Editörler : Pangaea
28 Kasım 2019 00:12

Antalya aile,çalışma ve sosyal hiz. il müdürlüğü

arkadaşlar puanım 91.5 Antalya'yı yazdım ama yine de bir umut sizlere sormak istiyorum. Antalya'yı kimler hangi puanlarla yazdı paylaşabilir misiniz?

Göç idaresinde çok yüksek kapatmıştı. Fakat yine de bir umut işte. Çevresinde Antalya'nın yazıldığını bile duyan varsa ve yazarsa çok mutlu olurum.

Teşekkürler

castillo
Şube Müdürü
28 Kasım 2019 00:14

Ikinci ucuncu tercihin ne hocam. 93 puanli bi arkadasim antalyayi yazdi

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:19

off :( bir kontenjan gitti. kaldı iki kontenjan...

ikinci tercihim Ankara ama Antalya da yaşadığım için orayı istiyorum :(

castillo, 4 yıl önce

laddie
Memur
28 Kasım 2019 00:19

92 ile kapatır.Antalya :))

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:22

Ayrıca o arkadaşınızın DHMİ'ye atanacak puanı var. 4/B mi yazdı ya :/ bazen gerçekten hayret

ediyorum yani. Arkadaşınız 2019/2'de de tercih verecek ise kadro yakacak muhtemelen...

castillo, 4 yıl önce

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:23

yazdığını düşündüğünüz kişiler mi var yoksa tahminde mi bulunuyorsunuz ?

laddie, 4 yıl önce
92 ile kapatır.Antalya :))

laddie
Memur
28 Kasım 2019 00:25

Hocam Antalyayı bırakmazlar.Konum olarak.Adam 92 puanla merkezi doğuya atandı gitti burnu sürtüldü gördü yaptığı hatayı şimdi gelip bu sözleşmeli kadroların peşine düştüler.Her sene aynı terane
lion0707, 4 yıl önce

yazdığını düşündüğünüz kişiler mi var yoksa tahminde mi bulunuyorsunuz ?

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:29

Gerçekten mi ? :/ Arkadaşlar doğu yazdılarsa tayin olan bir yer yazmıştır bu yüksek puanlılar.

Tayin olan bir yerde çalışıyorlarsa sabretsinler sonra gelsinler istedikleri ile. Hem kadrolu hem de tayin olan bir yerden sözleşmeliye gelmek ne kadar mantıklı ki ? Çakılı kadroda iseler aile birliği

için filan gelebilirler de 92+ almış ve doğuya atanmış biri muhtemelen tayin olan bir kuruma

atanmıştır zaten. Yanlış mı düşünüyorum ?

laddie, 4 yıl önce
Hocam Antalyayı bırakmazlar.Konum olarak.Adam 92 puanla merkezi doğuya atandı gitti burnu sürtüldü gördü yaptığı hatayı şimdi gelip bu sözleşmeli kadroların peşine düştüler.Her sene aynı terane

castillo
Şube Müdürü
28 Kasım 2019 00:30

Bu arkadasin dedigi analizlere kulak asma kardesim bisey bildigi yok merkezide duz memurluk gecen alimda 2 kisi vardi zaten geri kalan hepsi kendi bolumunden doguya gitmistir gittiyse. kimse kendi bolumunu birakip duz memur olmaz

laddie, 4 yıl önce

laddie
Memur
28 Kasım 2019 00:30

kurumdan kuruma değişir tayin çoğu pişman sözleşmeli de olsa geliyor
lion0707, 4 yıl önce

Gerçekten mi ? :/ Arkadaşlar doğu yazdılarsa tayin olan bir yer yazmıştır bu yüksek puanlılar.

Tayin olan bir yerde çalışıyorlarsa sabretsinler sonra gelsinler istedikleri ile. Hem kadrolu hem de tayin olan bir yerden sözleşmeliye gelmek ne kadar mantıklı ki ? Çakılı kadroda iseler aile birliği

için filan gelebilirler de 92+ almış ve doğuya atanmış biri muhtemelen tayin olan bir kuruma

28 Kasım 2019 00:31

versinler aksekiye de gör dağın başını

lion0707, 4 yıl önce

castillo
Şube Müdürü
28 Kasım 2019 00:32

Laddienin bisey bildigi yok hocam salla onu. Evet arkadasim kendi memleketi oldugu icin yazdi. Duz memurlukte antalya yok galiba olsada o puani son merkezide kendi bolumune kadro acilirsa diye yakmak istemedi

lion0707, 4 yıl önce

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:32

Bence de oluyorsa da ya çok ciddi bir sıkıntı içinde ya da sağlıklı kararlar veremiyor :/ benim

asıl korkum üçüncü ve dördüncü merkezi atamayı bekleyen insanların her türlü atanacaklarını bile bile kadro yakması .s Neyse ya nasipten ileri bir şey olmaz.

Lütfen bu kadroyu yazan arkadaşlar yorum atsın.. Benden yüksek iki kişi daha varsa umudum biter zaten

castillo, 4 yıl önce

Bu arkadasin dedigi analizlere kulak asma kardesim bisey bildigi yok merkezide duz memurluk gecen alimda 2 kisi vardi zaten geri kalan hepsi kendi bolumunden doguya gitmistir gittiyse. kimse kendi bolumunu birakip duz memur olmaz

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:34

Kardeş biz ailemizin olduğu ilde kadro bulma peşindeyiz senin dediğin şeye bak..

Trolawy ve Funglaw, 4 yıl önce

laddie
Memur
28 Kasım 2019 00:35

örnek sen mesela 91 ile doğu yazmamışsın.ama yazabilirdin de her an aklın bir an gitseydi
lion0707, 4 yıl önce

Bence de oluyorsa da ya çok ciddi bir sıkıntı içinde ya da sağlıklı kararlar veremiyor :/ benim

asıl korkum üçüncü ve dördüncü merkezi atamayı bekleyen insanların her türlü atanacaklarını bile bile kadro yakması .s Neyse ya nasipten ileri bir şey olmaz.

Lütfen bu kadroyu yazan arkadaşlar yorum atsın.. Benden yüksek iki kişi daha varsa umudum biter zaten

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:37

Ayrıca sizin hangi ilçelere verileceği konusunda bilginiz var mı ?

Trolawy ve Funglaw, 4 yıl önce

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:39

yok yazmadım zaten bölümümden kadro açılmıyor ki yazayım :/

laddie, 4 yıl önce
örnek sen mesela 91 ile doğu yazmamışsın.ama yazabilirdin de her an aklın bir an gitseydi

laddie
Memur
28 Kasım 2019 00:41

hayırlısı olsun.merkezi 4001 antalya ya yakın yerler bakın.merkezi de zor oralar 91.5 a artık.Devlet kadro açmıyor mühendislik ve tarım mühendislerine onlar artık son umut memurluk yazacak.
lion0707, 4 yıl önce

yok yazmadım zaten bölümümden kadro açılmıyor ki yazayım :/

laddie
Memur
28 Kasım 2019 00:48

antalya , izmir, mersin 90 altını görmez

lion0707
Şef
28 Kasım 2019 00:53

Hüseyin Karaca, Yaşar Doner, Melih Bilgin, Durdane Aşık, Halilibrahim Gündüz

Sevgili arkadaşlar siz göç idaresinde sözlüye çağrılan adaylarmışsınız. Antalya'yı ilk tercih olarak verdiniz mi ?

laddie
Memur
28 Kasım 2019 00:56

hocam kesin verdiler.mülakatlı alımlara katılan herkes verir.mülakat kesin değil çünkü. bunlar merkeziye de verecek.Bu devletin bizzat kendi istediği şey kadro yanmaları.oyunu göremiyorsanız memurlar netin az önce anasayfada yayınladığı habere bakın
lion0707, 4 yıl önce

Hüseyin Karaca, Yaşar Doner, Melih Bilgin, Durdane Aşık, Halilibrahim Gündüz

Sevgili arkadaşlar siz göç idaresinde sözlüye çağrılan adaylarmışsınız. Antalya'yı ilk tercih olarak verdiniz mi ?

Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi