Editörler : ayşegül bgm

Spekaluar
Aday Memur
01 Mayıs 2019 09:23

Zimmete düşenler tercih işlemi yapıp 1 Ay içerisinde atanacak bilginize.

Guroni-
Yasaklı
08 Mayıs 2019 15:29

hayırlı olsun

Danielas
Aday Memur
08 Mayıs 2019 17:18

İstanbul klinik destek (hastane) bende daha zimmete düşmedim

Sedadikisci
Aday Memur
10 Mayıs 2019 04:11

Bende de hala zimmet kaydi yok diyor. Görev yeri icin de manisa sosyallestirme bölgesi yazıyor. Manisa il sağlık müdürlüğüne ulaşmak imkansız. Güncel bi haber alan var mi ? Yhgm ve manisa il sağlık sitelerini günde 1000 defa kontrol ediyorum

Guroni-
Yasaklı
10 Mayıs 2019 14:26

zimmete düsmüssünüz atamayı ıl mudurlukler yapıyor bence ıl mudurluge gıdıp konusun

Sedadikisci, 5 yıl önce
Bende de hala zimmet kaydi yok diyor. Görev yeri icin de manisa sosyallestirme bölgesi yazıyor. Manisa il sağlık müdürlüğüne ulaşmak imkansız. Güncel bi haber alan var mi ? Yhgm ve manisa il sağlık sitelerini günde 1000 defa kontrol ediyorum

Sedadikisci
Aday Memur
14 Mayıs 2019 13:07

Arkadaslar bir saat once aradilar beni atamaniz yapildi diye Manisa il saglik mudurlugu tarafindan. 16sindan itibaren kaydinizi yaptirabilirsiniz dediler. Baska aranan var mi ? Bundan sonraki isleyis nasil olacak bilen var mi ?

Guroni-
Yasaklı
14 Mayıs 2019 14:36

hayırlı olsun. sozlemse ımzalatacaklar sosyal hak maas vb konusursun

Frkn80
Aday Memur
14 Mayıs 2019 16:27

İstanbul klinik Destek Elemanları zimmete düşen var mı?

Guroni-
Yasaklı
14 Mayıs 2019 17:04

bekleyenler var o bolumden. bende yardımcı klınık elemanı dıs olarak zımmete dusmeyı beklıyorum sız zımmete dustunuz mu

Frkn80
Aday Memur
14 Mayıs 2019 19:18

Yok hala düşmedim bekliyorum

Guroni-, 5 yıl önce

bekleyenler var o bolumden. bende yardımcı klınık elemanı dıs olarak zımmete dusmeyı beklıyorum sız zımmete dustunuz mu

Ömer8894
Aday Memur
15 Mayıs 2019 00:43

slm arkadaşlar. arşiv ve güvenlik soruşturması bitenlerin evrakları il sağlık müdürlüğüne geri geliyor hemen işleme alınıyor ve ÇKYS erkanına yansıtılıyor. Görev yeri sekmesinde sosyalleştirme bölgesi yazıyor. 3 iş günü sonunda bu sekmede çalışacağınız hastanenin vb. yerin ismi yazıyor. bunun üzerine aynı anda adresinize tebligat yollanıyor. Tebligatta 10 iş gününde işe başlamalısınız yazıyor. Hemen gidip başlıyorsunuz. Burada görev yeri kaydınızı bulanımadı diyorsa soruşturma hala bitmemiştir. veri giriş işletmeni olarak 2 arkadaş asil aday olduk o geçen hafta belirlendi ve bu hafta işe başladı. Ben hala bekliyorum. Güvenlik araştırması sonucu oturdun il ve ilçeye göre evrakların posta ile gönderilmesini de göz önünde bulundurularak uzun sürebiliyor. Herkes dua edip sabredecek, bu arada zimmet kaydı bulanamadı gibi konular yazılmış. Zimmet kaydı işe başladıktan sonra sana iş yerinde kullandığın bilgisayar telefon koltuk yazıcı vb. gibi eşyaların zimmetlenmesi sonucunda ÇKYS ekranında çıkıyor. Kamuda 5 yıldır çalışan arkadaşım var ordan girip öğrendim bu bilgiyide... Saygılarımla

Ömer8894
Aday Memur
15 Mayıs 2019 00:51

Hayırlı olsun... İlk önce verdiğiniz adrese tebligat gelecek. Ona göre belirlenen görev yerine giderek özlük işleri birimine gidiyorsun. Zaten onlara bilgi il sağlık müdürlüğünden veriliyor. Senden evrak isteyecekler Diploma, kimlik başvuru vb. evraklar onları getir yarın başla deler büyük ihtimalle.

Sedadikisci, 5 yıl önce

Arkadaslar bir saat once aradilar beni atamaniz yapildi diye Manisa il saglik mudurlugu tarafindan. 16sindan itibaren kaydinizi yaptirabilirsiniz dediler. Baska aranan var mi ? Bundan sonraki isleyis nasil olacak bilen var mi ?

Sedadikisci
Aday Memur
15 Mayıs 2019 01:39

Teşekkürler. 16sinda telefonda bildirdikleri hastaneye gideceğim işlemleri yapmak icin. Sonrasında ise giriş tarihi çok ileri tarihe atılmıyor degil mi ? Ne kadar sürüyor is bası yapmak

Ömer8894, 5 yıl önce

Hayırlı olsun... İlk önce verdiğiniz adrese tebligat gelecek. Ona göre belirlenen görev yerine giderek özlük işleri birimine gidiyorsun. Zaten onlara bilgi il sağlık müdürlüğünden veriliyor. Senden evrak isteyecekler Diploma, kimlik başvuru vb. evraklar onları getir yarın başla deler büyük ihtimalle.

Guroni-
Yasaklı
15 Mayıs 2019 01:42

merhaba bende suan boyle gorunuyor

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Dikkat! Çalışma durumu bilginize erişilemedi!

GÖREV YERİ BİLGİLERİNİZ :

ZİMMET DURUMU BİLGİLERİNİZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

sızde de bu sekılmı gorunuyor acaba

Ömer8894, 5 yıl önce

slm arkadaşlar. arşiv ve güvenlik soruşturması bitenlerin evrakları il sağlık müdürlüğüne geri geliyor hemen işleme alınıyor ve ÇKYS erkanına yansıtılıyor. Görev yeri sekmesinde sosyalleştirme bölgesi yazıyor. 3 iş günü sonunda bu sekmede çalışacağınız hastanenin vb. yerin ismi yazıyor. bunun üzerine aynı anda adresinize tebligat yollanıyor. Tebligatta 10 iş gününde işe başlamalısınız yazıyor. Hemen gidip başlıyorsunuz. Burada görev yeri kaydınızı bulanımadı diyorsa soruşturma hala bitmemiştir. veri giriş işletmeni olarak 2 arkadaş asil aday olduk o geçen hafta belirlendi ve bu hafta işe başladı. Ben hala bekliyorum. Güvenlik araştırması sonucu oturdun il ve ilçeye göre evrakların posta ile gönderilmesini de göz önünde bulundurularak uzun sürebiliyor. Herkes dua edip sabredecek, bu arada zimmet kaydı bulanamadı gibi konular yazılmış. Zimmet kaydı işe başladıktan sonra sana iş yerinde kullandığın bilgisayar telefon koltuk yazıcı vb. gibi eşyaların zimmetlenmesi sonucunda ÇKYS ekranında çıkıyor. Kamuda 5 yıldır çalışan arkadaşım var ordan girip öğrendim bu bilgiyide... Saygılarımla

Sedadikisci
Aday Memur
15 Mayıs 2019 03:14

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Kadrosunun Olduğu Yerde Çalışıyor

GÖREV YERİ TURU: KADRO YERİ

GÖREV YERİ:MANİSA SOSYALLESTİRME BÖLGESİ

ÜNVAN:SÜREKLİ İSCİ

1ADEY GOREV KAYDİ YERİNİZ BULUNMAKTADİR.

Bende yazan bu

Guroni-, 5 yıl önce

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

Pirye
Kapalı
15 Mayıs 2019 09:29

AD SOYAD :

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Kadrosunun Olduğu Yerde Çalışıyor

GÖREV YERİ TÜRÜ GÖREV YERİ ÜNVAN

KADRO YERİ İSTANBUL SOSYALLEŞTİRME BÖLGESİ SÜREKLİ İŞÇİ

1 Adet Görev Yeri Kaydınız Bulunmaktadır. ZİMMET DURUMU BİLGİLERİNİZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

Benim bu şekilde Çkys de yazalı 1 hafta oldu eve tebligat vs. gelmedi henüz.

Ömer8894, 5 yıl önce

Ömer8894
Aday Memur
15 Mayıs 2019 12:56

Seda hanım arayıp tebligatin gelmesini beklemeden gidip görüşün haberleri var sizden denilmis galiba. Gidip görüştüğünde evrakları getir bugün girişini açalım yarın başla demişler bir arkadaşa. O şekilde başladı hemen. Yarin gidince sende gorursun burdan yaz bize Maaş konusunda asgari ücret olucakmış. 2020 toplu iş sözleşmesiyle maaşlar artacakmış. Aradaki fark daha sonra bize tahsis edilecekmis.

Ömer8894
Aday Memur
15 Mayıs 2019 13:00

Evet bende de aynı bu şekilde yazıyor. Sorusturmanin bitmesini bekliyecez guroni ...

Guroni-, 5 yıl önce

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

Ömer8894
Aday Memur
15 Mayıs 2019 13:08

Pirye istanbul sosyallestirme bölgesi, istanbul il saglik müdürlüğü demek oluyor. Görev yerin aynı şekilde atıyorum istanbul bağcılar devlet hastanesi yazması gerekir. Ondan sonra tebligatı eve gönderirler. Bağcılar hastanesinde şu tarihte ise başlayın diye. Ama hastane vb. Bir yer yazmıyorsa güvenlik soruşturmam bitmiş ama görev yerini il saglik müdürlüğü belirlememiş. Onun içinde il saglik müdürlüğünü arayabilirsin görev yeri ne zamn belli olur diye.

Pirye
Kapalı
15 Mayıs 2019 13:37

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Ömer8894, 5 yıl önce

Pirye istanbul sosyallestirme bölgesi, istanbul il saglik müdürlüğü demek oluyor. Görev yerin aynı şekilde atıyorum istanbul bağcılar devlet hastanesi yazması gerekir. Ondan sonra tebligatı eve gönderirler. Bağcılar hastanesinde şu tarihte ise başlayın diye. Ama hastane vb. Bir yer yazmıyorsa güvenlik soruşturmam bitmiş ama görev yerini il saglik müdürlüğü belirlememiş. Onun içinde il saglik müdürlüğünü arayabilirsin görev yeri ne zamn belli olur diye.

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi