Editörler : supporters.
«102103104105106107108109110111112113»

gercekotesi
Kapalı
01 Nisan 2020 11:58

Ben ilgili alandaki hepsine yazdım biri öyle derken diğeri farklı diyebiliyor hocam. Birden fazla kişi varsa diğerlerine de yazabilirsiniz. Bana biri dönüş yaptı diğerleri benzer şeyleri yazdı mesela

HRMGY, 4 yıl önce

Ben yazdım böyle yazmış sorumlu

"Ayda bir defa esasıyla yapılan Yönetim Kurulu sonucunda açıklanan Eser Değerlendirme Sonuçlarınız için, sürecinizi DBS?den takip etmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur..

01 Nisan 2020 11:59

Ben de sağlık alanındayım hocam. Henüz açıklanmadı. Ama açıklanan bazı arkadaşlar olmuş. Yazışmalarda vardı hocam.

gercekotesi, 4 yıl önce

Hocam sizin açıklanmadı mı? Sağlıktı sizinki de bazı sağlıkçı arkadaşların açıklandığını duydum, tüm yazışmaları okumuyorum sonlara bakıyorum genelde gözden kaçmıştır belki sorayım dedim. Bu arada açıklanan, yeni açıklanıp yazan ve sonraki süreçlerde sevincini paylaşacak tüm arkadaşları da şimdiden tebrik ederim.

01 Nisan 2020 12:01

Geri dönüş yaptı derken ne yazdılar hocam? Hangisi size geri dönüş yaptı? 8211 deki kişi mi size mail ile bilgi verdi?

gercekotesi, 4 yıl önce

Ben ilgili alandaki hepsine yazdım biri öyle derken diğeri farklı diyebiliyor hocam. Birden fazla kişi varsa diğerlerine de yazabilirsiniz. Bana biri dönüş yaptı diğerleri benzer şeyleri yazdı mesela

HRMGY
Aday Memur
01 Nisan 2020 12:01

Arkadaşlar fen bilimleri aradım. Aylık toplantıda gündemde olanları açıkladık. Bizimki sonraki toplantıya kaldı arkadaşlar.

Nuremi09
Aday Memur
01 Nisan 2020 12:04

Sağlık olsun...

gercekotesi
Kapalı
01 Nisan 2020 12:30

Siz de telefonlara da dönüş yapma oluyor belki de biz de hiç olmuyordu o yüzden mail attım birimimdeki herkese, biri dönüş yapmış ben de mayısa kaldım muhtemelen ona dair bir ifade yazmış memur, ima etmiş yani anlayıp teşekkür ettim. Sizde sağlık alanında bir sürü kişi var hocam mail atabilirsiniz siz de paylaştım linki

neyazsambilemedim2, 4 yıl önce

Geri dönüş yaptı derken ne yazdılar hocam? Hangisi size geri dönüş yaptı? 8211 deki kişi mi size mail ile bilgi verdi?

Akademikbirey
Aday Memur
01 Nisan 2020 12:54

Değerli hocalarım, bende ÜAK'ı aradım bugün. Jüri raporları girilenler bu hafta açıklanacak, girilmeyenler ise 1 ay sonra açıklanacak denildi. Benim bazı jüri üyelerim raporları girmedikleri için bir ay sonra açıklanabilirmiş. Sabredip beklemekten başka çare yok. Umarım herkes olumlu sonuçlar alır.

HRMGY
Aday Memur
01 Nisan 2020 12:55

Hocam alanınız ne acaba

Akademikbirey, 4 yıl önce

Değerli hocalarım, bende ÜAK'ı aradım bugün. Jüri raporları girilenler bu hafta açıklanacak, girilmeyenler ise 1 ay sonra açıklanacak denildi. Benim bazı jüri üyelerim raporları girmedikleri için bir ay sonra açıklanabilirmiş. Sabredip beklemekten başka çare yok. Umarım herkes olumlu sonuçlar alır.

Akademikbirey
Aday Memur
01 Nisan 2020 12:59

Eğitim bilimleri hocam.

HRMGY, 4 yıl önce

Hocam alanınız ne acaba

dr_mahir
Aday Memur
01 Nisan 2020 14:04

Bende sağlık alanından başvurdum dün aradım TC mi istedi. Bazı jüri üyelerinin henüz sonucunu girmediği bazılarının girdiğini söyledi. mecburen bekleyeceğiz

droruyesı
Aday Memur
01 Nisan 2020 14:37

Hocam merhaba hang mail adresine mail attınız acaba? Ben de ilk sıradaki kişiye yazdım ama yanıt gelmedi.

Tmybkc, 4 yıl önce

Öncelikle sağlık bilimlerinden başvurdum. Bugün radyoloji den bir arkadaşım olumlu açıklandı akşam 8 civarı. Ben de öğleden sonra mail attım üak sağlık bilimlerine. şöyle bir cevap geldi:

Merhaba Hocam;

Eser inceleme süreciniz devam etmekte olup henüz tamamlanmamıştır. Bilginiz olsun.

İyi çalışmalar dilerim.

Torpilsizçocuk
Aday Memur
01 Nisan 2020 14:50

Merhaba hocalarım sonucu açıklanan arkadaşları tebrik ederim. Bekleyen arkadaşlarıma sabır diliyorum inşallah en kısa sürede güzel haberlerinizi alırız. Hocalarım geçici doçentlik belgesi için önceki dönemlerde bağlı olduğumuz kurumdan khk belgesi alıp dilekçeyle üaka gönderiliyordu şimdide öylemi olacak? Tecrübeli hocalarım yada bilgisi olan hocalarım cevap verirse sevinirim. Sağlıklı günler dilerim.

biyolog0505
Daire Başkanı
01 Nisan 2020 15:12

Sabah ben bu soruya benzer bir soru sormuştum cevap alamayınca okulu aradım aynen dediğin gibi yapılıyor Hocam...

Torpilsizçocuk, 4 yıl önce

Merhaba hocalarım sonucu açıklanan arkadaşları tebrik ederim. Bekleyen arkadaşlarıma sabır diliyorum inşallah en kısa sürede güzel haberlerinizi alırız. Hocalarım geçici doçentlik belgesi için önceki dönemlerde bağlı olduğumuz kurumdan khk belgesi alıp dilekçeyle üaka gönderiliyordu şimdide öylemi olacak? Tecrübeli hocalarım yada bilgisi olan hocalarım cevap verirse sevinirim. Sağlıklı günler dilerim.

drjinonko
Aday Memur
01 Nisan 2020 15:15

Sevgili arkadaslarım,

Bugün sabah itibariyle 5/5 basarili olduğumu öğrendim.

Alanım Sağlık bilimleri-Kadin Dogum.

Umarım sizler de en kısa sürede guzel haberler alırsıniz.

Bu süreçte ne sıkıntılar yasadiğımızi bir biz biliriz bir de Allah.

Selamlar..

01 Nisan 2020 15:21

Hayırlı olsun hocam.

Sağlık alanında çok az kişi sonuç açıklandığını yazdı. Başka açıklananlar varsa açıklanma tarihi ve saati ile yazarsa çok memnun oluruz.

drjinonko, 4 yıl önce

Sevgili arkadaslarım,

Bugün sabah itibariyle 5/5 basarili olduğumu öğrendim.

Alanım Sağlık bilimleri-Kadin Dogum.

Umarım sizler de en kısa sürede guzel haberler alırsıniz.

Bu süreçte ne sıkıntılar yasadiğımızi bir biz biliriz bir de Allah.

Selamlar..

01 Nisan 2020 15:23

Hocam daha önceki dönemlerde böyle birşey olmuştu ama bunda gerek yok diye yazılmıştı. Tam emin olmadığım için yazmak istemedim. E devlet ten çıktı alıp kurumunuz personel şubeye götürürseniz onlar sizin sicil bilgileri, kademe derece ve Hitap bilgilerini gibi şeyleri güncelliyor. Kalan işlemleri onlar yapıyor.

biyolog0505, 4 yıl önce

Sabah ben bu soruya benzer bir soru sormuştum cevap alamayınca okulu aradım aynen dediğin gibi yapılıyor Hocam...

01 Nisan 2020 15:48

Arkadaşlar eğitim bilimlerinden açıklanan sonuç yok gibi !

Torpilsizçocuk
Aday Memur
01 Nisan 2020 15:58

Üak ta doçentlik belgesi almak için talepte bulunmak gerekiyır diye bir ibare var hazır formatta dilekçe örneği var ekin dede khk belgesi isteniyor. Emin olamadım yinede. Bu konuda bilgi almak için üak ı arayalım ulaşabilen hocalarm olursa forma yazalım. Net birşey bulamadım ben.

Akademikbirey
Aday Memur
01 Nisan 2020 16:00

Maalesef açıklanmadı hiç hocam.

tanerulucay, 4 yıl önce

Arkadaşlar eğitim bilimlerinden açıklanan sonuç yok gibi !

biyolog0505
Daire Başkanı
01 Nisan 2020 16:02

Doçentlik belgesinin çıktısı için üak dilekçesini ve KHK lı olmadığına dair kararı ibraz etmek gerekiyor diye yazıyor ÜAK sayfasında. Sonra belge gelince personel şubeye gidilecek ama o sonraki basamak diye biliyorum.

neyazsambilemedim2, 4 yıl önce

Hocam daha önceki dönemlerde böyle birşey olmuştu ama bunda gerek yok diye yazılmıştı. Tam emin olmadığım için yazmak istemedim. E devlet ten çıktı alıp kurumunuz personel şubeye götürürseniz onlar sizin sicil bilgileri, kademe derece ve Hitap bilgilerini gibi şeyleri güncelliyor. Kalan işlemleri onlar yapıyor.

Toplam 4957 mesaj
«102103104105106107108109110111112113»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi