Editörler : crops35
08 Mart 2021 18:56

Adalet bakanlığı başvuru
Ek dosyaları nasıl yüklediniz arkadaşlar ? Bir yardımcı olsanız?..

Mend.C
Aday Memur
08 Mart 2021 19:04

Önce o dosyaları indirin bilgisayardan gerekli olan yerleri doldurun imzalayın. Daha sonra bu belgeleri bir kırtasiyede taratıp PDF formatına dönüştürün . O PDF dosyalarını da sisteme yükleyin.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
08 Mart 2021 22:50

Kırtasiyeye gerek yok. adobe reader tarayıcılar var akıllı telefonlara kurulan. onu kullanabilirsiniz.

Mend.C, 3 yıl önce

Önce o dosyaları indirin bilgisayardan gerekli olan yerleri doldurun imzalayın. Daha sonra bu belgeleri bir kırtasiyede taratıp PDF formatına dönüştürün . O PDF dosyalarını da sisteme yükleyin.

ÖzgeHkn
Aday Memur
09 Mart 2021 11:06

adobe scan diye bir program daha var pdf ye dönüştürebilirsiniz.

esraakbaba
Aday Memur
09 Mart 2021 12:48

Diploma ve transkript de tarattınız mı peki?
09 Mart 2021 17:39

Bende ikm başvurdum da transkript ne alaka onu anlamadım ?

esraakbaba, 3 yıl önce
Diploma ve transkript de tarattınız mı peki?

esraakbaba
Aday Memur
09 Mart 2021 17:40

Valla ben ekledim napim orda yazıyordu eklerde
Barkın Kaygalak, 3 yıl önce

Bende ikm başvurdum da transkript ne alaka onu anlamadım ?

09 Mart 2021 17:43

Ben önlisans mezunuyum sadece lise diploması istediğini hatırlıyorum siz lise için transkript eklediniz değil mi ? Eğer öyleyse ben açıköğretim mezunuyum transkript yok elimde şimdi kafam karıştı

esraakbaba, 3 yıl önce
Valla ben ekledim napim orda yazıyordu eklerde

Hemssirelisans
Aday Memur
09 Mart 2021 18:14

Lisans 77,5 puanla Erzurum İkm gelir mi arkadaşlar

esraakbaba
Aday Memur
09 Mart 2021 19:17

Hayır önlisans ekledm

Ben önlisans mezunuyum sadece lise diploması istediğini hatırlıyorum siz lise için transkript eklediniz değil mi ? Eğer öyleyse ben açıköğretim mezunuyum transkript yok elimde şimdi kafam karıştı

Mend.C
Aday Memur
09 Mart 2021 20:23

Bilgi paylaşıldıkça çoğalır derler. Çok doğru teşekkür ederim. Ordan yapacam artık

ÖzgeHkn, 3 yıl önce

adobe scan diye bir program daha var pdf ye dönüştürebilirsiniz.

09 Mart 2021 21:18

Vallahi şaşkınlıkla okudum.Yetmedi başvurumu iptal ettim tekrar ince ayrıntısına kadar adımları izledim güvenlik soruşturması ve sağlık beyanı olan yerde diploma belgesi diye bir seçenek var. Birde lise mezuniyetim çıkmadığı için kendim doldurdum orda diploma istiyor en altta mezuniyet bilgisi olarak okuduğum üniv gözüküyor seçiyorsun transkript göremedim .

esraakbaba, 3 yıl önce
Hayır önlisans ekledm

Slavokyalı
Aday Memur
10 Mart 2021 10:48

Bende de çıktı transkript ben de ekledim

Vallahi şaşkınlıkla okudum.Yetmedi başvurumu iptal ettim tekrar ince ayrıntısına kadar adımları izledim güvenlik soruşturması ve sağlık beyanı olan yerde diploma belgesi diye bir seçenek var. Birde lise mezuniyetim çıkmadığı için kendim doldurdum orda diploma istiyor en altta mezuniyet bilgisi olarak okuduğum üniv gözüküyor seçiyorsun transkript göremedim .

esraakbaba
Aday Memur
10 Mart 2021 10:51

Alla alla bende çıktı ne var ne yoksa ekledim valla .

10 Mart 2021 11:10

Valahi demek ki herkesde aynı şeyler çıkmıyor yada birilerimiz yanlış dolduruyor.Youtube bir hocaya sordum transkript ekleme seçeneğinin olmadığını söyledi hayırlısı artık yaptım gitti

esraakbaba, 3 yıl önce
Alla alla bende çıktı ne var ne yoksa ekledim valla .

esraakbaba
Aday Memur
10 Mart 2021 11:15

Önlisans transkript yükledim zaten elimde lise diplomam yok

Valahi demek ki herkesde aynı şeyler çıkmıyor yada birilerimiz yanlış dolduruyor.Youtube bir hocaya sordum transkript ekleme seçeneğinin olmadığını söyledi hayırlısı artık yaptım gitti

10 Mart 2021 20:41

Aile adresi olan yere açık adresi yazdım ama il içeyi yazmayı unutmuşum iptal edip yeniden mi başvurmam gerekiyor sorun olur mu sizce

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi