Editörler : swat3410
«192419251926192719281929193019311932193319341935»

ekip06
Yasaklı
01 Haziran 2020 12:01

sorular aynı mi, konu kısmında ne yazıyor
Eymn58, 4 yıl önce

Eşime 2 hafta önce zarf gelmişti klasik sorular az dün adres teyidi için aradılar bugün yine zarf ge

Eymn58
Aday Memur
01 Haziran 2020 12:04

Eksik diye geri donderilmis zarfın aynısı her soruya cevap vermiştik aslında klasik sorular var

bounty0
Aday Memur
01 Haziran 2020 12:23

Aynı şekilde devrem 26 nisancııym. kasımda zarf geldi cumartesi adres teyidi için aradılar

HayatiİHRACAT, 4 yıl önce

Merhabalar arkadaşlar. 26 nisanciyim kasımda zarf geldi. Bugün adres teyidi için personelden aradılar. Acaba benzer birşey yasayan oldu mu

ekip06
Yasaklı
01 Haziran 2020 12:25

teşekkürler iki hafta arayla farklı gelmesi sıkıntı olabilirdi (içerik farklı olsaydı eğer) eksiklikten dolayı gelmesi sıkıntı olmaz
Eymn58, 4 yıl önce

Eksik diye geri donderilmis zarfın aynısı her soruya cevap vermiştik aslında klasik sorular var

Mekmeke
Genel Müdür
01 Haziran 2020 12:29

ikinci kez zarf alan arkadaşlar için : müfettiş in sizler için tuttuğu olumlu ya da olumsuz rapor ,. kurulu ikna etmemiş olduğu için ikinci kez zarf geliyor . ayrıca bir arkadaşımız ın belirtigine göre bakan beyin önüne iade ve ihraç için liste gelmiş ancak tekrar inceleyin diyerek liste iade edilmiş bu sebeple tekrar aynı işlemler yasana bilir . bakan beyin iade listesine mi ihraç listesine mi tekrar inceleyin dediği maalesef bilinmiyor .
01 Haziran 2020 12:33

Devrem teşekkürler cevabın için. Peki ilk adres teyidinden ne kadar sure sonra zarflar gelmişti. Hatirliyormusunuz acaba. Netice itibari ile durup duruken adres için aramazlar herhalde. Birşeyler olacağı düşüncesindeyim. Olumlu veya olumsuz .

bounty0, 4 yıl önce

Aynı şekilde devrem 26 nisancııym. kasımda zarf geldi cumartesi adres teyidi için aradılar

tunga73
Yasaklı
01 Haziran 2020 12:39

devrem nerden aldın bu bilgiyi sağlam mı kaynak ayrıca arkadaşın eşine zarfı eksik var diye göndermişler aynı zarfı yeni gelen zarf yok yani

Mekmeke, 4 yıl önce
ikinci kez zarf alan arkadaşlar için : müfettiş in sizler için tuttuğu olumlu ya da olumsuz rapor ,. kurulu ikna etmemiş olduğu için ikinci kez zarf geliyor . ayrıca bir arkadaşımız ın belirtigine göre bakan beyin önüne iade ve ihraç için liste gelmiş ancak tekrar inceleyin diyerek liste iade edilmiş bu sebeple tekrar aynı işlemler yasana bilir . bakan beyin iade listesine mi ihraç listesine mi tekrar inceleyin dediği maalesef bilinmiyor .

Mekmeke
Genel Müdür
01 Haziran 2020 13:14

aynı zarf bile olsa sonuçta yeni gelmiş bir zarf oluyor devre . tekrar arastirilsin dediği için tekrar araştırma oluyor .eksik olduğu düşüncesi karışık bir olgu . ilk zarfa verilen cevaplar kurulu ikna etmemiş yada ikinci zarf ta zarflama amacı oluşmuş olabilir . hiç bir bilgi duyum kaynak kesin net değildir devre bize gelene kadar kulak tan kulağa oyunu gibi illa ki değişime uğrayabilir.
tunga73, 4 yıl önce

devrem nerden aldın bu bilgiyi sağlam mı kaynak ayrıca arkadaşın eşine zarfı eksik var diye göndermişler aynı zarfı yeni gelen zarf yok yani

Bulutkseec
Şube Müdürü
01 Haziran 2020 13:49

Cevapları kısa veya geçiştirdi mi acaba eksik derken bunlardan mı bahsediyor
Mekmeke, 4 yıl önce
aynı zarf bile olsa sonuçta yeni gelmiş bir zarf oluyor devre . tekrar arastirilsin dediği için tekrar araştırma oluyor .eksik olduğu düşüncesi karışık bir olgu . ilk zarfa verilen cevaplar kurulu ikna etmemiş yada ikinci zarf ta zarflama amacı oluşmuş olabilir . hiç bir bilgi duyum kaynak kesin net değildir devre bize gelene kadar kulak tan kulağa oyunu gibi illa ki değişime uğrayabilir.

Mekmeke
Genel Müdür
01 Haziran 2020 13:56

dediğim gibi devre eksik kavramı gayet geniş neye kime göre eksik öyle değil mi ? ama ben zarflama olayını daha on planda tutuyorum . normal idari soruşturmalarda her ne kadar son savunma diye ayrı bir ifade alsalarda daima ilk ifade önemli oluyor .
Bulutkseec, 4 yıl önce
Cevapları kısa veya geçiştirdi mi acaba eksik derken bunlardan mı bahsediyor

Bulutkseec
Şube Müdürü
01 Haziran 2020 14:31

Şöyle bir şey var yorum yapabilmek için önce gerçek bilgiye ihtiyaç var o da bizde yok eksik bir bilgi süreci yanlış yorumlamamiza neden oluyor hakkımızda hayırlısı herkes kendi yaşayıp görecek
Mekmeke, 4 yıl önce
dediğim gibi devre eksik kavramı gayet geniş neye kime göre eksik öyle değil mi ? ama ben zarflama olayını daha on planda tutuyorum . normal idari soruşturmalarda her ne kadar son savunma diye ayrı bir ifade alsalarda daima ilk ifade önemli oluyor .

bounty0
Aday Memur
01 Haziran 2020 15:03

Devrem hiç hatırlamıyorum onu ama çok uzun sürmemişti en fazla bi kaç ay olmuştur sanırım ama tam emin değilim

HayatiİHRACAT, 4 yıl önce

Devrem teşekkürler cevabın için. Peki ilk adres teyidinden ne kadar sure sonra zarflar gelmişti. Hatirliyormusunuz acaba. Netice itibari ile durup duruken adres için aramazlar herhalde. Birşeyler olacağı düşüncesindeyim. Olumlu veya olumsuz .

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
01 Haziran 2020 15:53

mekmeke şefim bunu iyiye mi yoralım kötüye mi yoralım...Ben iyice conta yaktım...Allahım sonumuzu hayır etsin...Allahım Karar mercilerine Hz Ömer adaleti versin inşallah...
Mekmeke, 4 yıl önce

enelhakkk
Kapalı
01 Haziran 2020 16:35

Kasımda zarf gelmeden yanlış hatirlamiyorsam 10-15 gun once adres guncelleme gelmisti sonra zarf. Mart ayında 63 iline adres guncelleme geldi gene zarf gelmedi daha. emek veren bilgi için ugrasanlardan Allah razı olsun. ama hiç biri dogru çıkmıyor belkide surekli karar degisiklikleri oluyor bizler için. Tek gerçek var biz ölünce şehit sayılıyoruz dirimizin hiç bir degeri yok. Giden Gunler, aylar, yıllar ve ömür...

Eymn58
Aday Memur
01 Haziran 2020 16:43

Mekmeke devrem 1 ay önce zarf geldi gönderdim nasıl gönderdiysem bugünde aynısı geldi

Eymn58
Aday Memur
01 Haziran 2020 16:45

Hukuk iş.arkadas ifadende eksiklik varmis yeniden doldurman gerekiyor dedi verdi zarfı gonderdi

sıfıR1
Şube Müdürü
01 Haziran 2020 17:02

Ne eksikliği var peki devrem? Herhangi bir soruya mı cevap vermemişsin, eksik mi vermişsin yoksa numaralandırma filan mı karışmış.
Eymn58, 4 yıl önce

Mekmeke devrem 1 ay önce zarf geldi gönderdim nasıl gönderdiysem bugünde aynısı geldi

Eymn58
Aday Memur
01 Haziran 2020 17:14

Neyin eksik olduğunu henüz bizde çözemedik numaralandirmada sorun yok tüm sorulara cevap verildi biz bir eksik göremedik ifaden eksik diyip verdiler

Mekmeke
Genel Müdür
01 Haziran 2020 17:30

devre senin adres personel dairenin üst katında mi :) gönderdin teslim ettiler oturdular incelediler eksik olduğuna karar verdiler tekrar zarf hazırlayıp gönderdiler bu ne hız madem bu işler bu kadar hızlı kasımdan beri zarf sonucunu bekleyen demek ki inceleme için beklemiyor . Allah işimizi işini hakkı ile yapan Hak için yapan kişilere denk getirsin .
Eymn58, 4 yıl önce

Mekmeke
Genel Müdür
01 Haziran 2020 17:33

devrem biz güneşi bu güneş diye göstersek bile inanmayacak adam ona bu güneş değil ay diyecek neye yorarsak yoralim kader değişmeyecek sonuç değişmeyecek . kaderimiz de gorevimize dönerek bu meslekte emekli olmak varsa oluruz yoksa napsak boş .
KARAELMAS6741., 4 yıl önce
mekmeke şefim bunu iyiye mi yoralım kötüye mi yoralım...Ben iyice conta yaktım...Allahım sonumuzu hayır etsin...Allahım Karar mercilerine Hz Ömer adaleti versin inşallah...
Toplam 39532 mesaj
«192419251926192719281929193019311932193319341935»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi