Editörler : Pangaea

ictaariz
Aday Memur
20 Mayıs 2020 17:12

Klavuz degişmiş Klavuzdan ünvan istisnası kaldırılmış.

ictaariz
Aday Memur
20 Mayıs 2020 17:14

Yani biz kamuda çalışanlar bakanlığın ünvan çalışması sonucundaki açıklamasını beklemeliyiz. Bu alımlara tercihin önü tamamen kapatıldı.

eydaa
Aday Memur
20 Mayıs 2020 17:17

Bakanlık ile görüşüldü arkadaşlar. Memur arkadaşları kesinlikle almayacağız diyorlar. yanlış beyan verme konusunda da cbk almış olduğu karara karşı hiç bir hak iddia edemeyecekler diyor bakanlık .yanlış beyanat vermenin yaptırımını ozaman anlarlar diyor .kabul edilme aşamasında herkesten sgk dökümü istenecek. inşallah rabbim işsizlere muradını versin

VETOGUZ7373
Aday Memur
20 Mayıs 2020 17:54

????????????????????????????????????????????*????

arkadaşlar çevremde subay astsubay olup tercih yapıp parasını ödeyenler var onlar ne olacak resmı bılgısı olan var mı acaba

ve ıkıncı sorum yalan beyanla atanan olursa bızler kalacak mıyız yanı atanamayacak mıyız onlar kadro mu yakmıs olacaklar ???

ictaariz
Aday Memur
20 Mayıs 2020 18:18

Sanırım o çevrendeki subay astsubaylar okuduklarını anlayamayanlardan. Ben memur olarak tercih yapmadım. Klavuzda açıkca kamuya kapalı diyor. Ben bakanlığın unvan ile kurum değiştirme onayını bekleyeceğim. Yalan beyanla tercih suçtur. Hukuki yaptırımı var. Parasını yatırsalar bile tercihlerini iptal edebilirler sistemden.
VETOGUZ7373, 4 yıl önce

arkadaşlar çevremde subay astsubay olup tercih yapıp parasını ödeyenler var onlar ne olacak resmı bılgısı olan var mı acaba

ve ıkıncı sorum yalan beyanla atanan olursa bızler kalacak mıyız yanı atanamayacak mıyız onlar kadro mu yakmıs olacaklar ???

ictaariz
Aday Memur
20 Mayıs 2020 18:24

Ünvan çalışması olduğunu bakanımız ifade etti. Bir ruzgar var bu rüzgarı tersine çevirecekler yalan beyanla tercih verenler. Bu kişilere ünvan için bakanlık muvafakat vermeyecek.
VETOGUZ7373, 4 yıl önce

eknc6
Aday Memur
20 Mayıs 2020 23:36

merhaba arkadaşlar atamalar konusunda çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum.. tarım bakanliginin suan yapilan sozlesmeli personel aliminda yerleşen aday, son merkezi alimda tercih yaparak atanabilir mi

Mühendis2106
Aday Memur
21 Mayıs 2020 01:04

Atanamaz senin dünyadan haberin yok biraz forumları haberleri takip m et kamuda çalışan hiç kimse tercih yapamaz yaparsa bile ataması iptal edilir

eknc6, 4 yıl önce
merhaba arkadaşlar atamalar konusunda çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum.. tarım bakanliginin suan yapilan sozlesmeli personel aliminda yerleşen aday, son merkezi alimda tercih yaparak atanabilir mi

eknc6
Aday Memur
21 Mayıs 2020 06:39

ben 2018 puaniyla son yapilacak merkezi alimdan bahsediyorum
Mühendis2106, 4 yıl önce

Atanamaz senin dünyadan haberin yok biraz forumları haberleri takip m et kamuda çalışan hiç kimse tercih yapamaz yaparsa bile ataması iptal edilir

Murat BİLDİK
Aday Memur
21 Mayıs 2020 09:02

Size saygısızlık mı yaptım.Niye bu kadar kötüsünüz? Daha fazla da uzatmayacağım.

Hayırlı bayramlar.

specialeducation5, 4 yıl önce
n..h atanir

specialeducation5
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 12:09

atanirsin diyen kisiye yazdim onu kardes sana deil
Murat BİLDİK, 4 yıl önce

Size saygısızlık mı yaptım.Niye bu kadar kötüsünüz? Daha fazla da uzatmayacağım.

Hayırlı bayramlar.

ozgr89
Aday Memur
22 Mayıs 2020 09:55

Arkadaşlar bu alımla ilgim yok fakat merakımdan soruyorum. Bu tarım bakanlığı alımlarında kamu çalışanı olayı diğer kurumlara veya merkezi alımlara da sıçrar mı acaba duyum alan veya bilgisi olan var mı?

bilmezce
Aday Memur
26 Mayıs 2020 17:25

tarım bakanlığı bir meşale yaktı. emsal olur mu diğer kurumlar için muamma.

kasapbey
Daire Başkanı
03 Ocak 2021 16:31

Adamsın Tarım orman :)

Puanlar birden nasıl da düştü öyle...

Atanmış memurlar tekrar tekrar sınava girdiği için puanlar yüksek bunu tüm kurum ve bakanlık yaptığında tüm sorunlar çözülecek.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi