Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Haziran 2019 22:42

Fen Lisesinde çalışma ortamı

Yıllardır fen lisesinde çalışmak isterdim. Bugün bir ilçe fen lisesine atama kararnamem geldi. Memlekete yolu 50 km uzattık ama sağlık olsun. Fen liselerinde çalışan arkadaşlar okullarından memnun mu?

Htdrsn
Aday Memur
20 Haziran 2019 00:26

Hocam onay sureci ne kafar surdu

beyzade54
Memur
20 Haziran 2019 09:16

FEN LİSELERİ SEÇİLMİŞ ÖĞRENCİLERDEN OLUŞTUĞU İÇİN ORTAM ÇOK GÜZEL

dehneliler
Genel Müdür
20 Haziran 2019 11:03

Onay süreci 1 ay sürdü. 17 Mayıs başvuru, 19 Haziran kararname geldi.

meclishaber
Yasaklı
20 Haziran 2019 13:40

Hayırlı uğurlu olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Sizi uzun zamandık takip ediyorum. Benim savunduğum konularda hep destek çıktınız, adaletten, eğitimde kaliteden, öğrencilerden tarafa oldunuz. Sizi bilmesem de içindem iyi dualar ettim. Fen lisesinde çalışmak sizi mutlu edecektir. Başarılı öğrencilerle çalışmanın keyfi bir başkadır. Yorulmadan onlara çok şey öğretebileceksiniz. Ve iyi üniversiteleri kazandıklarında, onları yetiştirmenin mutluluğunu ömür boyu yaşayacaksınız. Hayırlı uğurlu olsun, Allah yardımcınız olsun.

dehneliler
Genel Müdür
20 Haziran 2019 14:41

meclishaber Hocam yazdıklarınızı okurken valla mahcup oldum. Yanıt yazarken bile ne söyleyeyim karar veremedim ama diyeceğim Allah size yazdıklarınızın iki katını versin. Forumda çok kavga ettim, birçok uyarı ve ceza aldım ama herkesi arkadaşım görürdüm. Ancak aynı düşüncedeki insanların yazdıklarını okumanın, onlara destek vermenin veya onlardan destek görmenin keyfi başka oluyor. Bizim daha burada düşüncelerimiz için çok tartışmalarımız olacak Hocam :)

meclishaber, 5 yıl önce

Hayırlı uğurlu olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Sizi uzun zamandık takip ediyorum. Benim savunduğum konularda hep destek çıktınız, adaletten, eğitimde kaliteden, öğrencilerden tarafa oldunuz. Sizi bilmesem de içindem iyi dualar ettim. Fen lisesinde çalışmak sizi mutlu edecektir. Başarılı öğrencilerle çalışmanın keyfi bir başkadır. Yorulmadan onlara çok şey öğretebileceksiniz. Ve iyi üniversiteleri kazandıklarında, onları yetiştirmenin mutluluğunu ömür boyu yaşayacaksınız. Hayırlı uğurlu olsun, Allah yardımcınız olsun.

nadirbes
Aday Memur
20 Haziran 2019 19:31

Atamanız hayırlı olsun. Tüm illerin kararnameleri gitmiş mi acaba? Bileğisin olan var mı?

rokfor21
Kapalı
20 Haziran 2019 20:53

Fen lisesinde çalışmanın hiçbir olumsuz yanı olamaz.Uzakliğı çok takmayın.

hocarda
Aday Memur
20 Haziran 2019 21:08

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Proje okulları tayinlerini takip edebileceğimiz herhangi bir sistem bulunmuyor. İşlemler ne durumda, tayin gerçekleşti mi; gerçekleşmedi mi, kararnameler bakanlık tarafından onaylandı mı, il veya ilçe MEM'lere ulaştı mı? Tamamıyla muamma.

nadirbes, 5 yıl önce

Atamanız hayırlı olsun. Tüm illerin kararnameleri gitmiş mi acaba? Bileğisin olan var mı?

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2019 22:05

Proje okulu = torpil tanıdık yandaş sendika okulu

dehneliler
Genel Müdür
20 Haziran 2019 22:54

Süreç belli değil arkadaşlar. Ben ildeki ortaöğretim şube müdürü ile görüşmüştüm, o dahi süreci bilmiyordu. Bana başvurunu gönderdim Bakanlık ne zaman onaylar bilmiyorum demişti. Ayrıca kendi adıma söyleyim zerre kadar torpilim yok. Öyle kapasitem yok. Millet zaten proje liselerini istemiyormuş. İş yükü ağırmış, proje hazırlıyormuşsun, yurt nöbeti varmış vs.

nadirbes
Aday Memur
21 Haziran 2019 09:23

Kararnem geldi dediniz. Doğru mu?

mibemolmajor
Memur
21 Haziran 2019 10:08

fen lisesinde çalışmak mesleki doyumu yaşamaktır :) uzaklık, yurt nöbeti vs bunlar teferruat kalır hepsine değer. Bu arada orada çalışanlar torpilli yandaş sendika okulu diye kestirip atan zihiyette öğretmenler bulamazsın gerçekten öğrenci ve öğretmen olarak hepsi bazı şeylerin bilincinde amacına odaklı ve kalitelidir. hayırlı olsun hocam.

hocarda
Aday Memur
21 Haziran 2019 14:28

Evet, hocam.Kararnameniz ne zaman geldi, branşınız ve çalıştığınız il neresi? Bize kimse doğru düzgün bilgi vermiyor?

nadirbes, 5 yıl önce

Kararnem geldi dediniz. Doğru mu?

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi