Editörler : supporters.
«109110111112113114115116117118119120»

serdarder
Aday Memur
09 Nisan 2020 13:11

Hırs değil de şeffaf dinamik bir süreç arayışındayız...:)

gokce_86
Aday Memur
09 Nisan 2020 16:02

Sonunda aklı başında birisi :) Tebrik ediyorum değerli hocam. Millet can sıkıntısından buraya sarıyor sanırım. Sabahtan akşama kadar arayıp sayısız mail atmak bence de hırs. Tamam bu forum bilgilenmek için var ama; bana böyle dediler, sana şöyle dediler, bu memurların karşılarında bilim insanı var vs. diye uzatmaya gerek yok! Ki bu kadar bunun peşine düşmeye de gerek yok. Velev ki benim başvurum başarısız olsun, dünyanın sonu değil ben işime bakarım... (Not: Sözüm dışarıdan başvuran ve sonucun can suyu anlamı taşıdığı arkadaşlarıma değil)

ekimdoc, 4 yıl önce

Arkadaşlar çok hırs yapmayın ... UAK'ta çalışan arkadaşların yapabileceği bir şey yok...

tornado2020
Aday Memur
09 Nisan 2020 17:02

Arkadaşlar 31.03.2020'de doçentlik sonucumun başarılı olduğunu öğrenmiştim. 06.04.2020'de doçentlik belge başvuru dilekçem UAK'a ulaşmıştı. Bugun UAK'dan SMS geldi. E-devlete girdiğimde bu doçentlik belgemi (e-imzalı) indirebildim. Herkese için hayırlı olur umarım.

drjinonko
Aday Memur
09 Nisan 2020 17:17

Sevgili arkadaşlarım,

31.03.2020 de basarılı oldum (Alanım sağlık bilimleri).

03.04.2020'de istenen evrakları UAKa ulaştırdım.

Bugün telefonuma mesaj geldi, e-devletten belgemin duzenlendiğini öğrendim.

Herekese sabırlar ve başarilar.

Akademikbirey
Aday Memur
09 Nisan 2020 19:29

Değerli hocalarım, doçentlik sonucunu dbs den öğrendikten sonra yaptığınız iş ve işlemleri detaylı açıklarsanız sevinirim.

tornado2020
Aday Memur
09 Nisan 2020 22:31

Merhaba hocam,

Şu linkteki http://www.uak.gov.tr/duyuru/DocentlikBelgesiBasvuru_121119_Duyuru.pdf dilekçeyi doldurdum ve ıslak imza ile imzaladım. Kurumumdan ?Hakkımda 7085Sayılı Kanunun 4. Maddesi Kapsamında Görevden Uzaklaştırma veya Kamu Görevinden Çıkarılma Olmadığına?dair belgeyi aldım. Daha sonra UAK'in Bilkent-Ankara adresine kargo ile gönderdim.

Kargom 06.04.2020'de UAK'a ulaştı. Bugün (09.04.2020)'de UAK'tan SMS geldi güncelleme yapıldığı ile ilgili. E-devletten e-imzalı PDF belgemi indirdim.

Akademikbirey, 4 yıl önce

Değerli hocalarım, doçentlik sonucunu dbs den öğrendikten sonra yaptığınız iş ve işlemleri detaylı açıklarsanız sevinirim.

gercekotesi
Kapalı
09 Nisan 2020 22:57

Hayırlı olsun hocam. Peki malum virüs şartları okul bize hakkımızda soruşturma olmadığına dair ıslak imzaladıkları evrağı taratıp gönderse biz ıslak imzalı dilekçemizle kargolayıp göndersek sorun teşkil eder mi? Belki siz bir ihtimal okula gitmemişsinizdir diye bir sorayım dedim. İkinci sorum da bu evrak e devlette görünür olduktan sonra okula doçentliğimi maaşıma ve dosyama işleyin vb. diye işlem yaptırmazsak doçentlik hakkımızı kaybediyor muyuz bu işlemenin bir süresi var mı?

tornado2020, 4 yıl önce

Merhaba hocam,

Şu linkteki http://www.uak.gov.tr/duyuru/DocentlikBelgesiBasvuru_121119_Duyuru.pdf dilekçeyi doldurdum ve ıslak imza ile imzaladım. Kurumumdan ?Hakkımda 7085Sayılı Kanunun 4. Maddesi Kapsamında Görevden Uzaklaştırma veya Kamu Görevinden Çıkarılma Olmadığına?dair belgeyi aldım. Daha sonra UAK'in Bilkent-Ankara adresine kargo ile gönderdim.

Kargom 06.04.2020'de UAK'a ulaştı. Bugün (09.04.2020)'de UAK'tan SMS geldi güncelleme yapıldığı ile ilgili. E-devletten e-imzalı PDF belgemi indirdim.

tornado2020
Aday Memur
09 Nisan 2020 23:09

Okul bana KHK belgesini e-imzalı olarak verdi ve bizim memur pdfi bana email attı. UAK bu şekilde kabul etti. Burada sizin imzaladığınız dilekçenin ıslak imzalı olması yeterli.

Doçentlik belgesini aldıktan sonra istediğiniz zaman okula iletebilirsiniz. Siz zaten belgeyi alarak Doçent oldunuz.

Ancak doçentlik kadrosuna atanmadan maaşta ve ek derslerde değişiklik olmaz. Şuan sadece okula dilekçe yazarak ekte doçentlik belgem mevcuttur ve web sitesinde/yazışmalarda Doçentlik ünvanımın güncellenmesini talep edebiliriz.

gercekotesi, 4 yıl önce

Hayırlı olsun hocam. Peki malum virüs şartları okul bize hakkımızda soruşturma olmadığına dair ıslak imzaladıkları evrağı taratıp gönderse biz ıslak imzalı dilekçemizle kargolayıp göndersek sorun teşkil eder mi? Belki siz bir ihtimal okula gitmemişsinizdir diye bir sorayım dedim. İkinci sorum da bu evrak e devlette görünür olduktan sonra okula doçentliğimi maaşıma ve dosyama işleyin vb. diye işlem yaptırmazsak doçentlik hakkımızı kaybediyor muyuz bu işlemenin bir süresi var mı?

gercekotesi
Kapalı
10 Nisan 2020 00:47

Sağolun hocam, buna sevindim. O halde iki sene de geçse bildirmesem doçent olduğum tarih o belgede yazılı olduğu için hak kaybı olmuyor maaş ve ek ders dışında. Teşvik ve diğer yazılı işlemlerde de ben okuldan güncellettirmezsem eski kadrom çıkar doçentlik çıkmaz görünmez yök dahil hiç bir yerde resmi olarak yani dimi. Sadece e devletten çıkarıp ben söyleyip işletirsem yökte ve diğer kurumlarda resmi olarak görünür o zaman.

tornado2020, 4 yıl önce

Okul bana KHK belgesini e-imzalı olarak verdi ve bizim memur pdfi bana email attı. UAK bu şekilde kabul etti. Burada sizin imzaladığınız dilekçenin ıslak imzalı olması yeterli.

Doçentlik belgesini aldıktan sonra istediğiniz zaman okula iletebilirsiniz. Siz zaten belgeyi alarak Doçent oldunuz.

Ancak doçentlik kadrosuna atanmadan maaşta ve ek derslerde değişiklik olmaz. Şuan sadece okula dilekçe yazarak ekte doçentlik belgem mevcuttur ve web sitesinde/yazışmalarda Doçentlik ünvanımın güncellenmesini talep edebiliriz.

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
10 Nisan 2020 09:01

Okulunuza resmi olarak bildirin. Maaşta büyük bir fark olmaz. Fakat ek dersleri doçent katsayıdıyla alırsınız. Kadronuz değişmez ama doçent unvanınız görünür.

Hadi Bakalım14
Aday Memur
10 Nisan 2020 13:49

Merhaba Arkadaşlar, 15inde ki toplantıya dosyamızın girmesi için, nekadar süre önce

Hadi Bakalım14
Aday Memur
10 Nisan 2020 13:51

raporlarını sisteme girmiş olmaları gerekiyor?

10 Nisan 2020 18:15

benim belgeler 03.04 de uak a ulaştı ama hala e-devlette bir hareket yok. anlamadım neyapmak lazım

gercekotesi
Kapalı
10 Nisan 2020 19:02

Sağolun hocam işletmezsem de mi doçent unvanım resmi işlemlerde görünür? Ben arş gör dr um da hocam. Okulum kadro vermiyor doçentlik kadrosu da vermez araş gör olarak ihtiyacımız var boşver doçentliği kafasında. Bu nedenle başka ünv de dr. öğretim üyesi kadrosuna başvurmayı planlıyorum da doçentlik ünvanım çıkarsa almazlar diye korkuyorum o yüzden bu süreçte işletmemem bir çözüm olabilir mi?

akademisyen 64, 4 yıl önce

Okulunuza resmi olarak bildirin. Maaşta büyük bir fark olmaz. Fakat ek dersleri doçent katsayıdıyla alırsınız. Kadronuz değişmez ama doçent unvanınız görünür.

Hugues de Payens
Aday Memur
12 Nisan 2020 08:56

15 Nisan çarşamba günü yapılacak ÜAK toplantısından sonra 20 Nisan pazartesi ve 21 Nisan salı günü sonuçlar açıklanır diye düşünüyorum. 15'ine jürü raporları yetişemeyen ise maalesef mayıs ÜAK toplantısını bekleyecek herhalde.

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
12 Nisan 2020 09:45

Bilmiyorum açıkçası. Belge verildiğinde Yöksis otomatik çeker mi. Ama dediğiniz doğru. Üniversitelerin bazılarında dr. Öğretim üyesi kadrolarınıa doçentler başvuramaz kısıtlaması olabiliyor.

gercekotesi, 4 yıl önce

Sağolun hocam işletmezsem de mi doçent unvanım resmi işlemlerde görünür? Ben arş gör dr um da hocam. Okulum kadro vermiyor doçentlik kadrosu da vermez araş gör olarak ihtiyacımız var boşver doçentliği kafasında. Bu nedenle başka ünv de dr. öğretim üyesi kadrosuna başvurmayı planlıyorum da doçentlik ünvanım çıkarsa almazlar diye korkuyorum o yüzden bu süreçte işletmemem bir çözüm olabilir mi?

drasl
Aday Memur
12 Nisan 2020 21:52

Merhaba sayın hocalarım,

Sonucu belli olanları tebrik ederim.

Sağlık alanında sonuç bekliyorum. İki jürimde iki dosya olduğunu biliyorum.

Sanırım son tarih 18 nisan. Eğer geçen ay olduğu gibi ÜAK 24 nisanda toplanırsa mayıs başı sonuç alırız. Ama sanki önceki cevaplarda 15 nisanda toplanılacak demişlerdi. Öyle olursa ve hocalar vermediyse mayıs sonuna kalırız:(

Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

ÜAK bir cevap verdi ama tarih vermemiş.

gercekotesi
Kapalı
13 Nisan 2020 01:04

Çok teşekkürler hocam, hayırlısı olsun

akademisyen 64, 4 yıl önce

Bilmiyorum açıkçası. Belge verildiğinde Yöksis otomatik çeker mi. Ama dediğiniz doğru. Üniversitelerin bazılarında dr. Öğretim üyesi kadrolarınıa doçentler başvuramaz kısıtlaması olabiliyor.

Sontag
Aday Memur
13 Nisan 2020 14:51

Hocam dün mail atmıştım, cevap geldi ve net bir şey söylemiyorlar. Her zaman yuvarlak cevaplar alıyorum. 15 nisanda değerlendirme olup olmayacağını bile yazmadılar. Sağlık bilimlerinden cevap almak imkansız gibi. Diğer memurlar yardımcı olur mu bilemem.

drasl, 4 yıl önce

Merhaba sayın hocalarım,

Sonucu belli olanları tebrik ederim.

Sağlık alanında sonuç bekliyorum. İki jürimde iki dosya olduğunu biliyorum.

Sanırım son tarih 18 nisan. Eğer geçen ay olduğu gibi ÜAK 24 nisanda toplanırsa mayıs başı sonuç alırız. Ama sanki önceki cevaplarda 15 nisanda toplanılacak demişlerdi. Öyle olursa ve hocalar vermediyse mayıs sonuna kalırız:(

Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

ÜAK bir cevap verdi ama tarih vermemiş.

umudumziraat
Memur
13 Nisan 2020 15:40

Arkadaşlar selamlar. Sisteme şimdi baktım ve yedek jüri üyelerimden birinin ayrıldığını gördüm, bu ne anlama geliyordu ve yeniden yedek atanma durumu olabilir mi? Aynı durumu yaşayan oldu mu ?

Toplam 4957 mesaj
«109110111112113114115116117118119120»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi