Editörler : Pangaea

nıvıda
Aday Memur
28 Eylül 2021 16:05

Benim de sonuçlar istediğim gibi degil .kazananlar var mi arkadaşlar

santeneo
Memur
28 Eylül 2021 17:36

buralar yakında ağlama duvarı olacak :)

çook söyledim daha önce. hem vaktinize hem paranıza yazık diye.

intrltsns
Aday Memur
28 Eylül 2021 18:35

Itiraz ettim ben ama bişey çıkacağını sanmam. Beklediğimden çok daha fazla yanlış görünüyor sebebini anlamadım.

mltm1212
Aday Memur
28 Eylül 2021 18:40

Buradaki herkes bunun kararını kendi başına verebilecek yaşta, niye böyle bir yorum yapıldı anlam veremedim doğrusu.

santeneo, 3 yıl önce

buralar yakında ağlama duvarı olacak :)

çook söyledim daha önce. hem vaktinize hem paranıza yazık diye.

A.Kadircevik
Aday Memur
29 Eylül 2021 01:13

Arkadaşlar sorular ve cevapları açıklandı. Oradan bakıp kontrol edebilirdiniz. Benim cevabını hatırlamadığım 2 sorum vardı. Onlar da yanlış gelmiş. O sebeple 70 puanı tamamlayamadım. Sanki puanlarla oynanmış algısı yaparak daha önce söyledim diyenlere takılmayın, kendi başarısızlıklarına bahane arayan insanlar onlar. Açıklanan soru ve cevaplara göre sonuçta yanlışlık olduğundan eminseniz itiraz ediniz.

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
29 Eylül 2021 12:05

Sınavda başarısız olmuş arkadaşlara geçmiş olsun önünüzdeki sınavlara bakın artık. İtiraz mitiraz tamamen vakit kaybı. Sınavı geçen arkadaşlar tebrikler ilk aşamayı geçtiniz ama bir an önce dayı, hala, yenge, enişte vs. aramaya başlasanız iyi edersiniz.

A.Kadircevik, 3 yıl önce

Arkadaşlar sorular ve cevapları açıklandı. Oradan bakıp kontrol edebilirdiniz. Benim cevabını hatırlamadığım 2 sorum vardı. Onlar da yanlış gelmiş. O sebeple 70 puanı tamamlayamadım. Sanki puanlarla oynanmış algısı yaparak daha önce söyledim diyenlere takılmayın, kendi başarısızlıklarına bahane arayan insanlar onlar. Açıklanan soru ve cevaplara göre sonuçta yanlışlık olduğundan eminseniz itiraz ediniz.

Özbekkk
Aday Memur
30 Eylül 2021 10:37

bu şekilde saldırgan tutumla insanların heveslerini kursağında bırakmak ya da kötü hissettirmek seni mutlu ediyorsa baştan peşin peşin söyle sana yav he he çekelim. bu şekilde hayatta kalıyorsan yani bilelim yazık sana çünkü

EmreeAydemir
Daire Başkanı
30 Eylül 2021 10:46

arkadaş atandı ya herkesi küçük görmek ve alay etmekle meşgul bu ve bunun gibiler forumda çok türedi insanların moralini keyfini kaçırıyorlar

Özbekkk, 3 yıl önce

bu şekilde saldırgan tutumla insanların heveslerini kursağında bırakmak ya da kötü hissettirmek seni mutlu ediyorsa baştan peşin peşin söyle sana yav he he çekelim. bu şekilde hayatta kalıyorsan yani bilelim yazık sana çünkü

A.Kadircevik
Aday Memur
30 Eylül 2021 15:47

Yahu siz hala bu tiplerle muhattap oluyor musunuz cidden? Odada bir sivrisinek rahatsız etseoturup konuşur musunuz kardeş bak az vızıldarahatsız oluyorum diye :) görmezden gelin. Kendi kendine gider o.

dvrncil
Aday Memur
29 Ocak 2022 09:37

Arkadaşlar Merhaba elinde İletişim başkanlığı uzman yardımcılığı çıkmış sınav soruları olan varsa bana mail atabilir mi mail adresim [email protected] şimdiden teşekkürler.

EmreeAydemir
Daire Başkanı
29 Ocak 2022 10:16

Attım hocam arkadaşlar şunu yazayım ki herkes bilsin 2020 sınavini paylaşıyorum yazan herkese atmaya çalışıyorum ama 4 gün sonra askere gidiyorum ve 1 ay yokum bu yüzden sizlere ulaşma imkanım olmayacak bilginiz olsun nasipse geldiğimde atmaya devam ederim
dvrncil, 2 yıl önce

Arkadaşlar Merhaba elinde İletişim başkanlığı uzman yardımcılığı çıkmış sınav soruları olan varsa bana mail atabilir mi mail adresim [email protected] şimdiden teşekkürler.

31 Ocak 2022 00:16

merhabalar bana da soruları yollayabilir misiniz? [email protected]

EmreeAydemir, 2 yıl önce
Attım hocam arkadaşlar şunu yazayım ki herkes bilsin 2020 sınavini paylaşıyorum yazan herkese atmaya çalışıyorum ama 4 gün sonra askere gidiyorum ve 1 ay yokum bu yüzden sizlere ulaşma imkanım olmayacak bilginiz olsun nasipse geldiğimde atmaya devam ederim
01 Şubat 2022 15:22

elinde çıkmış soru olan varsa gönderebilir mi? [email protected]

01 Şubat 2022 15:25

merhaba, Emre Bey soruları gönderdiyse benimle de paylaşabilir misiniz? Kendisine ulaşamıyorum. [email protected]

dvrncil, 2 yıl önce

01 Şubat 2022 15:43

ya da ingilizce olarak ne çalışmam gerekiyor en azından onu söyleyebilir mi biri?

öykü91, 2 yıl önce

elinde çıkmış soru olan varsa gönderebilir mi? [email protected]

EmreeAydemir
Daire Başkanı
01 Şubat 2022 15:46

Attım hocam
öykü91, 2 yıl önce

merhaba, Emre Bey soruları gönderdiyse benimle de paylaşabilir misiniz? Kendisine ulaşamıyorum. [email protected]

02 Şubat 2022 03:29

Merhaba, çıkmış soruları gönderebilir misiniz? [email protected] mail adresim

omr006
Aday Memur
02 Şubat 2022 13:54

bana da atabilir misiniz?

[email protected]

EmreeAydemir, 2 yıl önce
Attım hocam

vusra
Aday Memur
02 Şubat 2022 14:17

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Noamer
Aday Memur
02 Şubat 2022 16:59

[email protected] emre hocam buna da atarsanız çok memnun olurum

EmreeAydemir, 2 yıl önce
Toplam 220 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi