Editörler : supporters.

Yasaklı
07 Şubat 2023 19:30

Meslektaşlarım, fikirlerinizi söyleyin, EYT liyim

Meslekte 20. yılım doldu. 42 yaşındayım ve kanun çıkar çıkmaz emekli olacağım. Bugün için 400 bin tl tazminat ve 12 bin maaş alacağım. Eşim çalışıyor. Sizce tazminatımı altın, döviz, borsa vs nereye yatırmalıyım? Umarım 60-65 yaşlarında emekli olacak öğretmenlerime de kolaylıklar gelir.

Fenciyi_M38
Daire Başkanı
07 Şubat 2023 19:34

Sayın Delhii gidin deprem bölgesinde gönüllü olun çalışmalara gücünüz yettiğince yardımcı olun. Oranın dönüşünde neye yatırım yapmanız gerektiğine dair kesin bir kanaatiniz olacaktır. Saygılar..

Alex10alec
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 19:36

ne insanlarsınız şu dönemde böyle başlık açarak neyi amaçlıyorsunuz ülkece acımız çok büyük insanlar can derdinde siz neyin derdindesiniz

Delhii
Yasaklı
07 Şubat 2023 19:44

Sadece basit bir soru sordum. Yanıtlar ise ahlak dersi maalasef. Zaten ben de deprem bölgesindeyim. Her türlü yardımımı yaptım, yapmaya devam edeceğim.... Sanki eyt li olmak suçmuş, sanki insanın geleceğini düşünmek suçmuş gübi cevaplar geldi.

Kuzey2259
Şef
07 Şubat 2023 20:38

İnanılır gibi değilsin başlık sahibi, biz gece sıcak yataklarımızda vicdan azabından uyuyamıyoruz göçük altındaki insanları çocukları düşünmekten, yemek yemeye utanıyoruz, senin açtığın başlığa bak, nasıl bir ortamda büyüdün, nasıl bu kadar empati yoksunu bencil olabildin, zorlasan olamazsın yani normalde. Biraz saygın varsa yazma başlığa alta düşsün

Feriduni
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 20:45

İşte beklenen cevap buydu. Ağzına sağlık hocam.

Arizonalı
Memur
07 Şubat 2023 23:29

Kemençe61 kardeşim nereye yatıracağını söylemiş, bende hak veriyorum
07 Şubat 2023 23:48

Ben kilo verdim ve ağlamaktan gözlerim şişti çıldırabilirim de daha ne diyim ki
Kuzey2259, 1 yıl önce

İnanılır gibi değilsin başlık sahibi, biz gece sıcak yataklarımızda vicdan azabından uyuyamıyoruz göçük altındaki insanları çocukları düşünmekten, yemek yemeye utanıyoruz, senin açtığın başlığa bak, nasıl bir ortamda büyüdün, nasıl bu kadar empati yoksunu bencil olabildin, zorlasan olamazsın yani normalde. Biraz saygın varsa yazma başlığa alta düşsün

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi