Editörler : swat3410
«28293031323334353637383940

kaptan34m
Daire Başkanı
12 Kasım 2022 14:57

Kardeşler bakın bu maaş günü de gecesine bakın abi çünkü bizim daireye destek hizmetleri bölümüne mesaj gelmişti ebys ben temizlerken gördüm mesajı sildim ama aklımda diyor ki Vakıfbank promosyon ödemeleri ayın 15 inde ödemeler başlanılacaktır yani sonra deseydi derdim ki ayın 15 inde yatmaz ama bazılarına yatacak demekki bilginiz olsun

takviye
Aday Memur
12 Kasım 2022 15:29

peki promosyon yattığı an kredi kartı borcunu yatırırsam kurtarmış olur uyum kredi kart vakıfbank.

kaptan34m
Daire Başkanı
12 Kasım 2022 15:32

Kardeşim senin kredi kartın iptal olmadıysa ödersin yani takip de değilse ödersin ama onu iyi araştır o an ödeyebilirmisin tam bilmiyorum

masterrrrr
Memur
12 Kasım 2022 15:51

Hem maas hem promosyon farketmez geldigi anda baska bir yakinimiza ait guvenli hesaba transfer etmemiz lazim.

Mato319
Aday Memur
12 Kasım 2022 15:54

Papara payfix atn direk :) ben oyle yapacagim tek seferde havale. Sorun su hesaba gecip gecmeyecegi

masterrrrr, 1 yıl önce

Hem maas hem promosyon farketmez geldigi anda baska bir yakinimiza ait guvenli hesaba transfer etmemiz lazim.

takviye
Aday Memur
12 Kasım 2022 16:00

icra dairesinin yazısında maaş hesabı hariç ibaresi olmasına rağmen bunu yaparlarsa yanlış yaparlar

Mato319
Aday Memur
12 Kasım 2022 16:01

Peki o arkadas bunun yasal olmadigini biliyor. Parayi cek demis bide sanane kardesm ben parami bankada tutmak istyrm. Bloke koymak nedir. Direk yasal yol acik oluyor bu durumda. Ben bankanin kendini riske atacagini hic dusunmuyorum. Parayi hesaba yatirir. 3-4 dk neyse cektin cektin cekemedin ordan tahsil eder. Parayi hesaba yatrmamasi suc. Hesaba bloke koymasi suc. bunun mahkemesi var. Kestigi kadar parayi gonderir bu kdr der. Ayrica söylede birsey var. Mesela yazilanda 89/1 e cevap olrak yazmis banka otomatik maas hesabi haric oluyor burasida tezat.

losamigos81, 1 yıl önce
89/1 Zaten vakıf full red veriyor, kaldiki seninki 8 ay önce.. Senin promosyon cepte bil kardeşim sıkıntı yapma. Promosyon ibaresi geçmediği sürece sıkıntı yok! Bu arada benim yazıyı icra dairesine yazan vakıf görevlisi bana telefonda sözlü olarak bloke koyacağız dedi yani yazıda değil. Yazıda yazan icra kararını uygulayacağız diye belirtmişler. Aynı görevli zamanlama açısından 15 ine yani maaş gününe yakın olduğu için şimdi bloke koymayacaklarını, promosyonun da 15 inden sonra listeleri hazır olanların bölge bölge hesaplara yatacağını söyledi. Benim mağdur olmamam için maaşımı çekmemi aksi halde 27 bin lik bloke konulduğunda eğer hesabımda maaş için yatan paradan para kalsa bile o parayı kullanabilmem için 1 kaç gün uğrasabilecegimden ötüru, kısacası paranı çeksen iyi olur dedi.

takviye
Aday Memur
12 Kasım 2022 16:14

Bide yarın bir gün bu insanlar vakıfı mahkemeye verip kazanırlarsa vakıf bu paraları ekstra vermek zorunda kalacak.o yüzden bence vakıf kendi alacağının dışında kimsenin parasını sağa sola gönderemez bu riski almaz.

Polispls
Aday Memur
12 Kasım 2022 18:11

Kredi kartı ödemeye vaktiniz olmaz parayı 01.10 da yatırdı diyelim 01.11 01.12 gece blokeyi koyar haval EFT talimatı en iyisi

Yatabare
Aday Memur
12 Kasım 2022 19:01

Kardeşim siz maaş saatine endekslemissiniz kendinizi ama inşallah o saatlerde yoğunluktan girme imkanınız olur siteye

Polispls
Aday Memur
12 Kasım 2022 19:20

Öğrendiğimiz kadarıyla maaş saati yatmayacak 1 hafta içerisinde anca yatar

Cimbomlu1
Şef
12 Kasım 2022 21:02

geri zekalı biri olduğun çok belli. promosyon diyorsun linkte başka bir haber yazıyor :)

pajazitt
Yasaklı
12 Kasım 2022 21:35

gerizekalı değil aslında çok uyanık bir ...hepsi hayat sitesinden linkleri tıklatmaya çalışıyor.linkler tıklanınca para kazanıyor bu .....defalarca hesap açtı yasaklandı.arkadaşlar numaraya gelmesin.

Cimbomlu1, 1 yıl önce
geri zekalı biri olduğun çok belli. promosyon diyorsun linkte başka bir haber yazıyor :)

takviye
Aday Memur
12 Kasım 2022 21:38

Bende şikayetleri okudum vakıf hep kendine borcu olanların parasını kesmiş.Başka bankalara kesinti yapılmış diye hiç göremedim.

kmlmtn81
Aday Memur
12 Kasım 2022 21:59

Arkadaşlar iyi aksamlar Vakıfbank iç Anadolu bölge müdürlüğü tarafından bağlı bulunan illerdeki Vakıfbank subelerine bir talimat gönderilmiş.Vakifbanka olan borçlarından dolayı icralık olan ve maaşımdan yapilan icra kesintisi vakifbaka günler ile icra borcunu yapılandırmak ödeyenlerin promosyonu kesilmeyecek diye bilginiz olsun

takviye
Aday Memur
12 Kasım 2022 22:31

Arkadaşlar 2021 yılında vakıfbankın icra dairesine yazdığı cevabı okudum.hak ve alacaklarına haciz uygulayacağız denmiş.sonrada hak ve alacağına rastlanmadığından haciz uygulanamamıştır.89/1 cevabı bu .vakıfta borcum yok.bu yazı 1 yıldan fazla olmuş halen geçerli midir acaba

losamigos81
Aday Memur
12 Kasım 2022 23:03

Ya kardeşim sende ne anlamaz cıktın yahu !! O kadar anlattık hala yazıyorsun.. Aynı şeyleri yazıp alacağın cevaplar seni tatmin etmiyorsa, araştır kanun oku biraz meşgul etmesen iyi olur hadi eyvallah
takviye, 1 yıl önce

Arkadaşlar 2021 yılında vakıfbankın icra dairesine yazdığı cevabı okudum.hak ve alacaklarına haciz uygulayacağız denmiş.sonrada hak ve alacağına rastlanmadığından haciz uygulanamamıştır.89/1 cevabı bu .vakıfta borcum yok.bu yazı 1 yıldan fazla olmuş halen geçerli midir acaba

rdlsrld
Aday Memur
13 Kasım 2022 10:21

İç Anadolu kesin bilgimi

Mustafaerkalan
Aday Memur
15 Aralık 2022 15:24

Lütfen yardımcı olun. İşçiyim, Vakıfbank maaş müşterisiyim aynı bankadan icralığım. Yarın 25 bin promosyon yatacak. Başına gelen varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. Bu parayı nasıl kurtarabilirim? Yatacağı saati bilsem anlık havale yapacağım ama saatte belli değil. Lütfen bir fikir verin, banka el koyar mı koyarsa geri alma şansım varmı.

Alparslan333
Aday Memur
15 Aralık 2022 15:31

Mustafa banka maaşından bu icrayı kesiyor ise promosyona el koymaz yani sen banka veyahut avukat ile anlaştıysan düzenli ödeme yapıyorsan ya da maaşından otomatik olarak her ay kesinti yapılıyorsa promosyonuna el koymazlar ancak sen bu parayı ödemediysen veya ödemek için taksitlendirme yapmadıysan veya icradan bu para kesilmiyor ise banka bloke koyar ve sen bu parayı Kaf dağı'ndan kuşu tutsan gene de alamazsın

Toplam 800 mesaj
«28293031323334353637383940

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi