Editörler : Pangaea
«6789101112131415161718

memolisal
Yasaklı
08 Aralık 2019 00:12

hocam sizinle kim ilgilenmişti? ismini hatırlıyor musunuz? ben pazartesi kuruma gidicem

hsnozylmz, 4 yıl önce
mülakatta bizle ilgilinen hanfendiye mesaj attim.Umarim dönüş sağlar

hsnozylmz
Aday Memur
08 Aralık 2019 00:14

yok hatırlamıyorum mülakata geliyormusunuz diye arandim oda bizle ilgilenen bayan çıktı öyle meaaj attım dönüşü olmadı zaten
memolisal, 4 yıl önce

hocam sizinle kim ilgilenmişti? ismini hatırlıyor musunuz? ben pazartesi kuruma gidicem

memolisal
Yasaklı
08 Aralık 2019 00:16

anladım. mülakatta da hafif kilolu bir bayan var mıydı? komisyonda

hsnozylmz, 4 yıl önce
yok hatırlamıyorum mülakata geliyormusunuz diye arandim oda bizle ilgilenen bayan çıktı öyle meaaj attım dönüşü olmadı zaten

hsnozylmz
Aday Memur
08 Aralık 2019 12:54

yok hepsi erkek
memolisal, 4 yıl önce

anladım. mülakatta da hafif kilolu bir bayan var mıydı? komisyonda

memolisal
Yasaklı
08 Aralık 2019 13:22

anladım. size ne sordular hocam?

hsnozylmz, 4 yıl önce
yok hepsi erkek

hsnozylmz
Aday Memur
08 Aralık 2019 14:32

tarih coğrafya Türkçe dilbilgisi matematik
memolisal, 4 yıl önce

anladım. size ne sordular hocam?

fizikmuh
Aday Memur
08 Aralık 2019 15:44

mülakata giren arkadaşlar ne sordular? nasıl sordular? türkçe matematik soruları nasıldı? soruları hatırlayamasanız da en azından matematik sorularında konu başlıklarını söylerseniz çok sevinirim

Kpssligenc
Aday Memur
08 Aralık 2019 17:23

kucuk bir tahta var hocam matemetigi orada cozup ardindan oturuyorsunuz yerinize,zorlayici degildi matematik sorusu ama siz uzmanlik mulakatina gireceksiniz sizin sorular nasil olur bilemiyorum. onun disinda tarih turkceden dilbigisi cografya ve guncel sormuslardi. Komisyon uyeleri cok kibar ve guler yuzlulerdi. Hic heyecan yapmayin onemli olan o. Basarilar.
fizikmuh, 4 yıl önce
mülakata giren arkadaşlar ne sordular? nasıl sordular? türkçe matematik soruları nasıldı? soruları hatırlayamasanız da en azından matematik sorularında konu başlıklarını söylerseniz çok sevinirim

fizikmuh
Aday Memur
08 Aralık 2019 17:33

çok teşekkür ederim. evet bizim kadro farklı ama alan soruları dışındakiler benzer olur diye düşündüm. peki mat 1 mi sordular mat 2 mi? türkçeden sesli paragraf sorusu değil de sadece dil bilgisi mi sordular
Kpssligenc, 4 yıl önce
kucuk bir tahta var hocam matemetigi orada cozup ardindan oturuyorsunuz yerinize,zorlayici degildi matematik sorusu ama siz uzmanlik mulakatina gireceksiniz sizin sorular nasil olur bilemiyorum. onun disinda tarih turkceden dilbigisi cografya ve guncel sormuslardi. Komisyon uyeleri cok kibar ve guler yuzlulerdi. Hic heyecan yapmayin onemli olan o. Basarilar.

basakdilara25
Aday Memur
08 Aralık 2019 18:05

Mat kısmında ebob - ekok kısmından soru gelmişti.

Kpssligenc
Aday Memur
08 Aralık 2019 18:08

Rica ederim hocam. Evet sadecebir soru soruldu matematikten. Turkceden de sadece bir adet dilbilgisi sorusu soruldu.
fizikmuh, 4 yıl önce
çok teşekkür ederim. evet bizim kadro farklı ama alan soruları dışındakiler benzer olur diye düşündüm. peki mat 1 mi sordular mat 2 mi? türkçeden sesli paragraf sorusu değil de sadece dil bilgisi mi sordular

hyigit93
Aday Memur
08 Aralık 2019 18:24

Malum kişiyi seviyor musun diye sordular. Mülakatın yarıdan çoğu 15 temmuzdu. Bi ara malum partinin il başkanı filan mı alıcaklar sandım. Kendileri söyleyip kendileri güldüler ciddiyetten, profesyonellikten tamamen uzaktı. 15 saniye gözünüze filan bakıyorlar gerçekten komikti. Seni neden alalım dediler sanki babasının şirketine sekreter alıyor. O puanı alıp bu kadroyu hak ettiğim için alıcaksın. İnsanlar dolu patlayacaklar da mülakatın açıklanmasını bekliyorlar :D

Kpssligenc
Aday Memur
08 Aralık 2019 18:42

Ciddi misiniz hocam? Bana hic boyle bir soru sorulmadi da o yuzden cok sasirdin
hyigit93, 4 yıl önce
Malum kişiyi seviyor musun diye sordular. Mülakatın yarıdan çoğu 15 temmuzdu. Bi ara malum partinin il başkanı filan mı alıcaklar sandım. Kendileri söyleyip kendileri güldüler ciddiyetten, profesyonellikten tamamen uzaktı. 15 saniye gözünüze filan bakıyorlar gerçekten komikti. Seni neden alalım dediler sanki babasının şirketine sekreter alıyor. O puanı alıp bu kadroyu hak ettiğim için alıcaksın. İnsanlar dolu patlayacaklar da mülakatın açıklanmasını bekliyorlar :D

hyigit93
Aday Memur
08 Aralık 2019 19:07

Ya işte bi düzen yoktu hocam onu demek istiyorum. Tarih sorusunda kendin sor kendin cevapla dediler mesela. Ysk mülakatına girmiştim sordukları sorunun kaçıncı soru olduğu, nerden geldiği hepsini söyleyip öyle soruyorlardı. Özel sektörden bile daha profesyoneldi. Burda bankada çalışmışın faiz yemekten utanmadın mı diye soru sordular :D Tabi bende onu promosyon adı altında bankada faiz kovalayan yöneticilere sorun dedim :D
Kpssligenc, 4 yıl önce
Ciddi misiniz hocam? Bana hic boyle bir soru sorulmadi da o yuzden cok sasirdin

fizikmuh
Aday Memur
08 Aralık 2019 19:11

teşekkür ederim
basakdilara25, 4 yıl önce
Mat kısmında ebob - ekok kısmından soru gelmişti.

fizikmuh
Aday Memur
08 Aralık 2019 19:14

ısrarla soru konusunu söylemediniz
Kpssligenc, 4 yıl önce
Rica ederim hocam. Evet sadecebir soru soruldu matematikten. Turkceden de sadece bir adet dilbilgisi sorusu soruldu.

basakdilara25
Aday Memur
08 Aralık 2019 19:42

Atatürk'ün Çanakkale de rütbesi ve görev yeri, Atatürk'ün yazdığı kitaplari, dünyanın günlük hareketi, Kıbrıs Barış harekatı, ilk yerli işletim sistemi, bı tane de mat sorusu yazmışlardı tahtaya onu çözdüm.

Kpssligenc
Aday Memur
08 Aralık 2019 19:53

Hocam matematigi kastediyorsaniz mutlak deger sorusuydu.
fizikmuh, 4 yıl önce
ısrarla soru konusunu söylemediniz

Kpssligenc
Aday Memur
08 Aralık 2019 19:54

Sizin biraz degisik gecmis mulakat sanirim hocam. Hayirlisi olsun hakkimizda.
hyigit93, 4 yıl önce
Ya işte bi düzen yoktu hocam onu demek istiyorum. Tarih sorusunda kendin sor kendin cevapla dediler mesela. Ysk mülakatına girmiştim sordukları sorunun kaçıncı soru olduğu, nerden geldiği hepsini söyleyip öyle soruyorlardı. Özel sektörden bile daha profesyoneldi. Burda bankada çalışmışın faiz yemekten utanmadın mı diye soru sordular :D Tabi bende onu promosyon adı altında bankada faiz kovalayan yöneticilere sorun dedim :D

Kpssligenc
Aday Memur
08 Aralık 2019 19:55

Sizin nasil gecti hocam tum bu sorularin hepsini cevaplayabildiniz mi?
basakdilara25, 4 yıl önce
Atatürk'ün Çanakkale de rütbesi ve görev yeri, Atatürk'ün yazdığı kitaplari, dünyanın günlük hareketi, Kıbrıs Barış harekatı, ilk yerli işletim sistemi, bı tane de mat sorusu yazmışlardı tahtaya onu çözdüm.
Toplam 343 mesaj
«6789101112131415161718

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi