Editörler : E.Kayı Han

Jojomix
Memur
06 Temmuz 2022 22:51

Hakkında hayırlısı o zaman. Gazada gelip ödemem falan filan yollarına girme icraya verirler ne olduğunu şaşırırsın. Hiç kimse yoksa etrafında avukata danış.
Kdr23, 2 yıl önce
İtiraz ettim hem geçen süreye hemde diğer nedenlere

Kdr23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 22:51

Aracın yaptırıldığından haberim oldu ama bana kalacağından haberim yok bakanlıktan yazı gelmiş ben suçlu bulunmusum yapilan hiçbir inceleme yok olay yerine gelen yok suç bende çıkıyor
E.Kayı Han, 2 yıl önce

Rücu etmeden önce hiç mi haberin olmadı. Sana hiç mi bir şeyler söylemediler. Onu diyorum yani.

Kdr23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 22:52

Gaza gelecek bişey yok odeyecek durumum yok kabul etsemde odeyemem zaten :)
Jojomix, 2 yıl önce
Hakkında hayırlısı o zaman. Gazada gelip ödemem falan filan yollarına girme icraya verirler ne olduğunu şaşırırsın. Hiç kimse yoksa etrafında avukata danış.

Crazygs91
Kapalı
06 Temmuz 2022 22:53

Yapılan inceleme nasıl yok kazadan sonra Polis yada jandarma kaza yerine gelmedi mi tutanak tutulmadı mı

Kdr23, 2 yıl önce
Aracın yaptırıldığından haberim oldu ama bana kalacağından haberim yok bakanlıktan yazı gelmiş ben suçlu bulunmusum yapilan hiçbir inceleme yok olay yerine gelen yok suç bende çıkıyor

Kdr23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 22:54

Hayır tutanak yok sadece fotoğraf çekildi
Crazygs91, 2 yıl önce

Yapılan inceleme nasıl yok kazadan sonra Polis yada jandarma kaza yerine gelmedi mi tutanak tutulmadı mı

Jojomix
Memur
06 Temmuz 2022 22:56

Yok falan filan deme. Alacak ise devlet sen olmazsan çocuklarından bile alır da. Sen paray pay ettir. Bir kere yürüyüş yazısı olmadan çokıpın için hatalısın. Diğer söylediğin sebeplerin bu kazaya etkisi olduğunuda sanırım mahkeme karar verecek. Meşakatli bir süreç seni bekliyor gibi. Tekrar geçmiş olsun. Kal sağlıcakla
Kdr23, 2 yıl önce

Crazygs91
Kapalı
06 Temmuz 2022 22:56

Resmi araçla kaza yapılıyor. Kurum Polis yadaJandarma gelmeden aracı ordan nasıl çektiriyor. Baştan sona kadar komple sıkıntılı bi durum bu

Kdr23, 2 yıl önce
Hayır tutanak yok sadece fotoğraf çekildi

Kdr23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 22:57

Allah razı olsun teşekkürler
Jojomix, 2 yıl önce
Yok falan filan deme. Alacak ise devlet sen olmazsan çocuklarından bile alır da. Sen paray pay ettir. Bir kere yürüyüş yazısı olmadan çokıpın için hatalısın. Diğer söylediğin sebeplerin bu kazaya etkisi olduğunuda sanırım mahkeme karar verecek. Meşakatli bir süreç seni bekliyor gibi. Tekrar geçmiş olsun. Kal sağlıcakla

Kdr23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 23:00

Bana mesaj at ben sana anlatayjm
Crazygs91, 2 yıl önce

Resmi araçla kaza yapılıyor. Kurum Polis yadaJandarma gelmeden aracı ordan nasıl çektiriyor. Baştan sona kadar komple sıkıntılı bi durum bu

Crazygs91
Kapalı
06 Temmuz 2022 23:01

Sen ödemem falan desen de senin maaşından keserler 1 kuruş bile bırakmadan alırlar faizine varana kadar. Tekrar dan geçmiş olsun.

Kdr23, 2 yıl önce

Crazygs91
Kapalı
06 Temmuz 2022 23:03

Burdan anlatabilirsin. Gizli bişey varsa herkes aydınlansın bu arada

Kdr23, 2 yıl önce
Bana mesaj at ben sana anlatayjm

Kdr23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 23:04

Teşekkür ederim
Crazygs91, 2 yıl önce

Sen ödemem falan desen de senin maaşından keserler 1 kuruş bile bırakmadan alırlar faizine varana kadar. Tekrar dan geçmiş olsun.

Kdr23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 23:05

Burdan olayı tam anlatamıyorum sana mesaj atamiyorum sen mesaj at sana olayı tam anlatayım
Crazygs91, 2 yıl önce

Burdan anlatabilirsin. Gizli bişey varsa herkes aydınlansın bu arada

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi