Editörler : E.Kayı Han
25 Mart 2009 23:58

Havuz Tayini 750 Kişilik Hayırlı olsun

http://www.pgm.adalet.gov.tr/duyuru/2009/mart/zkatib_list.htm

keskesor
Memur
26 Mart 2009 12:36

Bu atamalarla kafamda onlarca soru işareti var, ben haziran 2007'de göreve başladım, benimle beraber başlayan 3 arkadaşımın tayini çıktı, ama benimki neden çıkmadı anlamadım, bu nasıl bi sistem hala anlamış değilim.

26 Mart 2009 13:16

mübaşirlerinki neden açıklanmadı anlamış deilim...

celalvural
Aday Memur
26 Mart 2009 13:49

Arkadaşım, liste mübaşır ve katip karışık, mübaşir diye başka bir liste yok eğer bu listenin devamı yoksa..... üzgünüm talebin kabul edilmedi demektir aynen benim talebim gibi

26 Mart 2009 15:17

celal kardeşim bence bu sadece katipler için yayınlanmış liste,not olarak düşülen yazıya bakarsan anlarsın

Not: Diğer unvanlarla ilgili atama sonuçları da en kısa sürede sonuçlandırılarak duyurulacaktır.

Zabıt Katipleri Listesi İçin Tıklayınız

Ebu Laşey
Aday Memur
26 Mart 2009 17:26

tayini çıkmayan arkadaşlar öncelikle talep ettikleri adliyelerin kadro durumunu gözden geçirmeli bence..bu atamalarda yapılan tercihler çok önemliydi arkadaşlar...!! hakkımızda hayırlısı olsun

mmmarslan
Memur
26 Mart 2009 22:21

tayini çıkan arkadaşlara bir soru,

benim tayinim çıktı ve antalya adliyesi diyor.Antalya komisyonuna mı yoksa nokta tayin olarak antalya merkez adliyesine mi gidiyorum...

listede gördüğüm kadarı ile bazı arkadaşların tayinleri ACM merkezi olmayan küçük adliyelere çıkmış, ve direkt ilçe adliyesi adı yazıyor.

benim yorumum nokta tayini olduğu,

başka bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

herkese hayırlı olsun,

gitarmen07
Aday Memur
26 Mart 2009 23:44

mmmmarslan arkadasım hayırlı olsun tayinin

Antalya merkeze geldiniz:)

nokta tayini oldu herkes nokta tayini ile istediği yere geldi istemediği yerlere tayin olmadı, ama komisylon yazanlarınkı belki duruma göre ilçelerede oldu bilemiyorum orasını ama isiniz zor antalyada isler çook zok Allah kolaylık versin 500 Tl kira, mesai dışı çalışma çok fazla umarım hayırlısı olur,

burnettt
Aday Memur
27 Mart 2009 00:22

aynı adreste diğer kadrolarda açıklanmıştır hayırlı olsun herkese

Musab34056
Aday Memur
27 Mart 2009 12:09

Öncelikle bu konuda biz memurların sesine kulak vererek bu konuda bizlere bu fırsatı verdikleri için Başta sayın Adalet Bakanıma ve Bürokratlarına sonsuz teşekkür ederim.Bilindiği üzere memurlar arasınrda tayin olarak en zor kurum adalet kurumu idi ve bir çok memur istemediği yerde çalışarak çok mutsuz bir hayat yaşayarak işinede gereken özeni göstermemekteydi.Şu an tayini çıkan sayısı 750 olsada bence çok az umarım ileriki tarihlerde diğer arkadaşlarda istedikleri yerlere tayinleri çıkarak buralarda aileleriyle mutlu bir hayat yaşayarak Vatanına ve Milletine daha faydalı olur. Fakat bir konuya değinmek istiyorum.Tayini çıkan arkadaşlar adına sevinmiş olmakla bizler Denetimli Serbestlik Şubelerinde Çalışan Memurlar olarak bu konuda yer alamamızdan dolayı mağdur duruma düştüğümüzü ifade etmek istiyorum.Bir an önce bizlerin durumununda değerlendirilerek bu havuza dahil edilmek umuduyla hayırlı uğurlu olsun.

çılgın02
Aday Memur
27 Mart 2009 14:30

Adalet Bakanlığı tarafından Adli Yargı İlk Derece Mahkemeleri Adalet Komisyonu Başkanlığı ve Ceza Tevkif Evleri personeli için yapılan tayin atamaları güzel bir uygulama vede taktirle karşılıyorum ama eleştirilmesi gereken konulardan bazılarını da belirtmeden geçemeyeceğim örnek verecek olursak Denetimli Serbestlik çalışanlarının komisyon personeli olmasına karşın hem komisyon hemde C.İ.K personeli sayılmamaları tanınan bu tayin atamalarından biz çalışanların mahrum bırakılması, aynı özlük haklarına sahip olmamıza rağmen (657) bizlerin personel olarak bunun dışında tutulması.

Adaleti temsil eden kurumlar olarak bu hakın tarafımıza tanınmasını umut ediyorum.

Bakırköy Denetimli Serbestlik Personeli R.G

mey476
Aday Memur
27 Mart 2009 17:29

arkadaslar ben bir adliye personeli olarak adalet bakanlığını kutluyorum

adliye personelinin atama konusunda çektiği sıkıntıları biliyorum

öğrenim durumu nedeniyle bile tayin olamıyorduk

atama sonuçlarından memnun olmayanlar olabilir. bakanlığın iyi niyetle hareket ettiğine eminim

bir kez daha tüm yetkililere tesekkür ediyorum..

tartarakis
Kapalı
27 Mart 2009 18:00

Ben de Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünü böyle bir uygulamadan dolayı kutluyorum. Naklen atanmaların objektif kriterlere göre belirlenmesini sağlayacak bu uygulama diğer kamu kurumlarına da eminim örnek olacaktır.

mrtsrky
Genel Müdür
27 Mart 2009 18:23

m.arslan uzun vadede de olsa ben sana güveniyordum,seni kaybettim :(

mehmet011
Aday Memur
27 Mart 2009 20:36

arkadaşlar yeni yerlerimize ne zaman gideriz sizce? bir fikri olan var mı?

burnettt
Aday Memur
27 Mart 2009 21:41

Tayin isterken yanlışlık yapmışım iptali için dilekçe yazdım bidahakine inş... Erken atanmak isteyenlere tavsiye gidecekleri adliyelerdeki adileyelerine gelecek personel ile görüşüp yer değiştirebilirler. Aksi halde bi Ağustosu bulur bu atamalar ...

illegalizer
Yasaklı
27 Mart 2009 21:55

valla hayırlı olsun ne diyelim 6 aydır bekliyoruz olmadı Allah bildiği gibi yapsın

mmmarslan
Memur
27 Mart 2009 23:47

gitarmen arkadaş,

öncelikle teşekkürler

üniversitede antalyadaydım, 5 yıl kadar yaşadım orda,

iş konusunda yoğunluğu doğrudur, ama dağın başından medeniyetin merkezine geliyoruz:)

bu bile büyük bişey benim için,

mmmarslan
Memur
27 Mart 2009 23:52

mrtsrky

açıkçası bende beklemiyordum. daha çoook uzun zaman kurtulamam diye düşünüyodum.

halen bir prüz çıkabilir endişem var, bilirsin başımıza gelmedik kalmadı,

bakalım inşallah bi sorun çıkmaz da kurtuluruz senin cok sevdiğin benim nefret ettiğim bu ilçeden:::))))

sınavdansonra
Daire Başkanı
28 Mart 2009 12:27

Güzel birşey ama bazı arkadaşlar tayinden vaz geçiyor ozaman onların yerlerine atananlar nolacak eşit dağılım olmayacak ve bu tayin işide uzun sürmez sayemizde, yakındada kaldırılır..

Ebu Laşey
Aday Memur
28 Mart 2009 12:56

Verilen dilekçeler akabininde ataması yapılan ve daha sonra atandığı yerden vazgeçmek isteyen arkadaşlar.. !! Umarım verdiğiniz dilekçeler lehinize sonuçlanır ... ama üzgünüm ki bakanlık bu konuya çok katı bakıyor..şu an bakanlık açıktan atama kadrolarını belirlemiş durumda,yani hangi adliyeye ne kadar kadro verilicek .. bunun hesabı yapılmış durumda ve çok yakın zamandada açıktan atama izinlerini ilan edicekler..bu kadroların tümü bizim atamalarımızın rengine göre şekil almıştır... yani atandığın yerden vazgeçenlerin taleplerini olumlu karşılayacağını zannetmiyorum ki kısa zaman önce bulunduğum adliyede bir arkadaşım başka bir adliyedeki meslektaş ile becayiş yapmıştı.. daha sonra becayişlerine muvafakat verildiği hususunda bakanlıktan yazı geldi bu sefer benim arkadaşım olan şahıs .. becayişten vazgeçtiğini belirterek komisyona bir dilekçe yazdı yolladı ,becayişin iptali için... neyse komisyon kişinin dilekçesini alıp bakanlığa yoladı ve daha iki gün önce maalesef bakanlıktan RED yazısı geldi..!! dediğim gibi bakanlık yaptığı işlemden vazgeçmiyor.. hakkımızda hayırlısı olsun..

Toplam 232 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi