Editörler : E.Kayı Han
04 Aralık 2017 21:09

4/b'li Saglik bakanligi es durumu

Merhabalar arkadaslar bugün ankarayi aradim yonetim hizmetleri genel müdürlüğü ile iletisime gectim. Atama birimine yonlendirdiler. Konustugum bayana es durunu tayin almak istedigimi ve 4b li oldugum icin ocak ayi kura doneminini beklemem gerektigini sordum . Bayan beklemene gerek yok il saglik müdürlüğü tarafiyla istenilen belgeler ile bize dilekce gonderin dedi. Esinizin il degistirmeme zorunlulugu varsq direk nakliniz gerceklesir. Bana soylenen bunlar size de bu bilgileri aktardilar mi

hatays
Kapalı
04 Aralık 2017 21:13

Bana daha yeni eş durumuma ve bimerden cvp geldi yanlış söylemiş ocak kurasını bekleyin diye red gelcek kadroluyla karıştırmıştır veya cidden bilmiyordur

bedirhan1292
Memur
04 Aralık 2017 22:49

Benim esimde uni hastanesinde kadrolu baska bir yere gidemez fakat ben yanina gidemiyorum red cevabi geliyor yani bu dediginiz olmiyor yok oyle bisey

BtlUur
Aday Memur
04 Aralık 2017 22:49

Biri de işini bilse keşke

kbranurse
Aday Memur
04 Aralık 2017 22:51

arkadaşlar bimerden gelen cevap şu şekilde 2017 yılı Temmuz ayı itibariyle boş sözleşmeli personel pozisyonu bulunmadığından kura ilanı yapılamamıştır.? ocakta açılacakmı endişeliyim

bedirhan1292
Memur
05 Aralık 2017 01:41

Bana neden cevap vermiyorlar bide yani bu bir cvp bile degil biz nedenini soruyoruz beyedendiler piskin piskin bildigimiz olayi yaziyorlar

kbranurse, 6 yıl önce

arkadaşlar bimerden gelen cevap şu şekilde 2017 yılı Temmuz ayı itibariyle boş sözleşmeli personel pozisyonu bulunmadığından kura ilanı yapılamamıştır.? ocakta açılacakmı endişeliyim

çevreci88
Aday Memur
05 Aralık 2017 09:05

farklı numaralardan bana aynı şeyi söylediler. kura dönemini beklemene gerek. 4 bli olduğumu üstüne basa basa söyledim. teşkilat değiştiğini ve eş durumuyla ilgili birtakım düzenlemeler yapılıyor bununla ilgili çalışmalar var dedi. il sağlık müdürlüğüne gittiğimde onlarda bu bilgiyi onayladılar. yeni düzenlemeler yapılıyor diye söylediler bana.

hatays, 6 yıl önce

Bana daha yeni eş durumuma ve bimerden cvp geldi yanlış söylemiş ocak kurasını bekleyin diye red gelcek kadroluyla karıştırmıştır veya cidden bilmiyordur

Ards
Aday Memur
05 Aralık 2017 11:14

Yeni düzenlemeye göre yapabilirsin mi dediler o zaman yürürlüğe bişe falanda girmediki

çevreci88, 6 yıl önce

farklı numaralardan bana aynı şeyi söylediler. kura dönemini beklemene gerek. 4 bli olduğumu üstüne basa basa söyledim. teşkilat değiştiğini ve eş durumuyla ilgili birtakım düzenlemeler yapılıyor bununla ilgili çalışmalar var dedi. il sağlık müdürlüğüne gittiğimde onlarda bu bilgiyi onayladılar. yeni düzenlemeler yapılıyor diye söylediler bana.

ÖzgürNihat
Aday Memur
05 Aralık 2017 15:56

Ben de görev yaptığım ilin sağlık müdürlüğünü aradım. Değişiklik var da biz mi takip edemedik acaba diye. Kurayı bekleyeceksiniz bir değişiklik yok dediler.

Psypsy
Aday Memur
10 Aralık 2017 21:41

yaklaşık 1 ay önce atama birimine ben de ulaştım, şuan bir düzenleme üzerinde çalışıyoruz demişlerdi, beni geçiştirdiklerini düşünmüştüm. size de aynısını demişler umutlandım şuan

çevreci88, 6 yıl önce

Tywin
Aday Memur
10 Aralık 2017 22:07

Turk saglık senin kazandığı dava ile ilgili bir gelişme var mı? Eşi özelde çalışan 4b lilerle alakal

kartal2507
Memur
10 Aralık 2017 22:25

Ulaştığınız numaraları paylasirsaniz bizlerde arayalım.söylediğiniz bi yerden daha duymuştum

Ards
Aday Memur
11 Aralık 2017 10:48

Acaba ocakta kura mı açılcak yoksa eş durumu ile ilgili düzenleme mi gelcek ?

kbranurse
Aday Memur
11 Aralık 2017 11:48

arkadaşlar 03625851749 u arayalım ocak dönemi kuranın açılıp açılmayacağını soralım.ulaşanlar burdan paylaşsın

kbranurse
Aday Memur
11 Aralık 2017 11:50

0312 olcak arkadaşlar hata olmuş

çevreci88
Aday Memur
11 Aralık 2017 14:02

03125650567 benim konuştuğum bu numaraydı

Ards
Aday Memur
11 Aralık 2017 17:56

Ben aradım sordum belli değil dediler

kbranurse, 6 yıl önce

arkadaşlar 03625851749 u arayalım ocak dönemi kuranın açılıp açılmayacağını soralım.ulaşanlar burdan paylaşsın

S.memurumehmet
Aday Memur
11 Aralık 2017 20:53

Ben aradığımda 4b atamaya bakanlar eğitimde ymiş ordaki bayan 1 saat sonra ara öğrenip öyle cevap vereyim dedi 1 saat sonra aradığımda ise açılacağını söyledi net bir tarih sordum Ocak ayında sağlık Bakanlığı'nın sitesini takip et dedi

kbranurse
Aday Memur
11 Aralık 2017 21:20

inşallah açılır arkadaşlar açılmazsa toplu şekilde gidip görüşelim

Ards
Aday Memur
13 Aralık 2017 14:42

Kimler hangi illeri isteyecek arkadaşlar birde döner sermaye misiniz genel bütçe misiniz

13 Aralık 2017 20:13

Açtılar da kimin nereyi isteyeceği mi kaldı kardeşim. Ortada bir şey yok ki bi bilgi felan veren de yok.

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi