Editörler : supporters.
«126127128129130131132133134135136137»
14 Mayıs 2019 13:15

Benim tüm dosyaların son giriş tarihi 26 Nisan idi, hiç bir açıklama olmadı mayıs başında, şayet 15 mayısta toplantı olursa benim gibiler açıklanacak diyebiliriz diye düşünüyorum.

DoktorKerem
Aday Memur
14 Mayıs 2019 13:17

Sayın Hocalarım,

Kesin bilgi dedim çünkü bizzat ÜAK genel sekreteri söyledi bana, durduk yere yalan söyleyecekhali yoktur diye düşünüyorum. Hocamın da dediği gibi geçmişten gelen dosyalar vs vardır mutlaka yönetime girmeyi bekleyen, Ayrıca ÜAK genel sekreteri bayram deneniyle de Hazirandaki yönetimin aşağı yukarı 20 Haziranda olacağını da ekledi. Jürilerin son rapor giriş tarihine vs bakıyoruz toplantıyı ona göre ayarlıyoruz demedi.

hakan.kn
Şube Müdürü
14 Mayıs 2019 14:36

Muhittin bey izne ayrılmış. Yarınki toplantıya benim dosyam girebilecek mi bilmiyorum. Yerine bakan arkadaş raporlarımın tamamlanıp tamamlanmadığını göremiyormuş.

Tahminim benimki en erken Haziran sonu açıklanır.

6 jüri üyesi var. Birinin elinde 4 dosya olsa otomatik olarak rapor giriş tarihi 26 Haziran.

Siyaset biliminde bu çok olası.

Ne yapacağız şimdi? Oruç nedeniyle adrenalin düzeyim iyice düştü ve artık eskisi kadar heyecan ve kaygı yapmıyor. Karnımız aç dolaşsak da bu tarafı iyi. Aksi takdirde kafayı yiyebiliriz ekran karşısında.

enderav
Aday Memur
14 Mayıs 2019 16:14

Bugün sisteme şu notu düşmüşler:

"Asgari Başvuru Şartlarını Sağlamamıştır kararı gereğince Adayın başvurusu iptal edildi"

Halbuki 140 puanla başvurmuştum ve ulaşabildiğim üç jüri üyesinin olumlu rapor yazdığını öğrenmiştim. Diğer jüri üyelerinin olumsuz vermesi durumunda bile doçentlik unvanını almaya hak kazanacaktık. Ancak bu durumda onlar da dikkate alınmıyor galiba. Ne yapabilirim ya da ne yapılmalı bu süreçte? Yardımcı olursanız sevinirim.

hakan.kn
Şube Müdürü
14 Mayıs 2019 16:34

Bu tarz durumlar için açılmış https://forum.memurlar.net/konu/2342492/son.sayfa#SayfaSonu

linki mevcut. İsterseniz oraya bir göz atabilirsiniz ilk etapta.

Bu arada bir şey sormak istiyorum size: Jüri üyelerinizle direkt mi görüştünüz, yoksa başkaları aracılığıyla mı? Yazabilirseniz çok memnun olurum. Çünkü ben de telefonla arayıp görüşmek istiyorum.

enderav, 5 yıl önce

Bugün sisteme şu notu düşmüşler:

"Asgari Başvuru Şartlarını Sağlamamıştır kararı gereğince Adayın başvurusu iptal edildi"

Halbuki 140 puanla başvurmuştum ve ulaşabildiğim üç jüri üyesinin olumlu rapor yazdığını öğrenmiştim. Diğer jüri üyelerinin olumsuz vermesi durumunda bile doçentlik unvanını almaya hak kazanacaktık. Ancak bu durumda onlar da dikkate alınmıyor galiba. Ne yapabilirim ya da ne yapılmalı bu süreçte? Yardımcı olursanız sevinirim.

dr.egis
Şef
14 Mayıs 2019 18:16

Doc. Belgesi gelenler hangi kargo sirketi ile geldini yazabilir mi. Benimkisi gelmedi, acikcasi yanlis adrese gitmis ve donmus olabilecegini dusunuyorum. Kargo gonderi belgesinde adres olarak belediye yaziyordu ne alakaysa. Esim gonderdigi icin o da farketmemis durumu. Sonuc da dilekcede adresimiz var onu esas aliyorlardir diye dusunmek istiyorum. Gecen hafta cars. Ellerine ulasti. Acele mi ediyorum. Adresten dolayi kaygilandim su an.

14 Mayıs 2019 19:40

Keşke benim de böyle telaşlarım olsaaa :)

dr.egis, 5 yıl önce

Doc. Belgesi gelenler hangi kargo sirketi ile geldini yazabilir mi. Benimkisi gelmedi, acikcasi yanlis adrese gitmis ve donmus olabilecegini dusunuyorum. Kargo gonderi belgesinde adres olarak belediye yaziyordu ne alakaysa. Esim gonderdigi icin o da farketmemis durumu. Sonuc da dilekcede adresimiz var onu esas aliyorlardir diye dusunmek istiyorum. Gecen hafta cars. Ellerine ulasti. Acele mi ediyorum. Adresten dolayi kaygilandim su an.

akademik01
Aday Memur
14 Mayıs 2019 20:12

Arkadaşlar kesin net bir bilgi paylaşayım. Yarın komisyon toplanacak. Benim gibi bekleyenler için tarih haziran 20 civarı.

dr.egis
Şef
14 Mayıs 2019 20:48

Biakademikbilinc hocam, sonuc bekleyenler varken acikcasi yazmakta tereddut ettim. Gonderi de benim adresim yanlis yazildigi icin oyle bi huzursuzlandim iste. Cok haklisin. Sabirlar dilerim.

14 Mayıs 2019 20:58

Ne tarihi 20 haziran hocam?

akademik01, 5 yıl önce

Arkadaşlar kesin net bir bilgi paylaşayım. Yarın komisyon toplanacak. Benim gibi bekleyenler için tarih haziran 20 civarı.

14 Mayıs 2019 21:00

Estağfirullah hocam ne demek hayırlı uğurlu olsun, eşinize selamlar

dr.egis, 5 yıl önce

Biakademikbilinc hocam, sonuc bekleyenler varken acikcasi yazmakta tereddut ettim. Gonderi de benim adresim yanlis yazildigi icin oyle bi huzursuzlandim iste. Cok haklisin. Sabirlar dilerim.

dreamofscince
Aday Memur
14 Mayıs 2019 21:09

Teşekkür ederim hocam. Jürilerin düşmesinden kaynaklı uzadı sanırım. Bu toplantıya da girmezse gidip öğreneceğim artık.
hakan.kn, 5 yıl önce

Size sabırlı bekleyişler diliyorum. Bizzat gidip sormanız lazım bence neden böyle geç kalındığını

dreamofscince
Aday Memur
14 Mayıs 2019 21:12

Sayın hocam, etik kurul, asgari şart vb. itiraz dilekçeleri Yönetim Kurulu toplantılarında görüşülmez. Bu türden dilekçeler Komisyon Toplantılarında görüşülerek karara bağlanır. Kolay gelsin. Başarılar.
docdr34, 5 yıl önce

Merhaba,

15 mayısta toplanacak kurulda asgara şarta itiraz dilekçeleride görüşülür mü acaba?

Ben asgari şarta takıldım. Rapor geldi. İtiraz ettim. Fakat bu itiraz dilekçeleri ne zaman

görüşülecek onu öğrenmek istiyorum.

dreamofscince
Aday Memur
14 Mayıs 2019 21:22

Hocam, DoktorKerem hocamız yarın ki toplantının 'Yönetim Kurulu Toplantisi' olduğuna dair ÜAK Genel sekreterinden bilgi aldığını belirtmiş. Siz 'Komisyon Toplantisi' olarak yazmışsınız. Aradaki fark karıştırılabiliyor. Yönetim Kurulu: Jüri süreci tamamlanmış dosyaları görüşerek karara bağlar. Sonuçlar olumlu ya da olumsuz açıklanır. Komisyon Toplantısı: Bu toplantıda etik kurul, asgari şart gibi sebeplerden sıkıntılı olan dosyaların görüşüldüğü ve gerekli işlemlerin yapıldığı ve ayrıca adayların itiraz dilekçelerinin görüşüldüğü toplantıdır.
akademik01, 5 yıl önce

akademik01
Aday Memur
14 Mayıs 2019 22:11

Hocam haklısınız.

kurul, komisyon hepsi birbirine girdi. Sanırım net bilgi adına şöyle desek daha uygun olacak. 15'inde juri süreci tamamlananların dosyaları görüşülecek. Tamamlanmayanlar benim gibi Haziran 20 sini bekleyecek.

Selamlar

dreamofscince, 5 yıl önce
Hocam, DoktorKerem hocamız yarın ki toplantının 'Yönetim Kurulu Toplantisi' olduğuna dair ÜAK Genel sekreterinden bilgi aldığını belirtmiş. Siz 'Komisyon Toplantisi' olarak yazmışsınız. Aradaki fark karıştırılabiliyor. Yönetim Kurulu: Jüri süreci tamamlanmış dosyaları görüşerek karara bağlar. Sonuçlar olumlu ya da olumsuz açıklanır. Komisyon Toplantısı: Bu toplantıda etik kurul, asgari şart gibi sebeplerden sıkıntılı olan dosyaların görüşüldüğü ve gerekli işlemlerin yapıldığı ve ayrıca adayların itiraz dilekçelerinin görüşüldüğü toplantıdır.

dr.xyz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 08:01

Bugün toplanıyorsa neden 20 haziran?

akademik01, 5 yıl önce

kür-şat
Şef
15 Mayıs 2019 08:50

Heyecanla bekliyoruz.

Pasazade323
Aday Memur
15 Mayıs 2019 11:14

ÜAK ile görüştüm az önce. Bugün toplantı var ve sonuçları açıklanacaklar karara bağlanıp adalet bakanlığına gönderilecekmiş. 1 haftaya sonuçları sistemden görürsünüz dediler.

seniorconsultant
Aday Memur
15 Mayıs 2019 11:34

3 dosyalılar için son tarih 26 Mayıs, ama sayın hocalarımız belki son günü beklemezler, sizce tarihinden önce sonuç girenler de olur mu?

devormec
Aday Memur
15 Mayıs 2019 11:37

sayın hocalarım jürileri peki komisyon mu belirliyor yoksa yönetim kurulumu cevaplarsanız sevinirim

Toplam 3506 mesaj
«126127128129130131132133134135136137»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi