Editörler : ayşegül bgm
«253254255256257258259260261262263264»

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 13:42

Sen evvela insanları kandırmayı bırak, sonra edersin havale işini. Hakarete gelince o karşılıklı sen bana edersen karşılığını alırsın.

Aslı 9703, 4 yıl önce

Seninle muhattap olmuyorum yinede yorumlarında benimle ilgili hakaret içerikli şeyler yazıyorsun lakap takiyorsun yaşından başından utan bana iftira atiyorsun herkesin aklı var kim nereyi tercih etmek isterse eder ben insanları yönlendirmiyorum fikrimi söylüyorum kışkırtıcı şeyler yazıp kavga çıkarmaya çalışıyorsun seni Allah'a havale ediyorum benimle muhattap olmayın

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 13:43

Ne oluyor gardaş senin derdin ne hayırdır, niye atar yapıyon

Sörc, 4 yıl önce

birader işine bak.

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 13:46

Senin amacın ne ya gerçekten ciddi ciddi soruyorum ? Dünden beri bana hakaret ediyorsun her yorumunda hemde

İnsanları panik havasına sokup onların o depresyonundan umutsuzlugundan mi besleniyorsun ? Farklı bir düşünceye tahammülün yok ? İnsanlarin üstünde baskı kurmaya çalışıp belkide mutsuz olmalarının sebebi olucaksin bundan korkmuyor musun ? Eğer beklemeye gücü olan bekler istemeyen (aile faktörü olmayan) her yeri yazarım diyen zaten seni beni dinleyecek değil her yeri yazar adı üstünde TERCİH

Hala ne anlatmaya ne kanitlamaya çalışıyorsun amacın kötü buna dikkat edin arkadaşlar her başlık altında her yeri yazın diyenler türemiş çok enteresan

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

Sen evvela insanları kandırmayı bırak, sonra edersin havale işini. Hakarete gelince o karşılıklı sen bana edersen karşılığını alırsın.

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 13:49

Yürü git sen de şuna bak hele amacım kötüymüş saçma saçma konuşma. Senin amacın belli insanlar tercih etmesin aradan sıvışıyım. Numara yapmayı bırak artık vazgeç başaramayacaksın

Aslı 9703, 4 yıl önce

Senin amacın ne ya gerçekten ciddi ciddi soruyorum ? Dünden beri bana hakaret ediyorsun her yorumunda hemde

İnsanları panik havasına sokup onların o depresyonundan umutsuzlugundan mi besleniyorsun ? Farklı bir düşünceye tahammülün yok ? İnsanlarin üstünde baskı kurmaya çalışıp belkide mutsuz olmalarının sebebi olucaksin bundan korkmuyor musun ? Eğer beklemeye gücü olan bekler istemeyen (aile faktörü olmayan) her yeri yazarım diyen zaten seni beni dinleyecek değil her yeri yazar adı üstünde TERCİH

Hala ne anlatmaya ne kanitlamaya çalışıyorsun amacın kötü buna dikkat edin arkadaşlar her başlık altında her yeri yazın diyenler türemiş çok enteresan

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 13:52

Artık seninle muhattap olmuyorum kendi kendine konuş

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

Yürü git sen de şuna bak hele amacım kötüymüş saçma saçma konuşma. Senin amacın belli insanlar tercih etmesin aradan sıvışıyım. Numara yapmayı bırak artık vazgeç başaramayacaksın

Nurbsra
Memur
13 Aralık 2019 13:54

arkadaşlar ikiniz de haklısınız herkes kendince haklı neyi tartışıyosunuz herkes bildigini yapar yaşlarimiz 21 ve üstü herkes kendi fikrini uygular zaten yapmayın.

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 13:57

Benim konuşmaman önemli değil, insanları kandırmayı bırak. Burada kaç kişi çalışıyorsunuz bu iş için anlamadım, zira bayağı bir bozacı ve şıracı var.

Beyhude çabalara girmeyi bırak, başaramayacaksın. Sen dürüst olsan, insanlara buradan istemediğiniz yerleri yazmayın sonra pişman olursunuz gibi saçma şeyler söylemezsin, istemediği yerleri yazmayacak olan zaten yazmaz, senin söylemen yazmayacak değil. Burada sen aklınca uyanıklık yapıyorsun benim tepkim buna

Aslı 9703, 4 yıl önce

Artık seninle muhattap olmuyorum kendi kendine konuş

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 13:57

Ben farklı bir yoruma kapalı değilim arkadaşım herkesin kendine göre şartlara göre fikirleri var kimseye bir fikir dayatmaya çalışmıyorum ama yorumları okursanız her yorumunda bana hakaret ediyor bu kişi bana iftira ediyor sizde görüyorsunuz böyle bir insanın sozlediklerini dikkate alıp almayacaginiz sizin bileceginiz iş umarım kalbinde iyilik olan herkesin bu alımda yada Şubat alımında gönlüne göre olur

Nurbsra, 4 yıl önce
arkadaşlar ikiniz de haklısınız herkes kendince haklı neyi tartışıyosunuz herkes bildigini yapar yaşlarimiz 21 ve üstü herkes kendi fikrini uygular zaten yapmayın.

Nurbsra
Memur
13 Aralık 2019 13:58

siz de dayatmaya çalışıyosunuz o arkadaş ta öyle kimse kimsenin fikrini umursamıyo anlayın.
Aslı 9703, 4 yıl önce

Ben farklı bir yoruma kapalı değilim arkadaşım herkesin kendine göre şartlara göre fikirleri var kimseye bir fikir dayatmaya çalışmıyorum ama yorumları okursanız her yorumunda bana hakaret ediyor bu kişi bana iftira ediyor sizde görüyorsunuz böyle bir insanın sozlediklerini dikkate alıp almayacaginiz sizin bileceginiz iş umarım kalbinde iyilik olan herkesin bu alımda yada Şubat alımında gönlüne göre olur

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 14:00

Kesinlikle hayır ben sadece fikrimi söylüyorum sonuçta burası bir forum yorum yazmak fikir belirtmek için burdayım bende..Herkese iyi günler bir yorum attım alt tarafı en kötü insan seçildim nerdeyse herkese hayatta başarılar diliyorum

Nurbsra, 4 yıl önce
siz de dayatmaya çalışıyosunuz o arkadaş ta öyle kimse kimsenin fikrini umursamıyo anlayın.

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 14:02

Tabi ki umursamıyor ama bu şahsın böyle uyanıklık yapmaya çalışması aklı sıra insanları etkilemeye çalışması, aradan sıvışırım sanması bana komik ve saçma geldiği için uğraştım bununla :)

Nurbsra, 4 yıl önce

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 14:12

Sen ''1944 paremedik size kapak olsun'' yazmıştın bir ara ortalıkta, 1944 sana kapak oldu kuyruk acın ondan :) harbi iyi kapak oldu sana ha

Sörc, 4 yıl önce

birader işine bak.

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 14:15

hayırlısı olsun hakkında inşallah hocam :)
Aslı 9703, 4 yıl önce

Bende sizin gibiyim ailemsiz yapamamlardan :) İstanbul ve Bursa da benim ailem ikiye bölünmüş durumdayim maalesef...Tercihlerimi ordaki hastanelerden yana kullanacağım uzak yerleri yazamam hepimizin hakkında hayırlısı olsun eğer olmazsa Şubat'ı bekleyeceğim artık

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 14:16

hocam bn beklicem 2. yi kesin alım olur değil mi yani iptal olmaz değil mi puanım yanar diye korkuyorum :((
Sörc, 4 yıl önce

instagram'da sayıları yüzde yüz olarak bilen sayfa şubat kılavuzunun ösym'de olduğunu yazmış. en geç şubat sonu sonuçlar açıklanır yazmış.

Sörc
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 14:20

benim kapak olduğum beni bağlar. çok şükür sıralamam da puanım da iyi. bu atamada olmasa bile 2. atamada atanıyorum. benim üzüldüğüm tek nokta 84-85 puan atanamayacak. yoksa kendimi düşünsem pek de umurumda olmaz.

Usta.Yoda, 4 yıl önce

Sen ''1944 paremedik size kapak olsun'' yazmıştın bir ara ortalıkta, 1944 sana kapak oldu kuyruk acın ondan :) harbi iyi kapak oldu sana ha

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 14:21

Arkadaşım sen harbiden kafayı yemişsin, onun dediğine göre mi geleceğinin belirleyecen , Allah akıl fikir versin, cidden çıldırmışsın

gurbetnurse, 4 yıl önce
hocam bn beklicem 2. yi kesin alım olur değil mi yani iptal olmaz değil mi puanım yanar diye korkuyorum :((

yo x ti tu x mi
Kapalı
13 Aralık 2019 14:21

valla bakan bizzat evine gelip garanti dese inanma geçmiş yılın bütçesiyle alım yapan insan bunlar. hem şubatta istediğin il açacak mı belli değil ki
gurbetnurse, 4 yıl önce

Sörc
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 14:23

hocam şahsi fikrimi soracak olursan mecbur yapacaklar. mecburlar buna. ve bakan sayının tamamının onaylandığını söyledi. buradan çıkan sonuç bakanlığın cumhurbaşkanlığı ile hiçbir bağlantısı kalmadığı. tamamen ösym ile birlikte hareket edecekler. anladığım kadarıyla alımı bölen cumhurbaşkanlığı bunu da şerh koyarak bölmüş. ben alımın olacağını düşünüyorum. ama kimsenin vebaline girip tercih vermeyin diyemem.

gurbetnurse, 4 yıl önce

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 14:23

Arkadaşım senin tuzun kuru zaten çalışıyorsun bir yerlerde, ama işte bizim öyle değil

Sörc, 4 yıl önce

benim kapak olduğum beni bağlar. çok şükür sıralamam da puanım da iyi. bu atamada olmasa bile 2. atamada atanıyorum. benim üzüldüğüm tek nokta 84-85 puan atanamayacak. yoksa kendimi düşünsem pek de umurumda olmaz.

hem.00
Memur
13 Aralık 2019 14:26

Hocam hangi sayfa ismini söyleyebilirmisiniz? Veya özelden mesaj olarak atabilirmisiniz?
Sörc, 4 yıl önce

instagram'da sayıları yüzde yüz olarak bilen sayfa şubat kılavuzunun ösym'de olduğunu yazmış. en geç şubat sonu sonuçlar açıklanır yazmış.

Toplam 5320 mesaj
«253254255256257258259260261262263264»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi