Editörler : Pangaea
22 Temmuz 2018 23:07

2018 kpss giren inşaat mühendisleri

Herkeze geçmiş olsun sınav ve netleri yazarsanız sevınırım kolay diyor herkez sizce nasıldı ?

Ndgn21
Aday Memur
22 Temmuz 2018 23:13

Garipti

yalcinsaat
Şef
22 Temmuz 2018 23:20

kısa ve net olmuş cevap:)herkez kolay dıyor ama ben 90 üstü yapıyodum mat 23 zor yaptım

Ndgn21, 6 yıl önce
Garipti

elifdaireci
Memur
23 Temmuz 2018 06:42

Ben :) 3. Girişim inaşallah son olur :)

Mhndisss
Aday Memur
23 Temmuz 2018 10:07

Herşey bir yana da olasılık sorusunun cevabı neydi?

civilenngineer
Kapalı
23 Temmuz 2018 10:26

Kesinlikle kolay diyebileceğimiz bir sınav değildi ama hakkını vermek lazım temiz ve kararında sormuşlar.Kendi adıma iki şık arasında çok kaldım ve dikkat hatalarım çok çıktı hayırlısı olsun.Atamaların nasıl olacağı konusunda fikri olan ? :)

elifdaireci
Memur
23 Temmuz 2018 10:29

Olasılık sorusu nasıl bir şeydi ki artık açıklansa da şu sorular cevaplarına baksak
Mhndisss, 6 yıl önce

Civilengineer03
Aday Memur
23 Temmuz 2018 11:13

36
Mhndisss, 6 yıl önce

Civilengineer03
Aday Memur
23 Temmuz 2018 11:14

Ben sizinle aynı düşünmüyorum ben mesela 7 ay boyunca çalıştım ama orta derece çalışan biri de yapmıştır soruları hep zor bekliyorduk daha kolay geldi
civilenngineer, 6 yıl önce

Kesinlikle kolay diyebileceğimiz bir sınav değildi ama hakkını vermek lazım temiz ve kararında sormuşlar.Kendi adıma iki şık arasında çok kaldım ve dikkat hatalarım çok çıktı hayırlısı olsun.Atamaların nasıl olacağı konusunda fikri olan ? :)

elifdaireci
Memur
23 Temmuz 2018 14:32

Ben de 7 ay çalıştım bu sınava orta derece çalışan birinin 85 puandan fazla alacağını sanmam benim fikrim
Civilengineer03, 6 yıl önce
Ben sizinle aynı düşünmüyorum ben mesela 7 ay boyunca çalıştım ama orta derece çalışan biri de yapmıştır soruları hep zor bekliyorduk daha kolay geldi

Civilengineer03
Aday Memur
23 Temmuz 2018 14:59

Alacaktır arkadaşım kesinlikle matematik zor değildi g.k. Deseniz o da zor değildi Türkçe de zor değildi ama inşallah herkes hakettiğni alır
elifdaireci, 6 yıl önce
Ben de 7 ay çalıştım bu sınava orta derece çalışan birinin 85 puandan fazla alacağını sanmam benim fikrim

elifdaireci
Memur
23 Temmuz 2018 16:52

Dediğim gibi benim fikrim açıklanınca görürüz
Alacaktır arkadaşım kesinlikle matematik zor değildi g.k. Deseniz o da zor değildi Türkçe de zor değildi ama inşallah herkes hakettiğni alır

Civilengineer03
Aday Memur
24 Temmuz 2018 10:00

Inşallah sizin dediğiniz gibi olur tabi herkes emeğinin karşılığını alsın
elifdaireci, 6 yıl önce
Dediğim gibi benim fikrim açıklanınca görürüz

Nsinem
Aday Memur
24 Temmuz 2018 10:53

Bir talihsizlik yaşanmadığı sürece çalışanların yapabileceği,ama kolaymış gibi görünen sorularda bile genelde ikilemde bırakan eleyici bir sınav olmuş bence .Yani sorularla değil de cevaplarda elenecek bence çoğu ,umarım emek veren karşılığını alır.

Mhndisss
Aday Memur
24 Temmuz 2018 11:10

Sorular neden açıklanmıyor?

elifdaireci
Memur
24 Temmuz 2018 12:32

Aynen katılıyorum sınavdan çıktıktan sonra iyi geçtiğini düşünmüştüm ama bir sürü beklemediğim yanlışlarım çıktı. Hayırlısı olsun bakalım
Nsinem, 6 yıl önce

Bir talihsizlik yaşanmadığı sürece çalışanların yapabileceği,ama kolaymış gibi görünen sorularda bile genelde ikilemde bırakan eleyici bir sınav olmuş bence .Yani sorularla değil de cevaplarda elenecek bence çoğu ,umarım emek veren karşılığını alır.

memur olsam yeter
Daire Başkanı
24 Temmuz 2018 12:55

Ben de sınavdan çıktıktan sonra ne kadar kötü olabilir ki en aşağı yine 87-88 alıp ilerleyen senelerdeki atamalarda bir şans elde edebilirim diye düşündüm.

Sonra bir sürü yanlışım çıktı. Bir de GK ortalaması daha az olacak herhalde matematik netleri de bir işe yaramayacak.

85 alıp işsizliğe veya yapı denetimde çalışmaya devam edeceğim maalesef.

elifdaireci, 6 yıl önce
Aynen katılıyorum sınavdan çıktıktan sonra iyi geçtiğini düşünmüştüm ama bir sürü beklemediğim yanlışlarım çıktı. Hayırlısı olsun bakalım

Civilengineer03
Aday Memur
24 Temmuz 2018 13:01

85 çalışmayan biri için az bi puan mı ben 2016 da yine çalışıp girdim sınavda zordu 85 aldım ama bunda çok çalışmayan da 85 alacak

memur olsam yeter
Daire Başkanı
24 Temmuz 2018 13:07

Ne fark eder ki? 85 puan ile atanabilen var mı?

85 çalışmayan biri için az bi puan mı ben 2016 da yine çalışıp girdim sınavda zordu 85 aldım ama bunda çok çalışmayan da 85 alacak

elifdaireci
Memur
24 Temmuz 2018 13:50

Yapı denetim demişken ben de 8 ay önce yapı denetimden istifa edip KPSS çalışmaya başlamıştım. Bilmiyorum belki olur belki olmaz ama pişman değilim asıl denemezsem çok pişman olurdum.
memur olsam yeter, 6 yıl önce

Ben de sınavdan çıktıktan sonra ne kadar kötü olabilir ki en aşağı yine 87-88 alıp ilerleyen senelerdeki atamalarda bir şans elde edebilirim diye düşündüm.

Sonra bir sürü yanlışım çıktı. Bir de GK ortalaması daha az olacak herhalde matematik netleri de bir işe yaramayacak.

85 alıp işsizliğe veya yapı denetimde çalışmaya devam edeceğim maalesef.

Civilengineer03
Aday Memur
24 Temmuz 2018 13:57

Illaki vardır hocam bi sürü mülakata giriyor insanlar puanlarından dolayı
memur olsam yeter, 6 yıl önce

Ne fark eder ki? 85 puan ile atanabilen var mı?

Toplam 1540 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi