Editörler : Pangaea
29 Temmuz 2020 22:23

Mülakat sıralamaları hakkında?

Branş : Kimya Öğretmenliği

Mülakat sonucunda

1. öncelik 149. sıra yazıyor.

Ek atamada mülakata gitmedim mevcut puanımı kullandım.

Bu sıralama benim durumumda olanlar

arasındaki sıralamam mı oluyor?

Yoksa branşımda hem ilk mülakat puanını

kullanan hem de sadece ek atamada

mülakata giden herkesi kapsayan güncel sıralamam mi?

Yani tercih yaparken bu sıralamamı mı

kullanacağım, bir daha değişme durumu olur mu?

Branşımda 154 kontenjan var. Sonlara doğru da olsa kontenjandayım. Bir aksilik olmazsa atamam kesin midir inşallah?

eray1818
Şef
29 Temmuz 2020 22:32

Herkesin güncel sıralaması hocam bu , hem 2018lilerin hem 2019luların yani. Siz de 41i açarsanız atamanız kesin hatta atandınız bile sadece yeriniz belli değil hayırlı olsun

SAHRAx
Aday Memur
30 Temmuz 2020 09:46

Ben de sınıf öğretmeniyim öncekinden 2100 olan sıralamam şu an 2900 olmuş ve 2800 kişi alacak acaba kay a olur mu olursa gitme ihtimalim var mı.? Lütfen Bi cevap versin kafayı yiyeceğim 800 kişi gerilemiş. Gideceğim diye sevinirken...

mhmet22
Aday Memur
30 Temmuz 2020 09:52

sizin iş olmuş, hayırlı olsun

SAHRAx, 4 yıl önce

Ben de sınıf öğretmeniyim öncekinden 2100 olan sıralamam şu an 2900 olmuş ve 2800 kişi alacak acaba kay a olur mu olursa gitme ihtimalim var mı.? Lütfen Bi cevap versin kafayı yiyeceğim 800 kişi gerilemiş. Gideceğim diye sevinirken...

Burak09091
Aday Memur
30 Temmuz 2020 10:20

Hocalarım iyi günler ilköğrt mat branşında 1701kişi alınacak 1742 .sıradayım şansım var mı? Hiç tecrübem yok atama konusunda bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

polis10pomem
Memur
30 Temmuz 2020 10:50

www.atanmak.com sorularınızı sitemizde sorun kesin ve meb verileri ile cevaplayalım

SAHRAx
Aday Memur
30 Temmuz 2020 10:50

İnşallah bakalım hocam belki en az 300_500 kişi geriler diye düşündüm ama 800 kişi nedir ya kafayı y

xyz14
Memur
30 Temmuz 2020 16:41

154 kişilik kontenjanda 149. olmuşsunuz bu demek oluyor ki şansınız %100.

polis10pomem
Memur
30 Temmuz 2020 16:53

www.atanmak.com sorularınızı sitemizde sorun kesin ve meb verileri ile cevaplayalım

SAHRAx
Aday Memur
30 Temmuz 2020 22:19

Peki bu kayma genelde aynı oranda mı oluyor hocam

mhmet22, 4 yıl önce

aahmedakiff
Aday Memur
31 Temmuz 2020 12:40

Mehmet Bey, burada sormak istediğim birşey var? Bahsi geçen arkadaş kontenjan içerisinde olmadığı halde atanabileceğini söylüyorsunuz. Bundaki dayanağınız nedir? Yani belli miktarda kaymalar mı oluyor? Ve bu kaymalar neden oluyor acaba? Örneğin, bazı atanabilecek olanlar tercih yapmıyorlar da bu kaymalar öyle mi ortaya çıkıyor? Şimdiden teşekkür ediyorum cevabınız için.

mhmet22, 4 yıl önce

teacherofenglish1
Aday Memur
31 Temmuz 2020 14:02

örneğin, kadın evli hocalarimiz iyi puan alip kontenjanda oluyor esinin isi sebebiyle farkli sehirlerde calismak istemiyor 41 i de acmiyor onun istedigi yer gelmezse kayma oluyor veya evli olsun olmasin batida yasayan genelde kadin olmak üzere bir cok ögretmen dogudaki bir cok ile gitmek istemiyor tercih ekraninda istedgi illeri gormeyince yine vazgeciyor. benzer örnekler cok var
aahmedakiff, 4 yıl önce

Mehmet Bey, burada sormak istediğim birşey var? Bahsi geçen arkadaş kontenjan içerisinde olmadığı halde atanabileceğini söylüyorsunuz. Bundaki dayanağınız nedir? Yani belli miktarda kaymalar mı oluyor? Ve bu kaymalar neden oluyor acaba? Örneğin, bazı atanabilecek olanlar tercih yapmıyorlar da bu kaymalar öyle mi ortaya çıkıyor? Şimdiden teşekkür ediyorum cevabınız için.

teacherofenglish1
Aday Memur
31 Temmuz 2020 14:05

branşa ve alima gore degisiyor ornegin ingilizce 150_200 civari olabilirken baska bir bransta 10_15 olabiliyor
SAHRAx, 4 yıl önce

Peki bu kayma genelde aynı oranda mı oluyor hocam

memurolm
Genel Müdür
31 Temmuz 2020 14:07

bugun kurban mubarek bayram

teacherofenglish1, 4 yıl önce
branşa ve alima gore degisiyor ornegin ingilizce 150_200 civari olabilirken baska bir bransta 10_15 olabiliyor

burakpasa22
Aday Memur
31 Temmuz 2020 14:46

varsayım değilse eğer ingilizce 150-200 imkansız, hayalini bile kurmayın

teacherofenglish1
Aday Memur
31 Temmuz 2020 14:47

tabi örnek olarak söyledim bu yil icin olmayabilir ancak gecmis yillarda 2020 civari alim odugunda 2400 lerin atandigini gormustuk.
burakpasa22, 4 yıl önce

varsayım değilse eğer ingilizce 150-200 imkansız, hayalini bile kurmayın

aahmedakiff
Aday Memur
31 Temmuz 2020 14:51

Kaymanın sebebini şimdi anladım, cevabınız için çok teşekkür ediyorum teacherogenglish1.

örneğin, kadın evli hocalarimiz iyi puan alip kontenjanda oluyor esinin isi sebebiyle farkli sehirlerde calismak istemiyor 41 i de acmiyor onun istedigi yer gelmezse kayma oluyor veya evli olsun olmasin batida yasayan genelde kadin olmak üzere bir cok ögretmen dogudaki bir cok ile gitmek istemiyor tercih ekraninda istedgi illeri gormeyince yine vazgeciyor. benzer örnekler cok var

aahmedakiff
Aday Memur
31 Temmuz 2020 14:57

Peki arkadaşlar, eylül ayında tercih sonucları açıklandıktan sonra atanan öğretmenlerimiz güvenlik soruşturması nedeniyle göreve hemen başlamayacaklar mı, yoksa atanır atanmaz kısa sürede göreve başlayabilecekler mi?

teacherofenglish1
Aday Memur
31 Temmuz 2020 14:59

ayrica yine örnek olsun diye söylüyorum ingilizce ilk atamada yaklasik 400 civarinda kisi 41 i acmadi ve bunlardan ciddi bir miktar atanamadi. ayrica ilk atama bitmek uzereyken 2. atamanin mujdesi verilince puani sonlarda olan cogu kisi 2. atamada benim puan tavan diyerek tercih yapmadi. Ingilizcecilerin cogunlugu kadindir evlidir veya batidan uzaklasmak istemez cesitli sebepkeri vardir bunlarda azimsanmayacak kadar cok ve ingilizce ozelinde ciddi bir kayma etkeni demek oluyor.
aahmedakiff, 4 yıl önce

Kaymanın sebebini şimdi anladım, cevabınız için çok teşekkür ediyorum teacherogenglish1.

teacherofenglish1
Aday Memur
31 Temmuz 2020 15:00

ziya hoca hemen baslayacaklar dedi ilk agizdan
aahmedakiff, 4 yıl önce

Peki arkadaşlar, eylül ayında tercih sonucları açıklandıktan sonra atanan öğretmenlerimiz güvenlik soruşturması nedeniyle göreve hemen başlamayacaklar mı, yoksa atanır atanmaz kısa sürede göreve başlayabilecekler mi?

teacherofenglish1
Aday Memur
31 Temmuz 2020 15:05

ama yine de genel olarak kayma miktari düsük olacak önceki yillara göre, salgin döneminde insanlar önünü göremiyor özel okullar bitik.
Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi