Editörler : Lanet
29 Mayıs 2013 23:58

En İyi Mobilya Markası Sizce Hangisi?

Arkadaşlar evlilik için hazırlıklar başlıyor, Oturma grubu, yatak odası ve tv ünitesi ilk etapta düşündüklerimiz için mobilyacıları gezmeye başlayacağız. Sözünün ve ürününün arkasında duran, servis ağı geniş ve ürünleri kaliteli olan, hem de fiyat bakımından lükse kaçmayacak derecede mobilya firması öneriniz var mı? Not: Bursa ilinde ikamet edeceğim birkaç ay sonra.

tnsrkn
Genel Müdür
31 Mayıs 2013 15:00

hocam tanındık bildik markaların fiyatları gerçekten dudak uçuklatacak cinste. örnek olarak tanınmış x markadaki tv ünitesi 2000 tl, aynı kalitede aynı özelliklerde tanınmamış bir markadaki fiyatı 400 tl. arada gerçekten inanılmaz fiyat farkı var. tanınmış markalardan alınan ev mobilyesi toplamı 25.000 tl ye ulaşabilirken başka bir marka aynı ürünleri 10.000 liraya almanız mümkün.

ben mobilyada markalı ürünün kaliteli olduğuna inanmıyorum. amcamın istikbal koltuk takımı 5 yılda dağıldı.

hocam biraz geziceksin piyasa araştırcaksın, bu işlerden anlayan birini yanına alıp ürünlere bakıcaksın.

birde bursa gibi bir mobilya cennetindesin, atla inegöl'e git yarım saat uzaklıkla hocam. inegölde istediğin kalitede bütçene en uygun ürünü bulursun.

karanka111
Şube Müdürü
01 Haziran 2013 21:19

evet ben de inegölü düşünüyorum buradan orayı bilen arkadaşlardan önerilecek firma-mobilyacı adı varsa alabilirim

tnsrkn, 11 yıl önce

hocam tanındık bildik markaların fiyatları gerçekten dudak uçuklatacak cinste. örnek olarak tanınmış x markadaki tv ünitesi 2000 tl, aynı kalitede aynı özelliklerde tanınmamış bir markadaki fiyatı 400 tl. arada gerçekten inanılmaz fiyat farkı var. tanınmış markalardan alınan ev mobilyesi toplamı 25.000 tl ye ulaşabilirken başka bir marka aynı ürünleri 10.000 liraya almanız mümkün.

ben mobilyada markalı ürünün kaliteli olduğuna inanmıyorum. amcamın istikbal koltuk takımı 5 yılda dağıldı.

hocam biraz geziceksin piyasa araştırcaksın, bu işlerden anlayan birini yanına alıp ürünlere bakıcaksın.

birde bursa gibi bir mobilya cennetindesin, atla inegöl'e git yarım saat uzaklıkla hocam. inegölde istediğin kalitede bütçene en uygun ürünü bulursun.

200570050
Şef
03 Haziran 2013 06:03

.. ÜSTÜNE TANIMAM...İNEGÖL MOBİLYASI...

yesilpop
Şef
17 Temmuz 2013 15:59

incele hocam, önce karar ver, güzel olana,ona göre git bayiye, orda da incele.. Kafanda bir resim olsun bu anlamda önce...

clevered
Aday Memur
18 Temmuz 2013 13:40

Doğtaş derim satış sonrasında ürününe sahip çıkan bir firma.

karanka111
Şube Müdürü
20 Temmuz 2013 04:33

Saloni akilli mobilya hakkinda bilgisi olan var mi? teknik hizmeti yedek parcasi urun satis agi musteri memnuniyeti vs bilgisi olan varsa yardim olursaniz sevinirim

clevered, 11 yıl önce

KANUN-46
Yasaklı
20 Temmuz 2013 18:38

dostum bence bildik markadan şaşma.. bilindik marka ile görüntüsü aynı olan bir sürü mobilya var ama malzeme kalıtesinden farkı anlarsın..ben yatak odasını da oturma grubunu da bellona dan aldım. taş gibi ürün..öyle sagı solu tutkalla yapıştırılmış mallar degil.. en zayıf denılen yerınden tut koskoca koltugu taşı bir şey olmuyor.. adamlar işlerini saglam yapıyorlar... benım biraderim fiyatına aldandı markanın taklıdını aldı bın bişman.. daha 1 yıl dolmadan koltukların ahşap kolları elinde kaldı... bazı fabrikalar var, mesela bellonanın katalogunu alıyorsun, orada begendiğin bir takını gösteriyosun, adamlar marka takımın bıre bir aynısını yarı fiyatına yapıyorlar. ama sadece görüntüsü aynı.. 2 yıl sonra dagılıyor..bellona ve istikbal aynı fabrikanın ürünü zaten.. bence ikisinden bırını al derim...

la fee
Aday Memur
26 Eylül 2013 21:13

Sakın ola BALHOME dan mobilya almayın çalıştıkları markaların malları çok kalitesiz. Ordan aldığımız sandalyenin bir kaç hafta içinde bir bacağı kırıldı ve iade almadılar sandalyeleri. Sadece bacağı kırılan sandalyeyi değiştirdiler. Olur da internette denk gelirseniz BALHOME a hiç bulaşmayın.

sidre1
Kapalı
03 Ekim 2013 10:22

94 de ev kurmaya basladım.Kelebekden tam yatak odası ve salon takımı aldım..10 kere tasındım ..taş gibi hala....

arada farklı mek odası aldık berbat farklı marka.

aldığınız üründ koruma verniği olsun yoksa boye ölüyor..eklm iskelet kalıtesi önemli

Argoth
Daire Başkanı
08 Ekim 2013 09:36

Dostum, İnegöl veya Ankara doğru seçim. İnegölden alacaksan orada Muzaffer Mobilya var uygun ve kaliteli ürünler, ve onun karşı caddesi boydan boya mobilyacı (Şahin, Arı, Pierre ...vs) oralardan bakabilirsin kesene göre artık, istersen çok tarz modellerde var ama tuzlu sana kalmış. Yalnız gezdikçe kafan karışıyor uyarayım:)

Salon+Yatak Odası + Tv ünitesi+ Yemek Masası yani bu grubu 8000-20000 aralığında çözersin zevkine kesene kalmış.

karanka111, 11 yıl önce

evet ben de inegölü düşünüyorum buradan orayı bilen arkadaşlardan önerilecek firma-mobilyacı adı varsa alabilirim

n u n
Memur
25 Ekim 2013 18:16

Şans meselesiş artık.istikbalden çekyat aldık bir sene olmadan döşemesi döküldü süngerleri bi tuhaf oldu.markasız bi oturma grubu aldık 8 yıldır hiçbirşey olmadı çok kaliteli çıktı.ben anlamadım bu işi.bende yakında alacağım kelebek mobilya düşünüyorum yada kilim

21 Aralık 2013 13:36

,,

İçerisinde istikbal mondi ve teleset mobilya firmalarını da barındıran yaklaşık 19 firmaya sahip bir internet sitesi

Zynbbb
Yasaklı
22 Aralık 2013 22:06

Kotulemek gibi olmasinda bizim evdeki dogtas mobilyadan hic memnun degiliz..

Fikir sordugunuz icin paylastim..

clevered, 11 yıl önce

osman.t
Aday Memur
26 Ocak 2014 17:05

Mobilya alırken araştırmadan karar vermeyin ,, her tarzda ürün bulabilirsiniz.

ulubey05
Aday Memur
29 Ocak 2014 12:30

valla markayı bilmem çalışanlar iyi olacak ki her işini halledecek

forumkurdu123
Aday Memur
30 Ocak 2014 13:22

Ben mobilya seçimini burada yaptım, gayet de memnunum.

forumkurdu123
Aday Memur
30 Ocak 2014 17:18

Arkadaşım mobilya almak istiyrosan boşuna uğraşma tek bir site yeter

Ferhan Gezer
Aday Memur
31 Ocak 2014 00:42

krallmusti
Aday Memur
21 Ağustos 2014 16:35

Kargılı Mobilya gerek kalitesi, konforu gerekse uygun fiyatı ile çok çok iyi.,,

thekif
Aday Memur
22 Ağustos 2014 18:30

Bellonadan almada nerden alırsan al.Ürünlerini sattıktan sonra çıkan en ufak sorunda müşteriye soyulacak kaz muamelesi yapıyorlar.50 liralık tamir ücreti yüzünden tüketici hakem heyeti gitmek zorunda kaldım.Müşteri memnuniyeti onların gözünde önemsiz bişey....Öneride bulunamadım ama elimdeki bellona tavsiye edemiyorum onu da :)

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi