Editörler : Pangaea

07 Haziran 2021 10:49

Teiaş kontenjanı azaltmış

bugün aradım teiaşı ve 15 kişi merkeziden 235 kişiyi de açıktan sınavla alınacağını söylediler geçmiş olsun

kpssadaymuh
Memur
07 Haziran 2021 10:54

ya teiaş bizim kalemiz orası da böyle yaparsa biz napcaz ??

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 11:11

şuna inanma ya :) adam trol

kpssadaymuh, 3 yıl önce

ya teiaş bizim kalemiz orası da böyle yaparsa biz napcaz ??

kpssadaymuh
Memur
07 Haziran 2021 11:21

aradım diyor ? sizin bilginiz var mı konuyla ilgili

EmreeAydemir, 3 yıl önce

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 11:25

en az 40 gelecek çarşamba ek tercih istemedi iseler şuan bilinen 40 kesin lakin adamlar ek atama istediyse fazlası gelecek

kpssadaymuh, 3 yıl önce

aradım diyor ? sizin bilginiz var mı konuyla ilgili

kpssadaymuh
Memur
07 Haziran 2021 11:45

siz nerden biliyorsunuz ? arada kaldım çok stresliyim şuan offf

EmreeAydemir, 3 yıl önce

en az 40 gelecek çarşamba ek tercih istemedi iseler şuan bilinen 40 kesin lakin adamlar ek atama istediyse fazlası gelecek

07 Haziran 2021 11:50

Bu forumdakilerin saflığı beni öldürecek ya.siz bu yaşa kadar nasıl geldiniz kuzum?

kpssadaymuh
Memur
07 Haziran 2021 12:03

40 diyorsunuz kesin mi bu ? 40 yine de az bi sayı ve şu alan sınavı konusu nedir ? boşa mı gitti bunca emeğim

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 12:27

en az ik dediği 40 sürekli 40 dediler ek atama istediler mi bilmiyoruz şimdi 100-150 gelecek diyip kandırmamın anlamı yok inşallah ek atama gelir teiaş 100 alırda atama 150-180 bulur

kpssadaymuh, 3 yıl önce

40 diyorsunuz kesin mi bu ? 40 yine de az bi sayı ve şu alan sınavı konusu nedir ? boşa mı gitti bunca emeğim

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 12:31

hocam ik arayan herkesin söylediği söz genel olarak ik dediği bu ama ne olur ne gelir bilinmez ısrarla 40 gelecek diyorlardı teiaş ik

kpssadaymuh, 3 yıl önce

siz nerden biliyorsunuz ? arada kaldım çok stresliyim şuan offf

Kesem
Yasaklı
07 Haziran 2021 12:32

iyi sallamış maklubeci,40 kisi alacak içiniz rahat olsun .

07 Haziran 2021 12:41

Ya dostum diyaloga girdiğin çocuk da troll sen kime ne açıklaması yapıyorsun sal sal.

EmreeAydemir, 3 yıl önce

kpssadaymuh
Memur
07 Haziran 2021 13:09

daha önce de 250 diyorlardı hocam şimdi de 40 diyorlar nedir yani bunun sebebi neden daha önce 250 olan şey şimdi 40 oluyor boşuna mı oturduk bu yaşta masa başına ders çalıştık off

EmreeAydemir, 3 yıl önce

hocam ik arayan herkesin söylediği söz genel olarak ik dediği bu ama ne olur ne gelir bilinmez ısrarla 40 gelecek diyorlardı teiaş ik

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 14:55

ik dediğini söyledim inanılmaz bilgi kirliliği var normalde teiaş temmuzda çok büyük alım yapacak deniyordu aralık ayında şimdi ik 40 alacağız dıyor yani garip ve saçma durum en ıyısı dığer ay gerçeği görmek

kpssadaymuh, 3 yıl önce

daha önce de 250 diyorlardı hocam şimdi de 40 diyorlar nedir yani bunun sebebi neden daha önce 250 olan şey şimdi 40 oluyor boşuna mı oturduk bu yaşta masa başına ders çalıştık off

kpssadaymuh
Memur
07 Haziran 2021 15:33

diğer ayı bekleyecek tahammülüm kalmadı çok kötüyüm gerçekten elektrik elektronik mühendisi olarak bu stresi yaşamak zorunda mıyım ben anlamıyorum neden 250 40 yani alan sınavı da çıktı şimdi başa araştırma görevlisi alıyorlar sanki

EmreeAydemir, 3 yıl önce

ik dediğini söyledim inanılmaz bilgi kirliliği var normalde teiaş temmuzda çok büyük alım yapacak deniyordu aralık ayında şimdi ik 40 alacağız dıyor yani garip ve saçma durum en ıyısı dığer ay gerçeği görmek

07 Haziran 2021 15:59

Mış miş miş

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 16:06

alan sınavı falan yok öyle söylenti bile yokmuş teiaşta çalışan burdaki abilerimiz söyledi bu adamların amacı moralinizi bozmak inanmayın şunlara isimde vereyım gönderi sahibi, kesem,müsmühendis,hanzel,furkanemmytu,rüstem bu adamlara inanma

kpssadaymuh, 3 yıl önce

diğer ayı bekleyecek tahammülüm kalmadı çok kötüyüm gerçekten elektrik elektronik mühendisi olarak bu stresi yaşamak zorunda mıyım ben anlamıyorum neden 250 40 yani alan sınavı da çıktı şimdi başa araştırma görevlisi alıyorlar sanki

Kesem
Yasaklı
07 Haziran 2021 17:34

Dostum beni araya kattığın için,1 ay sonra pişman olacaksın,ama ben puahahahahahah diye gulecem sana :)))))

EmreeAydemir, 3 yıl önce

alan sınavı falan yok öyle söylenti bile yokmuş teiaşta çalışan burdaki abilerimiz söyledi bu adamların amacı moralinizi bozmak inanmayın şunlara isimde vereyım gönderi sahibi, kesem,müsmühendis,hanzel,furkanemmytu,rüstem bu adamlara inanma

kpssadaymuh
Memur
07 Haziran 2021 17:46

250yi de genel müdür söylemişti onlara bile güvenim kalmadı napacağımı bilemiyorum tüm ümidim buydu başka da yapabileceğim bişey yok malesef ailemi 250 rakamına göre ikna etmiştim şimdi ne derim nasıl ederim bunalımdayım zaten doğuyu bile yazarım

EmreeAydemir, 3 yıl önce

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 20:28

branş sıralaman kaç hocam?

kpssadaymuh, 3 yıl önce

250yi de genel müdür söylemişti onlara bile güvenim kalmadı napacağımı bilemiyorum tüm ümidim buydu başka da yapabileceğim bişey yok malesef ailemi 250 rakamına göre ikna etmiştim şimdi ne derim nasıl ederim bunalımdayım zaten doğuyu bile yazarım

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Haziran 2021 20:42

sen kesin müsmühendissin oda bana aynısını diyordu :D sende

Kesem, 3 yıl önce

Dostum beni araya kattığın için,1 ay sonra pişman olacaksın,ama ben puahahahahahah diye gulecem sana :)))))

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi