Editörler : swat3410E.Kayı Han
17 Kasım 2019 08:52

FYT ve Mülakat aynı gün mü olur ?

arkadaşlar mülakat aynı gün mü oluyor yoksa farklı bir tarih mi veriyorlar

adayfzt
Aday Memur
17 Kasım 2019 08:58

Giriş yapıyorum hala belge bulunamadı diyor. Bu durumda olan var mı? Yarın sınavlar başlıyor nasıl ulaşıcam:(

kocaoglann
Kapalı
17 Kasım 2019 11:40

ais.pa.edu.tr adresinden
adayfzt, 4 yıl önce

Giriş yapıyorum hala belge bulunamadı diyor. Bu durumda olan var mı? Yarın sınavlar başlıyor nasıl ulaşıcam:(

pomemkolik
Aday Memur
17 Kasım 2019 13:09

Kardesim bende ayni durumdayim nasil yaptin belgen gozukuyormu. Sistemede giremiyorum ben

KomiserBeyoglum
Aday Memur
17 Kasım 2019 14:10

İbare şu şekilde; İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylara ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat uygulanacaktır.

Kısacası aynı gün fyt ve sözlü mülakatınız.

adayfzt
Aday Memur
17 Kasım 2019 15:32

Hocam olmuyor yüzlerce kez denedim belge bulunmamaktadır diyor. Hatta daha evvel 4 sınava girdiğim halde biri gözüküyor Allah rızası için çözen yok mu

pomemkolik, 4 yıl önce

Kardesim bende ayni durumdayim nasil yaptin belgen gozukuyormu. Sistemede giremiyorum ben

Mehmetarslan01
Kapalı
17 Kasım 2019 16:08

Hocam telefondan deniyorsanız bilgisayardan deneyin, farklı tarayıcılarla deneyin
adayfzt, 4 yıl önce

Hocam olmuyor yüzlerce kez denedim belge bulunmamaktadır diyor. Hatta daha evvel 4 sınava girdiğim halde biri gözüküyor Allah rızası için çözen yok mu

erhan.3413
Aday Memur
17 Kasım 2019 18:34

Yarın mülakata girecek var mı arkadaşlar

Oguzhan86
Memur
17 Kasım 2019 19:49

Dediğiniz ibare nerede bulunuyor ben göremedim de ?

adayfzt, 4 yıl önce

adayfzt
Aday Memur
17 Kasım 2019 23:05

Ais pa edu dan girince arkadaşım, belgelerim diye çıkıyor ya onaya tıklıyorum ama yok anlamadım neden böyle. Normalde oradan giriş tarihimbileğilerim olmalı

Oguzhan86, 4 yıl önce

Dediğiniz ibare nerede bulunuyor ben göremedim de ?

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi