Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kolluk kuvveti
Yasaklı
29 Kasım 2022 18:50

Demek ki senin yaptığın işin değeri bu. Devletimiz herkese hakettiğini veriyor.
berkibadil, 1 yıl önce

Hocam şaka bir yana 4 yıllık bir polis 17.000 lira alıyordemek. 15 yıllık öğretmenim maaşım 11.000 lira. Sizinmaaşınız yüksek demiyorum ama bu işte bir terslik var sanki. Size verilen olumsuz mesajlara ?hak ediyoruz alıyoruz? tarzında cevap veriyorsunuz öğretmenler hak etmiyor gibi bir izlenim uyandırıyor bu hiç şık durmuyor

berkibadil
Kapalı
29 Kasım 2022 18:52

Eyvallah kolay gelsin

Türkçü07, 1 yıl önce
Hocam kendiniz dediniz ya cevap içinde zaten. Size verilen olumsuz cevaplara öyle diyorum. Sizin haketmediğinizi söylemedim, öğretmenler başımızın tacıdır.

Behzatçç
Yasaklı
29 Kasım 2022 20:06

Kolluk kuvveti defol sayfadan onurlu ol. Kendi sayfana git onurlu ol

Kolluk kuvveti
Yasaklı
29 Kasım 2022 20:18

Kes sesini.Burası babanın dükkanı mı? Sen böyle yazdıkça daha çok duracam burada.Üslubun senin karakterini belli ediyor.
Behzatçç, 1 yıl önce
Kolluk kuvveti defol sayfadan onurlu ol. Kendi sayfana git onurlu ol

Kolluk kuvveti
Yasaklı
29 Kasım 2022 20:24

Öğretmen arkadaşlar gelin anlaşalım.Burada Emniyet teşkilatını,çalışanlarını iğneleyici,küçümseyici tavrınızı bırakın bizde müdahele etmek durumunda kalmayalım.Yoksa burada vatandaş okuyor bu şekilde devam etmesin.

xLmx
Şef
29 Kasım 2022 20:27

Cidden paraya gelince yazarlar. Saatlige vurunca polisin nerdeyse 2 katı alıyorlar onu hiç konuşmazlar
Kolluk kuvveti, 1 yıl önce
Bu öğretmenler forumunda ki "polis" hazımsızlığı nedir? Paraya geldiğinde polisle kıyaslarlar.Mesai saatleri konusunu açmazlar.

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2022 20:31

devlet dediği de malum parti ee demiştim ben bunların hepsi kendini devlet sanıyor ve toplumun yine o malum kesimi bunlara tapıyor,yanlış bile yapsa asla eleştirmiyorlar bu özgüvenle de böyle üstten ve ukala tavırlara giriyorlar,4 yıllık polisin aldığı maaşa bak ama konu başlığında da belirtildiği gibi öğretmen ile polis arasındaki maaş uçurumu belli olmasın diye öyle veriyorlar ekranlarda

Demek ki senin yaptığın işin değeri bu. Devletimiz herkese hakettiğini veriyor.

ozerrrr
Şube Müdürü
29 Kasım 2022 21:22

Allah aşkına polisle öğretmeni kıyaslamanız bile yanlış. İstiyorsunuz ki öğretmen polis kadar maaş alsın tabi ki alamaz. Polisin bayramı, tatili, gecesi, gündüzü yok ayda 240 saat kelle koltukta çalışıyor. Bir zahmet polisin maaşını dilinize dolamayın ayrıca neden kendinizi hep polisle kıyaslıyorsunuz? Sizin gibi gündüz çalışan ya da 8-5 hafta sonu tatil olan kurumlarla karşılaştırın.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
29 Kasım 2022 21:25

Sende burda herkese sataşıp durma.Öğretmenlerle bile anlaşamıyorsun.Allah yakınlarına sabır versin...
murattkucukk, 1 yıl önce

devlet dediği de malum parti ee demiştim ben bunların hepsi kendini devlet sanıyor ve toplumun yine o malum kesimi bunlara tapıyor,yanlış bile yapsa asla eleştirmiyorlar bu özgüvenle de böyle üstten ve ukala tavırlara giriyorlar,4 yıllık polisin aldığı maaşa bak ama konu başlığında da belirtildiği gibi öğretmen ile polis arasındaki maaş uçurumu belli olmasın diye öyle veriyorlar ekranlarda

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2022 21:26

Madem öğretmenlik size göre çok çok kolay 6bin eksik alıp öğretmen osana ama kelle koltukta gezmek hobilerinden galiba öyle mi?

ozerrrr, 1 yıl önce
Allah aşkına polisle öğretmeni kıyaslamanız bile yanlış. İstiyorsunuz ki öğretmen polis kadar maaş alsın tabi ki alamaz. Polisin bayramı, tatili, gecesi, gündüzü yok ayda 240 saat kelle koltukta çalışıyor. Bir zahmet polisin maaşını dilinize dolamayın ayrıca neden kendinizi hep polisle kıyaslıyorsunuz? Sizin gibi gündüz çalışan ya da 8-5 hafta sonu tatil olan kurumlarla karşılaştırın.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
29 Kasım 2022 21:28

Devrem bunlar üniversite de fazla gazlanmışlar.Sonra aldıklaır maaşı kıyaslayınca kibirlerinden böyle duygusal patlama yaşıyorlar .
ozerrrr, 1 yıl önce

ozerrrr
Şube Müdürü
29 Kasım 2022 21:28

Algılama problemin var heralde mesleğimi sevmiyorum demedim ki bir daha oku
murattkucukk, 1 yıl önce

Madem öğretmenlik size göre çok çok kolay 6bin eksik alıp öğretmen osana ama kelle koltukta gezmek hobilerinden galiba öyle mi?

braveheart1234
Daire Başkanı
29 Kasım 2022 21:29

Kimse karşılaştırmıyor. Medyada lanse edileni söylüyoruz. Biraz araştırsanız enflasyon maaş artışının tvlerde yansımasında görürsünüz. Gereksiz yorum yapıyorsunuz burada farklı bir durumdan bahsediyoruz.
ozerrrr, 1 yıl önce

braveheart1234
Daire Başkanı
29 Kasım 2022 21:31

Edebinle yorum yap kimsenin bizi gazladığı yok, öğretmenlere sataşma. Mevzu sizinle değil medyada yansıyan maaş durumuyla alakalı.
Devrem bunlar üniversite de fazla gazlanmışlar.Sonra aldıklaır maaşı kıyaslayınca kibirlerinden böyle duygusal patlama yaşıyorlar .

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2022 21:31

Bir kere öğretmen olarak atanamayıp polis olan çok bu birincisi,ek dersi sınıfçılar ve 1-2 branş hariç diğer branşlar doğru düsürt almıyor çoğu yerde bu ikincisi,ayrıca polis ve öğretmen maaşı arasında uçurum olduğu belli olmasın diye yapılıypr bu kesinlikle

Türkçü07, 1 yıl önce
O kadar meslek grubu 8/1 den veriliyor ama nedense sürekli biz örnek gösteriliyoruz. Örnek gösteren de genelde öğretmenler grubu. Ben hiçbir sağlıkçının adımızı kullanarak hak aradığını görmedim.Bizim tepkimiz buna. Biz de sizin ek dersinizi örnek verdiğimizde bize tepki vermeyeceksiniz o zaman.

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2022 21:32

sevmiyorum demedin ama öğretmenliğin daha az almasının normal ouğunu söyledin?Ne anlama geliyor bu?

ozerrrr, 1 yıl önce
Algılama problemin var heralde mesleğimi sevmiyorum demedim ki bir daha oku

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2022 21:34

4 yıllık bir polis memuru olarak biraz azla ukala değil misiniz?Çok üstten bir dil bu ne Allah aşkına,kendi kendine triplere giren kitledensiniz galiba

29 Kasım 2022 21:35

Herkesle kavga halindesin, ben olamıyacam kusura bakma, iyi geceler
murattkucukk, 1 yıl önce

Bir kere öğretmen olarak atanamayıp polis olan çok bu birincisi,ek dersi sınıfçılar ve 1-2 branş hariç diğer branşlar doğru düsürt almıyor çoğu yerde bu ikincisi,ayrıca polis ve öğretmen maaşı arasında uçurum olduğu belli olmasın diye yapılıypr bu kesinlikle

Kolluk kuvveti
Yasaklı
29 Kasım 2022 21:36

Burda yazanlar öğretmen olduğuna inanmıyorum.Öğretmenler ve öğretmenlik benim için saygıdeğer ve kutsal bir meslek.Burda bir takım şahıslar öğretmenliği maske edip "polisleri ve devleti" küçültücü konuşmalar yapıyor.Buna dur demek gerekiyor.
braveheart1234, 1 yıl önce
Edebinle yorum yap kimsenin bizi gazladığı yok, öğretmenlere sataşma. Mevzu sizinle değil medyada yansıyan maaş durumuyla alakalı.

Behzatçç
Yasaklı
29 Kasım 2022 21:39

Neden burdasınız sürekli???
Burda yazanlar öğretmen olduğuna inanmıyorum.Öğretmenler ve öğretmenlik benim için saygıdeğer ve kutsal bir meslek.Burda bir takım şahıslar öğretmenliği maske edip "polisleri ve devleti" küçültücü konuşmalar yapıyor.Buna dur demek gerekiyor.
Toplam 204 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi