleseniz bile gs kağıdını elden getirmek zorundasınız dediler. Bugün 30 kişinin evraklarını elden aldık sıkıntı yok hocam imkan varsa elden getirin dediler. Yarın sabah uçuyorum muşa hocam
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi