Editörler : E.Kayı Han
«23242526272829303132333435

Tugbakarapinar
Aday Memur
08 Ocak 2019 20:20

Adliyeyi aradım umarım verdikleri tarihte açıklanır sonuçlar.

lkmadayı1, 5 yıl önce

İzmir adliyesini arayip komisyon başkanlığına bağlanın mülakatları sorunca tarih vermeye başlamışlar.

Arayip ne zaman açıklanacağını öğrenebilirsiniz

Katipoloji
Şef
08 Ocak 2019 20:31

Hangi tarihi verdiler
Tugbakarapinar, 5 yıl önce

Adliyeyi aradım umarım verdikleri tarihte açıklanır sonuçlar.

Aysegulsal
Şef
08 Ocak 2019 20:36

???????
Katipoloji, 5 yıl önce
Hangi tarihi verdiler

Katipoloji
Şef
08 Ocak 2019 20:51

?? Aramış tarih vermişler onu sordum
Aysegulsal, 5 yıl önce
???????

Aysegulsal
Şef
08 Ocak 2019 21:22

Hocam tarih verdi diyen de o suursuz icin ironi yapmis bence, tarih falan aldigi yok yani
Katipoloji, 5 yıl önce
?? Aramış tarih vermişler onu sordum

Katipoloji
Şef
08 Ocak 2019 21:25

Karakter yoksunu, aşağılık ruhlu, toplumun her kesiminde ezilmiş ve kendini gerçekleştirememiş özgüven eksikliği yaşayan insanların en büyük eğlencesi anonim olarak sağa sola saldırmak, bu tür hareketlerle eğlenmek olduğunu yine unuttum. Benim ayıbım
Aysegulsal, 5 yıl önce
Hocam tarih verdi diyen de o suursuz icin ironi yapmis bence, tarih falan aldigi yok yani

Braveheartr
Aday Memur
08 Ocak 2019 21:53

vakti olmayan okumasın - ne alakası var kardeşim de demesin :)

şurada ki yazıları şakaları cevapları okuyunca kazanırsan bunlar mı mesai arkadaşların olacak diyenler oldu . Ama ülkemizin hali bu, eğitim seviyesiyle birlikte her geçen gün ahlak seviyesi de gerilemeye devam etmekte. Ahlak olmadım mı hiç birşey olmaz. Merhamet yardımlaşma dürüstlük paylaşmak, dinimizce bize Kuran'ı kerim tarafından efendimiz ile tebliğ edilmiş. İnsanlar dinini kitabını unuttuğu için ve aşırı ve gereklilik dışı batı hayranlığı yüzünden halk da bozuldu zamanla. Fakir çok fakir zengin çok zengin durumuna bu çoğrafyada hakim olmuştur artık şeytan ve iş birlikçileri, münafık-haram yiyen-cimri-Riyakarlığı liyakat zanneden zavallı yalaka kesim, gerçek ve sonsuz hayatta yatacak yeriniz yok Allahın izniyle. Dinimizi iyi öğrenelim hiç bir zaman hayatta vazgeçmeyelim sürekli deneyelim. Elimizden geleni yapıp gerisini Allah ' a havale edelim. Dua yı ağzımızdan eksik etmeyelim. Allahın rahmeti bereketi üzerimize olsun. İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla açıklanır. Selamun Aleyküm Hayırlı Akşamlar...

Katipoloji
Şef
08 Ocak 2019 21:54

Facebookta, muharrem diye birisi izmir için haftata kalmış demiş heralde. Millet adamın sözüne itimat ediyor ama bilmiyorum, hafta olur bi sonraki haftaya kaldı derler.

Aysegulsal
Şef
08 Ocak 2019 22:27

Imzami attim, bosverin, zaten hu hafta da yokmus izmir !!!!!
Katipoloji, 5 yıl önce
Karakter yoksunu, aşağılık ruhlu, toplumun her kesiminde ezilmiş ve kendini gerçekleştirememiş özgüven eksikliği yaşayan insanların en büyük eğlencesi anonim olarak sağa sola saldırmak, bu tür hareketlerle eğlenmek olduğunu yine unuttum. Benim ayıbım

Katipoloji
Şef
08 Ocak 2019 22:41

Önümüzde ki hafta olur, yine bu hafta beklemeyin derler. Adliyeye gidicem perşembe günü
Aysegulsal, 5 yıl önce
Imzami attim, bosverin, zaten hu hafta da yokmus izmir !!!!!

Arda.H
Memur
08 Ocak 2019 23:19

bana gelen ekran görüntüsünde de Muharrem aydın ismi geçiyordu kimdir görevi nedir bilemem sadece bu bilgileri paylaşan birimi yoksa bu isimden bilgi alan birileri mi paylaşım yapıyor orasını anlamadım ama bu haftada mi yalan oldu ?
Katipoloji, 5 yıl önce
Facebookta, muharrem diye birisi izmir için haftata kalmış demiş heralde. Millet adamın sözüne itimat ediyor ama bilmiyorum, hafta olur bi sonraki haftaya kaldı derler.

muharremaydin
Aday Memur
08 Ocak 2019 23:27

muharrem benim. duydugumu gördüğümü öğrendiğimi paylaşıyorum. dogru cikar cikmaz. En azindan bir fikrimiz olmasi acısından , yoksa ben de sıradan bir memur adayıyım. Ögrendigim şu ki haftaya önümüzdeki hafta ici acıklanacakmış . Umarim daha önce olur.
Arda.H, 5 yıl önce
bana gelen ekran görüntüsünde de Muharrem aydın ismi geçiyordu kimdir görevi nedir bilemem sadece bu bilgileri paylaşan birimi yoksa bu isimden bilgi alan birileri mi paylaşım yapıyor orasını anlamadım ama bu haftada mi yalan oldu ?

Arda.H
Memur
08 Ocak 2019 23:35

doğal hakkin paylaşım yapmak paylaş tabi bana gelen görüntü de senin ismini vererek biri yorum yapmış " Muharrem aydın cumaya kadar hatta çarşamba bile açıklana bilir dedi " yazmış gıyabında konuşunca bende görevli veya yetkili biri diye düşündüm :). En azından tanışmış olduk
muharremaydin, 5 yıl önce
muharrem benim. duydugumu gördüğümü öğrendiğimi paylaşıyorum. dogru cikar cikmaz. En azindan bir fikrimiz olmasi acısından , yoksa ben de sıradan bir memur adayıyım. Ögrendigim şu ki haftaya önümüzdeki hafta ici acıklanacakmış . Umarim daha önce olur.

Katipoloji
Şef
08 Ocak 2019 23:36

Muharrem kardeşim, kesinmidir artık bu bilgi diyeceğim ama bugüne kadar 100 tane bilgi geçmiştir hepsi belirtilen güne gelmeden başka zamana aktarıyor. Açıklanmama sebebi ne bunun mantıklı bir açıklaması varmı ? İmanım gevredi artık, bu hafta diyorlardı salı veya çarşamba ama şimdi diger hafta diyorlar

Aysegulsal
Şef
08 Ocak 2019 23:37

Keske bu son bilgi dogru cikmasa da yarin aciklansa :))) sagolun bu arada baska da adam akilli bilgi veren gormedim ben

muharremaydin
Aday Memur
09 Ocak 2019 00:13

emin olun bende dogru cikmasini istemem. Bu haftaya cok yogunlasmistim ama bir yakınım bu hafta değil haftaya olacagini söyledi. insallah bir an once aciklanir da biter bu hasret
Aysegulsal, 5 yıl önce
Keske bu son bilgi dogru cikmasa da yarin aciklansa :))) sagolun bu arada baska da adam akilli bilgi veren gormedim ben

mrtalkn35
Aday Memur
09 Ocak 2019 00:25

bende burak arkadasın dedigine katılıyorum 2-3 haftanın bu hafta 2. haftası haftaya 3. komisyondaki katipler bile bilmiyorlarmış açıklanacağı tarihi sizin yakınınız nasıl biliyor acaba? bana dediği şu komisyondaki katip arkadaşımın açıklanacağı gün bize verirler bizde girmeye başlarız yani haftaya kaldı vs dediklerini söylemedi bana

muharremaydin
Aday Memur
09 Ocak 2019 00:29

mübarek sen 2-3 hafta deyince nerden biliyorsun olmuyor da ben haftaya gibi duruyor deyince mi sıkıntı oluyor. Birsey öğrendik paylaştık bekleyenler ona gore hareket eder belirsizlik kotu diye. Ama dogru olur ama yanlis olur. Yukaridaki arkadaslar gibi (ikmadayi midir nedir) sallamadim , dalga gecmedim. Yapman gereken teşekkür edip beklemek ille de dogru olacak diye bisey de yok. Hakkinizda , hakkimizda hayırlısı
mrtalkn35, 5 yıl önce

bende burak arkadasın dedigine katılıyorum 2-3 haftanın bu hafta 2. haftası haftaya 3. komisyondaki katipler bile bilmiyorlarmış açıklanacağı tarihi sizin yakınınız nasıl biliyor acaba? bana dediği şu komisyondaki katip arkadaşımın açıklanacağı gün bize verirler bizde girmeye başlarız yani haftaya kaldı vs dediklerini söylemedi bana

mrtalkn35
Aday Memur
09 Ocak 2019 15:08

ben sana sallayan birinin söyledigi bilgiyi söylemedim arkadasım diyorsun arkadasının adliyede calıstıgını ne bileyim kardes

mübarek sen 2-3 hafta deyince nerden biliyorsun olmuyor da ben haftaya gibi duruyor deyince mi sıkıntı oluyor. Birsey öğrendik paylaştık bekleyenler ona gore hareket eder belirsizlik kotu diye. Ama dogru olur ama yanlis olur. Yukaridaki arkadaslar gibi (ikmadayi midir nedir) sallamadim , dalga gecmedim. Yapman gereken teşekkür edip beklemek ille de dogru olacak diye bisey de yok. Hakkinizda , hakkimizda hayırlısı

ege-93
Kapalı
09 Ocak 2019 16:02

Burdan menemenden hasan beye selam olsun hala açıklanmadı bekliyoruz :)

Toplam 692 mesaj
«23242526272829303132333435

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi