Editörler : E.Kayı Han
06 Mart 2019 11:21

Yönetici adlı kişinin duyumu

Herkese merhaba arkadaşlar ---- yönetici olan bir kişinin yaptığı paylaşımı aktarıyorum.

Arkadaslar 7-11 Mart görüp görebileceğiniz en güzel günlerden olacak inşallah klavyesorler hazır olun

Kesinlik yoktur bekleyelim görelim Katiplik için hazırlananlar klavyeye yüklenin adalet bakanı da çok yakın zaman da bir alım yapacağız dedi seçim öncesi olması muhtemeldir.

brhtmldhvr
Kapalı
06 Mart 2019 15:00

Bu mesajın devamı geldi mi acaba bilginin kaynağını öğrenmek için soruyorum facebook kullabinmıyorum da o yüzden. Paylaştığınız için teşekkürler

yusufdemiryurek
Aday Memur
06 Mart 2019 17:15

Sadece bu mesaj yayınlandı.

brhtmldhvr, 5 yıl önce
Bu mesajın devamı geldi mi acaba bilginin kaynağını öğrenmek için soruyorum facebook kullabinmıyorum da o yüzden. Paylaştığınız için teşekkürler

hayatixxx
Kapalı
06 Mart 2019 18:16

anlaşılan konuyu açan ve takip edenler yeni katiplik sınavı bekliyor, en erken 6 ay süreniz var, şimdi(önümüzdeki hafta) son alımda kazananlar başlayacak, ondan sonra ihtiyaçlar tespit edilecek, sonra ilan ve sınav olur

06 Mart 2019 21:07

Geçen alım yapıldığında henüz iş başı yapmayanlar mevcuttu. Şuanda öyle olacak büyük ihtimal. . Şubat ayı içerisinde ihtiyaç sayısını dpe zaten bakanlıklardan istemişti. İlgili duyuru sitelerinde halen mevcut. O yüzden alım ilanı çıkarsa şaşırmayınız :)

hayatixxx, 5 yıl önce

anlaşılan konuyu açan ve takip edenler yeni katiplik sınavı bekliyor, en erken 6 ay süreniz var, şimdi(önümüzdeki hafta) son alımda kazananlar başlayacak, ondan sonra ihtiyaçlar tespit edilecek, sonra ilan ve sınav olur

yusufdemiryurek
Aday Memur
06 Mart 2019 22:55

Seçiminde etkisi olabilir bana göre seçimden önce gelecek.

herosaint01, 5 yıl önce

Geçen alım yapıldığında henüz iş başı yapmayanlar mevcuttu. Şuanda öyle olacak büyük ihtimal. . Şubat ayı içerisinde ihtiyaç sayısını dpe zaten bakanlıklardan istemişti. İlgili duyuru sitelerinde halen mevcut. O yüzden alım ilanı çıkarsa şaşırmayınız :)

hayatixxx
Kapalı
07 Mart 2019 04:17

seçimin etkisi eskiden oluyordu, adliyelerin ihtiyacı olan ödenek bile kesintiye uğradı. geç geliyor

yusufdemiryurek, 5 yıl önce

07 Mart 2019 07:46

15ine kadar ilan çıkar diye düşünüyorum ama doğru yere başvuru yapmak önemli hepimiz bu alimda sıralamaya girmek istiyoruz hakkımızda hayırlısı olsun
yusufdemiryurek, 5 yıl önce

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi