Editörler : Pangaea
23 Haziran 2011 23:24

Atamalarda torpil olur mu?

Bende paranoya mı başladı yoksa düşündüklerim doğru olabilir mi? tercihlerimi son gün bildirmeyi düşünüyorum çünkü bugün yapılan tercihleri ösym yetkilileri görebilir sonuç olarak kimin nereleri tercih ettiğini görebiliyorlar buna göre kendi elemanlarına ona göre tercih yaptırabilirler hoş bunu son gün yapsanda aynı durum mevcut ama yine de son güne bırakmayı düşünüyorum.. eskiden tercih süresini son gün uzatıp bu yöntemi kullanıyodular..umarım yine son gün tercih süresini uzatmazlar..

23 Haziran 2011 23:29

vallahi kardeşim ne diyim.ilk başlığını okuduğumda düşük puanlılara torbil geçecekler diye anladım.ve yapma kardeşim olmaz diyecektim.ama tercihleri görebiliyorlarsa illaki tercih yapacak yakınları vardır.yani neen olmasın...

domuzgribi
Memur
23 Haziran 2011 23:31

sonuçta puanlar açıklanıyo düşük puanlılara torpil olmaz ama insanoğlu herşeyi yapar torpilin bin türlüsü var..

ERM.
Yasaklı
23 Haziran 2011 23:32

Bu hic aklima gelmemisti daha once

Ama dogru diyosun,kesinlikle de yapiyorlardir.

jeambeam
Şef
23 Haziran 2011 23:39

eğer ösym nin yazılımı tercih edildiği anda kimin nereye yerleşeceğini gösteren bir programsa örneğin bir site geçen alımda örnek bir program yapmıştı tercihlerini yazıyodun anında nereye yerleştiğini gösteriyordu böyle bir program mümkün yani ösym nin programıda tercihleri girdiğin anda yapabiliyorsa bu işi kendi elemanlarına ona göre tercih yaptırabilirler bunun için gün uzatmalarına gerek yok zaten tercih yapacakların tamamı en az üç saat öncesinden tercihlerini bildirmiş oluyorlar kimsede riske girip son dakika yapamaz bu işi elektrik kesilir adsl kesilir tel kesilir pc bozulur falan o yüzden son 3 saat onlar için yeterli olacaktır düşük puanlı olan veya boş kalan kadroları kendi adamlarına tercih ettireceklerdir.

aktan09
Müsteşar Yardımcısı

torpil olmaz atamada ama yerleşmeye gittinde ilçede yada merkezde oyanama olabilir...bu durma cok sahit oldum bazı kişiler ilçeden merkeze cekilior yada yakın ilçeye verilebilior...

"özge06"
Şef

mevcut ösym den herşey beklenir.bende bu sorunun cevabından çok tedirginim.yazdığın şeyde hiç aklıma gelmemişti gerçekten böyle bir fırsatı asla kaçırmazlar.

memuruk da memuruk
Aday Memur
23 Haziran 2011 23:41

bunun cevabını kimse bilemz ali demir ve ekibi dışında

ERM.
Yasaklı
23 Haziran 2011 23:42

Bu ulkede dogduguma lanet olsun.

domuzgribi
Memur
23 Haziran 2011 23:46

ben de bilmiyorum inansam mı inanmasam mı? inanmak istemiyorum ama şüphe de ediyorum..

yeni eleman
Aday Memur
24 Haziran 2011 00:51

hakkaten laaaa olabilir buu

hedef 2023
Kapalı
24 Haziran 2011 00:55

lanet olsun içimdeki ösym nefretine

PaSCaLL77
Yasaklı
24 Haziran 2011 01:00

yapılır efendim zira arkadaşların dedikleri gibi ve duydugum başka bir şekil var

mesela bir yerin tek kadrolu yeri listeye koymuyor ve son anlarda listeye koyuyor sonuc itibari ile son anda tek başına tercih eden kazanıyor :)

muratozcirpici
Yasaklı
24 Haziran 2011 01:01

arkadaşlar bunun için süre uzatmalarına gerek yok, zaten sonuçları açıklamaları 1 hafta 10 gün sürüyor. tercihler bittikten sonra taban puanlara bakarlar, şuralar şu şekilde kapatıyor, bu puanla burayı yazarsan gelir diye yakınlarına iletirler ve sisteme bir şekilde onları ekleyebilirler, çok zor bir şey değil...

ki her türlü skandala imza atan ösym, böyle bir şey yaparsa hiç mi hiç şaşırmam...

slazenger1
Aday Memur
24 Haziran 2011 01:01

olsa şehven olur, cumhur başkanımız tatmin olur,konu kapanır. takmayın kafanıza.

jeambeam
Şef
24 Haziran 2011 01:03

yaaa bu sonuçları neden 10 gün sonra açıklıyorlar onu anlamıyorum. ratingi mi yükseltmeye çalışıyorlar reklam veren çok oluyo mu bari. bide biz geçen sene 10-11 temmuzda girmiştik dımı sınava sonuçlarda öncekilere bakarsak bu sefer 11 temmuzda açıklanacak gibi tam bir sene sonra tesadüfe bakın yaa. olaya bakın yaa dünyanın başka neresinde var böyle bir şey acaba sınava giriyorsun yerleştirme tam bir sene sonra yapılıyor. haa ocak diyeceksiniz kaç kişi aldılar ki çok acıkmışsındır yemeğim olmasınada çok var annen eline büskevit verir yemeğe kadar idare et diye. buarada ocak atamasıda sınavdan 7 ay sonra yapıldı.

horozzi
Şef
24 Haziran 2011 01:42

Arkadaş ona bakarsan ipler tamamen adamların elinde dijital ortam her türlü kitabına uydurabilirler.

***Positive***
Aday Memur
24 Haziran 2011 02:11

Sehven torpil olabilir :)

zna1
Daire Başkanı
24 Haziran 2011 03:49

kesinlikle katılıyorum. her bir sistem bunların elinde. seçim sonuçlarını bile değiştirdiler. bunu da yapar şerefsizler

akdag_40
Kapalı
24 Haziran 2011 08:22

içerde neler dönüyor Allah bilir...

PaSCaLL77
Yasaklı
24 Haziran 2011 08:23

zna1 hakaret yok küfür yok

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler