Editörler : swat3410

zorta
Aday Memur
26 Eylül 2022 11:32

şükür etmeye devam et. ekmek alacak para bulamadığında da şükretmeye devam edersin

MS074206, 2 yıl önce
Aynen devrem kolay değil ama yine de çok şükür her halimize. Allah herkese kolaylıklar versin inşAllah

mengok
Şube Müdürü
26 Eylül 2022 11:37

Hükümet değişmeden bize kimse hak mak vermez hele daha iyi günlerimiz çalışıyorsan çalış çalışmıyorsan s... git diyecekler bize yakında .. polisin promosyonunu parasını eziyorlar maalesef .. nasıl olsa ses çıkmaz .. seçim geliyor başkasını bilmem ama polisin sorunları varken oy veren polisin teşkilatın günahı boynunadır bu kadar net

MS074206
Aday Memur
26 Eylül 2022 21:30

Mesleğin birçok eksi yanı, sıkıntıları olabilir, ben yok demiyorum. Ben de eleştiriyorum çoğu seyi. Keşke maaşımiz özlük haklarımız daha iyi olsa. Daha iyi durumda olmamaiz için elimizden gelenleri tabiki de yapalim. Halimizden memnun olmayabiliriz ama unutma beterin beteri var. Sürekli kendinden iyi durumda olanları görüp şikayetçi olacağına kendinden kötü durumda olanları da gör haline şükret. Kastettigim şükür bu kardeş bilmem anlatabildim mi
zorta, 2 yıl önce

şükür etmeye devam et. ekmek alacak para bulamadığında da şükretmeye devam edersin

barans1
Şef
26 Eylül 2022 23:41

Polsanıda eklersen 14bin oluyor Ben bekarım İnfaz Korumayım 8 5 çalışıyorum senin gibi evli iki çocuklu olsam 11bin alırım o zaman. Yanlış anlama bak benim maaşım seninkinden düşük ben Bi 17 18 diye düşünmüştüm özür dilerim ama gerçekten yaptığın işe göre maaşın düşük geldi bana Allah güç kuvvet versin işin gücün rast gelsin
MS074206, 2 yıl önce
Kardeş ben 7/1 im. Eylül ayı için söylüyorum, Eşim çalışmıyor. 6 yaş altı iki çocuğum var. Polsan 903 kesti. Herhangi bir ekstra terör v.b tazminat almiyorum. Elime geçen 13230 (Aile yardımı 758, çocuk yardimi 333)
Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi