Editörler : Pangaea

kmlcsbf
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:14

Amacım kadro yakmak değil. Haddinizi bilin. Eğer yapamıyorsam tercih yapmayacağım.
wolf chandler, 1 yıl önce

ya hocam bi insan alım gelir gelmez düşündüğü ilk şey nasıl kadro yakmak olabilir. sizin amacınız ne

sadecezirve
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:16

Hahah 7 kişilik inşaat açmışlar onlar da Bayburt, Şırnak falan :D

bmeral
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:16

ne kadar da çok büro personeline ihtiyaç varmış

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 12:17

haddimi bana sen bildiremezsin

sorun çok açık bir şekilde yerleştiğin kadrodan başka bi kadroya geçebilir misin bunun üzerineydi

buradan herkes bunu anlar

kmlcsbf, 1 yıl önce
Amacım kadro yakmak değil. Haddinizi bilin. Eğer yapamıyorsam tercih yapmayacağım.

kmlcsbf
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:22

Eğer kendi zihninizden geçenleri karşınızdakinin düşünceleri gibi algılarsanız, haddinizi bildirmek karşınızdakine düşer. Böyle bir durum varsa buna tercih yapmayacağımdan emin olmak için sordum.

haddimi bana sen bildiremezsin

sorun çok açık bir şekilde yerleştiğin kadrodan başka bi kadroya geçebilir misin bunun üzerineydi

buradan herkes bunu anlar

turasas2022
Memur
07 Aralık 2022 12:26

4001 kadrosu görünce ağzından salyalar akan mühendisler gelmiş bize kadro yakıyorsunuz diyor siz yakarken sorun yok dimi bundan da tercih vereceğim merkeziden de

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 12:28

olum dino

iibf kadrosunu istediğin kadar yak bizi ilgilendiren nedir tam olarak

4001 çıksın ya da çıkmasın bana farketmiyor evde hafta sonu yapılacak aöf işletme vizelerime hazırlanıyorum

çabuk atanmaya bak dinocum

turasas2022, 1 yıl önce

4001 kadrosu görünce ağzından salyalar akan mühendisler gelmiş bize kadro yakıyorsunuz diyor siz yakarken sorun yok dimi bundan da tercih vereceğim merkeziden de

07 Aralık 2022 12:29

Yapabiliyorsan tercih yapacaksın yani? Ayıptır günahtır biraz benim gibi olun bak ben tercih yapmıyorum milletin ekmeğine engel olmamak için.

kmlcsbf, 1 yıl önce

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 12:31

Ve bunda yerleşirsek merkezi alımda tercih verebiliyor muyuz ?

bu alımda yerleşmek puanını kullanıp atanmak oluyor, merkezi alımda da tercih verip yerleşirsin iki kadrodan birini yakmış oluyorsun.

zihnimden geçen değil sizin söylediğiniz bunlar

dm gel kim kime haddini bildiriyor görüşelim

kmlcsbf, 1 yıl önce
Eğer kendi zihninizden geçenleri karşınızdakinin düşünceleri gibi algılarsanız, haddinizi bildirmek karşınızdakine düşer. Böyle bir durum varsa buna tercih yapmayacağımdan emin olmak için sordum.

kmlcsbf
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:32

Güzel kardeşim, bakın. Kadro yakmak gibi bir amacım yok. Bunu sorarken niyetim bu değil. Aynı süreçten ben de geçtim. Ne kadar zor olduğunu biliyorum. Vakıf olmadığım bir konu hakkında bilgi edinmek istedim sadece.
TheEndustri, 1 yıl önce

Yapabiliyorsan tercih yapacaksın yani? Ayıptır günahtır biraz benim gibi olun bak ben tercih yapmıyorum milletin ekmeğine engel olmamak için.

07 Aralık 2022 12:33

Boşa beklemişiz mimarlık okuyacağıma iktisat vs okusaymışım bu nedir ya !!

kmlcsbf
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:33

Uzatmayın. Niyetimin bu olmadığını açıklamama rağmen ısrarınızı sürdürmeyin. Muhtelif sebeplerden sinirli olabilirsiniz ama agresifliğinizi biz çekmek zorunda değiliz.

Ve bunda yerleşirsek merkezi alımda tercih verebiliyor muyuz ?

bu alımda yerleşmek puanını kullanıp atanmak oluyor, merkezi alımda da tercih verip yerleşirsin iki kadrodan birini yakmış oluyorsun.

zihnimden geçen değil sizin söylediğiniz bunlar

dm gel kim kime haddini bildiriyor görüşelim

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 12:34

hocam hala geç değil

ikinci üniversite kapsamında anadolu aöf iibf bölümünü 2.5 senede rahat bi şekilde bitirebilirsiniz

mimarhanimkiz, 1 yıl önce
Boşa beklemişiz mimarlık okuyacağıma iktisat vs okusaymışım bu nedir ya !!

Mmr.
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:35

Gençlere müjdeymis yaziklar olsun gerçekten ya!

07 Aralık 2022 12:36

İktisat kaydımı yaptım zaten puanlarım bu zamana kadar boşa gitti geç oldu ama uyandım artık çünkü küçük çocuğum var ve özel sektör çok zor

hocam hala geç değil

ikinci üniversite kapsamında anadolu aöf iibf bölümünü 2.5 senede rahat bi şekilde bitirebilirsiniz

07 Aralık 2022 12:38

İibf li gençlere müjde deselermiş daha doğru olurmuş boşa insanlara ümit veriyorlar
Mmr., 1 yıl önce

Gençlere müjdeymis yaziklar olsun gerçekten ya!

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 12:43

allah yardımcınız olsun inşallah

mimarhanimkiz, 1 yıl önce
İktisat kaydımı yaptım zaten puanlarım bu zamana kadar boşa gitti geç oldu ama uyandım artık çünkü küçük çocuğum var ve özel sektör çok zor

sadecemimar
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 12:43

Böyle her habere yalan diye atlamayı bir maarifet sanıyorsun ama sana söyliyim

Buram buram ucuzlk kokuyorsun

Logfx, 1 yıl önce
Bütün bunlar yalancıya bisey yapmadıklarından
07 Aralık 2022 12:47

Teşekkür ederim

allah yardımcınız olsun inşallah

memurdanhallice
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:55

çalışma şartları, iş bilgisi ve maaşlar konusunda bilgisi olan varsa bu konuda bilgi verebilir mi acaba?, böylelikle bu forumu ve başlığı amacına uygun olarak kullanmış olur, kısır tartışmalar yapmak yerine bilgi paylaşımı yapmış oluruz diye düşünüyorum.

Teşekkürler.

Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi