Editörler : crops35
09 Şubat 2017 11:27

Meb görevlendirme şoförler kadroya geçecek

Arkadaşlar Meb de görevlendirme şöförlük yapmış YHS ( hizmetli arkadaşlar) Mezuniyetine bakılmaksızın Kadrolu şöför atanacak.

telefoncu sedat
Aday Memur
09 Şubat 2017 11:35

yazı mı geldi

intro23
Aday Memur
10 Şubat 2017 17:06

Listeleri aldi bakanlik ama henuz bakanlıktan bununla ilgili cevap gelmedi.

MURAT 1968
Aday Memur
02 Mart 2017 20:09

İyi akşamlar Şoför kadrosuna geçen Arkadaşlarıma hayırlı olsun.

junsang
Aday Memur
02 Mart 2017 22:44

sınavsız şöför kadrosuna geçişler iptal edilsin haksızlık olur diğer hizmetlilere

uzmanlar
Şube Müdürü
03 Mart 2017 09:24

Hocam öyle bir durum yok. Yani sınavsız yükselme yok. iyi çalışmalar

junsang, 7 yıl önce

sınavsız şöför kadrosuna geçişler iptal edilsin haksızlık olur diğer hizmetlilere

capat23
Aday Memur
03 Mart 2017 12:18

arkadaşlar milli eğitimdeki görevlendirme ile şoförlük yapanlar milli eğitim bakanlığının yayınladığı genelge ile sınavsız şoför kadrosuna atandılar darısı diğer arkadaşların başına atanan arkadaşlara da hayırlı olsun

uzmanlar
Şube Müdürü
03 Mart 2017 13:10

çok merak ettim :) hangi genelgeye göre tarih sayı veya genelge numarasını yazarmısın

capat23, 7 yıl önce

arkadaşlar milli eğitimdeki görevlendirme ile şoförlük yapanlar milli eğitim bakanlığının yayınladığı genelge ile sınavsız şoför kadrosuna atandılar darısı diğer arkadaşların başına atanan arkadaşlara da hayırlı olsun

capat23
Aday Memur
03 Mart 2017 13:56

çok merak ettim :) hangi genelgeye göre tarih sayı veya genelge numarasını yazarmısın demişsiniz ben milli eğitim çalışanı değilim fakat milli eğitimde çalışan arkadaşları aradım ve sordum yhs dan gih sınıfına geçmişler ve şoförlük ünvanını sınavsız bir şekilde almışlar il milli eğitim personel şube müdürünü aradım neye göre atanmışlar diye bizde emsal gösterip hakkımızı arayalım diye bakanlığın bir genelge çıkartarak yaptığını söylediler. bence bu güzel bir başlangıçtır. bizlerinde önünü açabilir

uzmanlar
Şube Müdürü
03 Mart 2017 16:46

capat23, 7 yıl önce

çok merak ettim :) hangi genelgeye göre tarih sayı veya genelge numarasını yazarmısın demişsiniz ben milli eğitim çalışanı değilim fakat milli eğitimde çalışan arkadaşları aradım ve sordum yhs dan gih sınıfına geçmişler ve şoförlük ünvanını sınavsız bir şekilde almışlar il milli eğitim personel şube müdürünü aradım neye göre atanmışlar diye bizde emsal gösterip hakkımızı arayalım diye bakanlığın bir genelge çıkartarak yaptığını söylediler. bence bu güzel bir başlangıçtır. bizlerinde önünü açabilir

uzmanlar
Şube Müdürü
03 Mart 2017 16:48

kısacası yükselme yok kendi grupları arasında geçişler var sınavsız başka bir şey mevcut değil

uzmanlar, 7 yıl önce

https://samsun.meb.gov.tr/www/2017-yili-sinavsiz-unvan-degisikligi-basvurulari/icerik/1086

örnek bu link ten bakabilirsiniz

52sef10
Genel Müdür
08 Mart 2017 10:15

Hizmetli YHS sınıfı Şoför GİH sınıfı nasıl kendi sınıfı içinde geçiş olmuş DALGAMI

GEÇİYORUSN ARKADAŞIM.

uzmanlar, 7 yıl önce

kısacası yükselme yok kendi grupları arasında geçişler var sınavsız başka bir şey mevcut değil

52sef10
Genel Müdür
08 Mart 2017 10:17

Bu verilen Link Şofrlüle alakalı değil. Sınavsız Geçişler ile alakalı.

Şu anda Görevlendirme Şoförlük yapanlar Kadrolu şoför olarak atanacak..

uzmanlar, 7 yıl önce

capat23
Aday Memur
08 Mart 2017 11:09

Arkadaş lar yhs da olup da görevlendirme ile şoför Luk yapanlar ghs sınıfına geçerek şoför oldular milli eğitim bakanlığı tarafından yayınlanan bir iç genelge ile artık neyin tartışma sini yapıyorsunuz bazı çok bilmiş arkadaşlar burda sadece kafa karıştırıyor. Bildikleri birşey yok

uzmanlar
Şube Müdürü
08 Mart 2017 13:15

kimsenin dalga geçtiği falan yok bu genelgenin tarih sayısı vb var mı ? Resmi belge sunabiliyormusunuz önemli olan budur. iyi çalışmalar.

52sef10, 7 yıl önce

Hizmetli YHS sınıfı Şoför GİH sınıfı nasıl kendi sınıfı içinde geçiş olmuş DALGAMI

GEÇİYORUSN ARKADAŞIM.

uzmanlar
Şube Müdürü
08 Mart 2017 13:17

İnşallah olmuşlardır ama ben inanmıyorum. Resmi bir belge var mı örnek bu genelgenin tarih ve sayısı gibi. İyi çalışmalar.

capat23, 7 yıl önce

Arkadaş lar yhs da olup da görevlendirme ile şoför Luk yapanlar ghs sınıfına geçerek şoför oldular milli eğitim bakanlığı tarafından yayınlanan bir iç genelge ile artık neyin tartışma sini yapıyorsunuz bazı çok bilmiş arkadaşlar burda sadece kafa karıştırıyor. Bildikleri birşey yok

uzmanlar
Şube Müdürü
08 Mart 2017 13:19

Ben kimsenin ünvan almasına karşı biri değilim fakat yazı veya yorum yazarken dayanak gösterirseniz iyi olur. bilginize

capat23
Aday Memur
08 Mart 2017 19:30

Arkadaşlar Elazığ milli eğitim müdürlüğünde atanan arkadaşlarım var bende sizler gibi bu atamalar neye göre yapıldı diye milli eğitimi aradım elinizde bu atamalar neye göre yapıldı ğını belgeleyen yazıları verebilir misiniz dedim niyetim bu atamaları emsal gösterip dava acmakti verdikleri cevap müdürlüğü müz ile alakası yok bakanlık görevlendirme ile şoför lük yapanların isimleri ni istedi ve atamalar bakanlıkça yapıldı dediler toplam 650 kişi atanmıştır Türkiye genelinde ve milli eğitim bakanlığı bir iç genelge yayınlayarak atamış bu genelgeye ulaşabilecek arkadaşlar varsa lütfen herkesle paylaşın

uzmanlar
Şube Müdürü
14 Mart 2017 13:19

capat23, 7 yıl önce

Arkadaşlar Elazığ milli eğitim müdürlüğünde atanan arkadaşlarım var bende sizler gibi bu atamalar neye göre yapıldı diye milli eğitimi aradım elinizde bu atamalar neye göre yapıldı ğını belgeleyen yazıları verebilir misiniz dedim niyetim bu atamaları emsal gösterip dava acmakti verdikleri cevap müdürlüğü müz ile alakası yok bakanlık görevlendirme ile şoför lük yapanların isimleri ni istedi ve atamalar bakanlıkça yapıldı dediler toplam 650 kişi atanmıştır Türkiye genelinde ve milli eğitim bakanlığı bir iç genelge yayınlayarak atamış bu genelgeye ulaşabilecek arkadaşlar varsa lütfen herkesle paylaşın

biyologkafkas
Genel Müdür
02 Nisan 2017 18:03

Yardimci hizmet sinifinda calisipta valilik oluru ile sofor olarak genek idareye geçen afkafaslari kutlarım. Darısı geri kalanların başına. Bu durum gösteriyor ki yardimci hizmet sinifi çalışanları sınavsız bir şekilde genel idare hizmetleri sınıfına atanabilir. 657 sayili kanunun buna cevaz veriyor demekki .

Bu aşamada bizler ne yapabilriz. Diğer unvanlarda çalışan yardimci hizmet sinifi çalışanları hiç beklemeyelim. Yarın ilk işimiz kuruma dilekce ile başvuru olsun. Ne kaybedeceğiz. Burada bir delik açıldı. Ben saglik bakanliginda hizmetli kadrosunda çalışıyorum. Bende yarın ilk is olarak dilekçemi yazacağım.

Bende b sinifi şoförlük belgesi ile bilgisayar isletmenligi belgesi var munhal kadrolara atanmak isyiyorum diye dilekce yazacagim

MazharK
Aday Memur
05 Nisan 2017 21:59

Arkadaşlar Eğitim Bir Sen'de çalışmalara başladı.

http://www.egitimbirsen.org.tr/ebs/manset/4087/yhs-calisanlari-dogrudan-fiilen-gorev-yaptiklari-kadrolara-gecirilmelidir

Lütfen Dilekçelerinizi gerekli yerlere verin.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi