Editörler : E.Kayı Han

huzur-I4
Yasaklı
25 Mayıs 2022 17:16

Tecavüz edilip canlı canlı yakılan bidona parça parça koyulan katilin CHP'li annesine CHP'li vekil aracı olup aileden şikayetçi olmamasını istedi

Yine CHP'de son dönemde bilinen 69 tecavüz ortaya çıktı,bunun yanında darp ,zorla çocuk aldırma,kadının kocasını işten atma,videosunu çekip santaj yapma,tehdit ,madde kullanımı vs onlarda dava dosyalarında var ve daha niceleri.

Ve CHP den ya da muhalefetten hiç biri tek kelime etmedi yok saydı hatta CHP'li kadın vekil CHP de tecavuz vardır ve olmaya devam edecektir dedi

Kızlı erkekli tuvalet isteği bunlarda, karışık yurt isteği bunlarda flört ,zina, tecavüz , kürtaj isteği bunlarda,tesettür karşı olma bunlarda,açık açık belediye olarak ve parti bazında fahri üye olarak lgbt desteği bunlarda,ama hala dillerinde 555 yıl ceza alan ensar var

Allah bunların adaletinden korusun,iktidar yüzü göstermesin

Kaldi ki başlıkla ilgili yıllarca onca genci harcadılar,yok başörtü yok kamusal alan diye kaç nesli heba ettiler

ademogretmen
Genel Müdür
26 Mayıs 2022 11:16

Böyle bir istatistik mevcut değil. Olsa olsa kendi ahlak(sızlık normlarınızı) normalleştirme çabanız. Varın gidin, istediğiniz gibi "norm"alleşin. Kimsenin sizin çarpık hayat algınız ve uygulamalarınızla bir derdi yok. Bunu toplum geneline yayma fikrinize gelince... Şeriatçi diyerek yaftalananlardan ne farkınız var?

Kendiniz mi, aileniz mi, eşiniz mi, çocuğunuz mu... Kimi normalleştiriyorsanız normalleştirin azizim. Normlarınız kendi bünyenizde kalmaya mahkum. Anadolu'nun, senin aklın ermez, bir irfanı var. Ne kadar çamur atmaya kalkarsan kalk, bu böyle. O irfan senin sapıklıklarını kabul ederek hayata geçirmez. Namus candan önemlidir o irfanda...

Yok muhafazakar kesimde şu şöyle, yok bu böyle lerzeleriniz hazımsızlığınızın tezahürleri. Siz sapkınlık da sapkınlık, diye tekrarlayın durun. Bu topraklar bildiği yolda gitmeye devam edecektir.

ekonomik.çöküüş, 2 yıl önce

En büyük sapıklıklar cinselliklerini sürekli bastırarak,engelleyerek yaşayan siz muhafazakarda mevcut.Her türlü sapıklık,zina,yasak ilişki sizlerin içinde birikiyor.

İnternette cinsel içerikli sohbwt sitelerinde türbanlı kızlar çokca bulunuyor mesela!

ademogretmen
Genel Müdür
26 Mayıs 2022 11:20

Azizim, bakışınızı genişletin. Üzgünüm ama kafanızda iki kategori var. Birincisi malum, sen. İkincisi, Müslümanım diyen adamlar. Onların hepsini de senin "kafa" tek kategoride görüyor. Sapkın şeyhlerin de, bozuk din algısıyla insanları kandıranların da onlara kananların da... Hepsinin köküne kibrit suyu.

Siyah ve beyaz... Kapasite ancak bu ikisine müsait. Halbuki gri ve grinin sonsuz tonları var, rengarenk skala ile sayısız iyi yürekli Müslüman/ Müslüman olmayan vs.. bir sürü insan var bu dünyada. Bırakın bu lerzeleri.

yorguntarihçi, 2 yıl önce

Arkadaş erkek çocuğuna tecavüzü meşru gören, şeyhinin muzunu yiyen tiplerden bazen çok şey bekliyorsunuz!

ademogretmen
Genel Müdür
26 Mayıs 2022 11:27

"her gün tecavüz haberleri gelen" ve "başını örttüğü hâlde her gün ahlaksızlık yapan" diye bir şeyler ima etmişsin.

Utanmıyor musun ki böyle bir istatistik yok ve sen bunu varmış gibi söylemekten zerre imtina etmiyorsun? Her gün ha? Her gün?

Ülkede her türlü ahlaksizliga destek veren İslami kendi cikarlari için kullanan hergun çocukları verdikleri bilmem ne tarikatının yurdundan taciz tecavüz haberi gelen, gariban kadına tecavüz edip öldüren vekilin bulunduğu ülkede başını açsan ne kapatsan ne. Bırakın kim ne giyiyorsa giysin size ne? Kimse mini etek giydi diye ahlaksız olmadığı gibi kimse de başını kapatıyor diye ahlakli değil. Gündelik hayatta da başını kapatıp her türlü naneyi yiyenlerin her gün boy boy haberlere çıktığı ülkede başkasını zapturapt altına almaya çalışmak en büyük ahlaksızlıktır

yorguntarihçi
Genel Müdür
26 Mayıs 2022 23:21

Bende onu diyorum maşallah grinin 50 tonuda sizde 100 tonu da. Senin gibilerin en ayar olduğum cümlesi :gerçek İslam o değil, gerçek müslümanlar onlar değil. Ya haber izlemiyorsun ya da sadece günde her vakit doz üstüme söz sabah -akşam alıyorsun bilemedim. Ülkede ahlkasiz olmakla sucladiklariniz belli tamam da her gün tecavüz taciz gasp haberinin geldiği yer neresi? Bırak bu işleri hocam bize zulm ediyorlardan zulm eder hala geldiniz o dönem yapanlardan farkınız yok. O dönem başını kapatan gence zulm eden ile şu an konser iptal eden kafa arasında zerre fark yok aynı grinin tonları

ademogretmen, 2 yıl önce

Azizim, bakışınızı genişletin. Üzgünüm ama kafanızda iki kategori var. Birincisi malum, sen. İkincisi, Müslümanım diyen adamlar. Onların hepsini de senin "kafa" tek kategoride görüyor. Sapkın şeyhlerin de, bozuk din algısıyla insanları kandıranların da onlara kananların da... Hepsinin köküne kibrit suyu.

Siyah ve beyaz... Kapasite ancak bu ikisine müsait. Halbuki gri ve grinin sonsuz tonları var, rengarenk skala ile sayısız iyi yürekli Müslüman/ Müslüman olmayan vs.. bir sürü insan var bu dünyada. Bırakın bu lerzeleri.

ademogretmen
Genel Müdür
27 Mayıs 2022 07:58

Hâlâ kendi sakat düşünce dünyanı ortalara döküyorsun.

"Senin gibilerin gerçek İslam o değil..." demişsin ya? Yazdıklarımı bir daha oku. Dön dön bir daha. Annene söyle, o okusun, sen dinle. Tekrar et. Ben sende o ışığı görüyorum. İyi yürekli insanlardan bahsettiğimi, bunlarin içinde Müslüman veya gayrimüslim ayrımı yapmadığımı bir 100 veya 200 okumadan sonra anlayacaksın.

Ve utanmadan hâlâ her gün gelen ama her gün. Her gün "Muslumanlardan gelen tecavüz haberleri"nden bahsediyorsun. Bugün, dün, önceki, daha önceki gün, geçen ay... İstatistik? Yok. Peki sen neden ısrarla her gün Müslümanların ahlaksız!lıklarından bahsediyorsun? Ne bileyim. En hafif tabirle müfterisin. Daha ötesine terbiyem izin vermiyor.

Diger yandan yazdıkların felaket.

Mesela:

"sadece günde her vakit doz üstüme söz sabah -akşam alıyorsun bilemedim."

demişsin. Ben senin üstüne ne alacağım? Ne münasebet!

Sana tavsiyem bana cevap vereceksen benim söylediklerim üzerinden cevapla. Komik oluyorsun. Demediklerimle gölge dövüşü yapıyorsun. Kendini kucultuyorsun.

Diğer tavsiyem her gün günlük yaz. Bir 39 sene sonra yazın düzelecektir.

Bende onu diyorum maşallah grinin 50 tonuda sizde 100 tonu da. Senin gibilerin en ayar olduğum cümlesi :gerçek İslam o değil, gerçek müslümanlar onlar değil. Ya haber izlemiyorsun ya da sadece günde her vakit doz üstüme söz sabah -akşam alıyorsun bilemedim. Ülkede ahlkasiz olmakla sucladiklariniz belli tamam da her gün tecavüz taciz gasp haberinin geldiği yer neresi? Bırak bu işleri hocam bize zulm ediyorlardan zulm eder hala geldiniz o dönem yapanlardan farkınız yok. O dönem başını kapatan gence zulm eden ile şu an konser iptal eden kafa arasında zerre fark yok aynı grinin tonları

28 Mayıs 2022 18:25

Sözde Müslümanların(!) mekanı olan Kuran kurslarında binlerce çocuk taciz ve tecavüze uğradı ve uğrmaya devam ediyor,Anadolu irfanı dediğin bu mu? Anadolu'nun türlü köşelerinde 18 yaşına basmamış kızlar aile ve toplum zoruyla adetq satılır gibi evlendiriliyor,Anadolu irfanı dediğin şey bu mu?

Cinsel ihtiyacını özgürce gidermeyen bireyler eninde sonunda bozuk zihniyete ve anormal davranışlara sahip olur,bilim ve gerçek irfan bunu söylüyor!

ademogretmen, 2 yıl önce

Böyle bir istatistik mevcut değil. Olsa olsa kendi ahlak(sızlık normlarınızı) normalleştirme çabanız. Varın gidin, istediğiniz gibi "norm"alleşin. Kimsenin sizin çarpık hayat algınız ve uygulamalarınızla bir derdi yok. Bunu toplum geneline yayma fikrinize gelince... Şeriatçi diyerek yaftalananlardan ne farkınız var?

Kendiniz mi, aileniz mi, eşiniz mi, çocuğunuz mu... Kimi normalleştiriyorsanız normalleştirin azizim. Normlarınız kendi bünyenizde kalmaya mahkum. Anadolu'nun, senin aklın ermez, bir irfanı var. Ne kadar çamur atmaya kalkarsan kalk, bu böyle. O irfan senin sapıklıklarını kabul ederek hayata geçirmez. Namus candan önemlidir o irfanda...

Yok muhafazakar kesimde şu şöyle, yok bu böyle lerzeleriniz hazımsızlığınızın tezahürleri. Siz sapkınlık da sapkınlık, diye tekrarlayın durun. Bu topraklar bildiği yolda gitmeye devam edecektir.

ademogretmen
Genel Müdür
28 Mayıs 2022 18:45

Sen, üzerine oturmaya ve ağzım varmayan başka bir işe yarayan organindan hâlâ atıyorsun. Bir tane ispat bir tane kanit? E yok. Senin ahlak, namus anlayışına kalmış.

Meseleyi dallandirip budaklandirarak bir yere varamazsın.

HER GÜN MUSLUMANLARDAN GELEN! TECAVUZ HABERLERI diyorsun fos çıkıyor.

SIMDI DE 1000LERCE TECAVUZE UGRAYAN DERKEN MUSLUMANLARA HAS BIR MEKANI SECIYORSUN.

BENDEN HODRİ MEYDAN. HER GUN OLAN HABERLERI DE 1000LER SAYISI DA KANITLAMAZSAN ASAM DEGILSIN.

ademogretmen
Genel Müdür
08 Haziran 2022 17:05

Sayfalardır ortaya attığın iddialara karşı: KANITLA diyorum, yok. Elini tutan mı var? Git araştır, belgeleri, istatistikleri ortaya koy. Elinde klavye buralara yazıyorsun diye kimseye bir şeyi ispatlayamazsın. Dediklerin kanıtlı delilli olursa saygı görürsün. AMA SEN İŞKEMDEN ATMAYI YEĞLİYORSUN. NAMUSUNA ŞEREFİNE AHLAKINA İNSANLIĞINA KALMIŞ.

08 Haziran 2022 18:47

Yahu neredeyse her gün Kuran kurslarındaki,tarikatlardaki tecavüz olayları,muhafazakar üniversitelerdeki yasak aşklar,yüksek not karşılığı kız öğrencilerle ilişkiye girmeler haberlere çıkıyor.Onun dışında muhafazakar şehirlerde üniversiteli kızları uyuşturucu tuzağına düşürme,çocukluk çağındaki kızları kaçırma,zorla evlendirme haberleri sürekli çıkıyor.Bu haberleri görmezden gelmeyi tercih ediyorsun sanırım?

ademogretmen, 2 yıl önce

Sayfalardır ortaya attığın iddialara karşı: KANITLA diyorum, yok. Elini tutan mı var? Git araştır, belgeleri, istatistikleri ortaya koy. Elinde klavye buralara yazıyorsun diye kimseye bir şeyi ispatlayamazsın. Dediklerin kanıtlı delilli olursa saygı görürsün. AMA SEN İŞKEMDEN ATMAYI YEĞLİYORSUN. NAMUSUNA ŞEREFİNE AHLAKINA İNSANLIĞINA KALMIŞ.

gazanya
Daire Başkanı
16 Haziran 2022 15:10

Mankenlik bir meslektir.her kiysfeti giyrbilir,tanitabilir,podyumda yuruyebilir.manken olmayanlarda her kiyafeti giyiyor.özellikle son dönemdeki ses sanatcilari.sesleri ve yapitlari uzerinden degil,kiyafetleri uzerinden medyatik olup para kazanmaya calisiyorlar.ben bunlara karsiyim.yoksa herkes istedigi gibi giyinebilir orf adet yasalari cignrnmeden

gazanya
Daire Başkanı
16 Haziran 2022 15:11

Sapka giymeyenler degil,takrir-i sukun yasasini cignegenler asildi.

gazanya
Daire Başkanı
17 Haziran 2022 08:07

Bu toplumun hassasiyet cizgilerini asmadan herkesin istedigi gibi giyinmesi taraftariyim.

ademogretmen
Genel Müdür
20 Haziran 2022 17:20

"Her gün" oldu "-neredeyse- her gün". Kur'an Kursları oldu, üniversiteler falan filan... Eh. Bu da bir gelişmedir.

Yahu neredeyse her gün Kuran kurslarındaki,tarikatlardaki tecavüz olayları,muhafazakar üniversitelerdeki yasak aşklar,yüksek not karşılığı kız öğrencilerle ilişkiye girmeler haberlere çıkıyor.Onun dışında muhafazakar şehirlerde üniversiteli kızları uyuşturucu tuzağına düşürme,çocukluk çağındaki kızları kaçırma,zorla evlendirme haberleri sürekli çıkıyor.Bu haberleri görmezden gelmeyi tercih ediyorsun sanırım?

ademogretmen
Genel Müdür
20 Haziran 2022 17:22

"Görmezden gel..." eceğimi iddia ediyorsun utanmadan. Bırakın bu lafları. Bunu ima bile etmişsem, kanıtla; dediklerim yukarıda zaten. ee, demediğime göre bu kin, bu nefret, bu azgınlık, saldırganlık?...

kaf.kef42
Memur
21 Haziran 2022 11:58

Hiç bir partiye sempati duymuyorum hatta şu dönemde hepsine antipati ile bakıyorum lakin bir erkek memur olarak kılık kıyafet , giyim ve kuşam vs. gibi konularda en rahat dönemimi yaşıyorum. Bence bireysel sözlere veya bazı siyasetçilerin şahsi konuşmalarına göre genel bir yargıya bürünmüşsün gibime geldi. Ben bu konuda çok rahatım hatta en rahat 2 senemi geçirdim, inanın çalışmama bile yansıdı kendimi kirli sakallı daha iyi hissediyorum kravat takmadığımda sanki evimde çalışıyor hissi geliyor vs. kalıplardan kurtulmak iyi geldi şahsım olarak bana. Görüşüme katılmayana saygı duyuyorum.

gazanya
Daire Başkanı
22 Haziran 2022 05:42

Simdi tamam bireysel özgürlüklerin yanindayim.TRANSPARAN giyerek gündemde kalmaya calidan sanatcilar var. Sanatiyla degilde kiyafetiyle unleniyor.

gazanya
Daire Başkanı
22 Haziran 2022 12:24

Herkes istedigini giyebilmeli elbette.yalan uok su dönemde giyebiliyor.bszilari asiri sbsrtiyor onlara kiziyorum.böyle yazdigim icin özür diliyorum.transparanla sanstci olmaya calisanlar var onlara kiziyorum.

gazanya
Daire Başkanı
15 Temmuz 2022 06:55

Ben beyaz perdede rol icabı soyunmaya yada resim atolyesinde yapilan sanatdal calismalar icin sanatcilarin soyunmadina karsi degilim ama magazin sayfalarina soyunmalarina karsiyim.

gazanya
Daire Başkanı
01 Ağustos 2022 07:24

Akademik sanat icin soyunmaya karsi degilim bunun haricinde kesinlikle karsiyim.

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi