Editörler : ayşegül bgm

Dytbef06
Aday Memur
27 Mart 2020 20:54

Evet personeli taşıyorlar ama tamamını karşılamıyor bildiğiniz gibi
genchemsire11, 4 yıl önce

örneği de var :D

Hayalperesthemşire
Müsteşar
27 Mart 2020 20:57

Evt arkdsmz doğruyu söylüyor kapanıp eski hatsneler oraya taşınıyor, ondan buna yönelik alımlar bazı yerlerde, örnek, Erzurum bölge HastNesi bu yüzden öule alıyor yakında şehir HastNesi açılacak

Şehir hastaneleri açıldığında çoğu merkez hastane kapanıp şehir hastanelerine taşınacak :)

27 Mart 2020 20:58

Ben bi atama daha olacagini sanmiyorum ama zaman nrler gösterir bilinmez . corona belasi olmasaydi bu atama da olmayacakti ve hala kpss çalisiyor olacaktik

lisanshemşire21
Aday Memur
27 Mart 2020 21:00

işte ben de onu diyorum taşınsa bile %100ü dolmaz yine alım olur :)
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Evt arkdsmz doğruyu söylüyor kapanıp eski hatsneler oraya taşınıyor, ondan buna yönelik alımlar bazı yerlerde, örnek, Erzurum bölge HastNesi bu yüzden öule alıyor yakında şehir HastNesi açılacak

erdem1212
Aday Memur
27 Mart 2020 21:08

virüsden dolayı büyük ihtimal yine alım olur tahminim

miraçnurse
Kapalı
27 Mart 2020 21:12

Sizin amacınız ne kendiniz atandınız ya da kesin atanacaksınızdır alım olmasın diye çıkarıyorsunuz olur ya da olmaz bilemeyiz ama şehir hastanelerine diğer hastaneler taşınsa bile açık olduğu kesin birşey çünkü düzeni farklı illaki olacak açılırsa ya da sınav sonrasına bırakılmazsa.

örneği de var :D

miraçnurse
Kapalı
27 Mart 2020 21:14

Alım olmasın diye diretiyorsunuz olacak telefon otomatik kendisi yazmış çıkarıyorsunuz diye

Dytbef06
Aday Memur
27 Mart 2020 21:14

İnşallah olur hocam atanan arkadaşlar geride kalanları da düşünürse bizlerd3 atanırız umarım
miraçnurse, 4 yıl önce

Sizin amacınız ne kendiniz atandınız ya da kesin atanacaksınızdır alım olmasın diye çıkarıyorsunuz olur ya da olmaz bilemeyiz ama şehir hastanelerine diğer hastaneler taşınsa bile açık olduğu kesin birşey çünkü düzeni farklı illaki olacak açılırsa ya da sınav sonrasına bırakılmazsa.

miraçnurse
Kapalı
27 Mart 2020 21:17

Aynen hocam birkaç kişi dışında atananlar kimseyi düşünmüyor. Ftr ve sizlere de Allah kolaylık versin yüksek puanlarla okuduğunuz bölümden yüksek puanlarla atanamıyorsunuz inşallah atanırsınız

Dytbef06, 4 yıl önce
İnşallah olur hocam atanan arkadaşlar geride kalanları da düşünürse bizlerd3 atanırız umarım

Dytbef06
Aday Memur
27 Mart 2020 21:18

İnşallah hocam teşekkür ederiz
miraçnurse, 4 yıl önce

Aynen hocam birkaç kişi dışında atananlar kimseyi düşünmüyor. Ftr ve sizlere de Allah kolaylık versin yüksek puanlarla okuduğunuz bölümden yüksek puanlarla atanamıyorsunuz inşallah atanırsınız

Odyometrist44
Kapalı
27 Mart 2020 22:13

Bu yıl açılması beklenen en az 8 9 hastane vardı fakat ekonomi anlamindaki sıkıntılar yavaşlatmıştı inşaatları corona dan sonra ki durum ne bilmiyorum ama hala yürütülüyormu bilmiyorum yani demem o ki onların yapımı gelecek seneye sarkabilir diğer bi hususta şu ki böyle bi dönemde sağlıkçı çok lazım ken 18 bin yapmaları daha alım yapmayacaklarını gösterir gibi çünkü yapacak olsalarda bu alımda yaparlardı ki en çok ihtiyaç duyulan zamandı sonra dan alım yapmalarının bi anlamı kalmaz bu sebeplerden dolayı başka alım olucağını pek düşünmüyorum ama her şeyin hayırlısı bakalım ne olacağı belli olmaz yinede

genchemsire11
Aday Memur
27 Mart 2020 22:28

benim kötü bir amacım yok. ben de atama bekliyorum boşa sinirlenmeyin

miraçnurse, 4 yıl önce

genchemsire11
Aday Memur
27 Mart 2020 22:30

Hayır bi de bana kızmışlar doğru bildiğimizi söylüyoruz. Haziran da bir atama olur diyen de benim. ama şehir hastaneleri açılacağı için değil sistemin zorlanacağı için

Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

bpac24
Aday Memur
27 Mart 2020 22:41

inşallah bir alım daha olur ya artık önlisanslar da düşük puanlarla kapatsınlar

Hayalperesthemşire
Müsteşar
27 Mart 2020 22:46

Herkes gergin saygıyla karşılamak lazım puanı düşük olanlar kpss çlşmaya devam etsin, 1 hafta önce bu alım yoktu hersy hayaldi, hergün bişi değişiyor, özel sektör tercih veremezse puanlar da baya kayma olucak, sabır ve sükunet gerektiren bir durum, ayrıca şehir HastNesine taşınacak o kapananlr elbet ihytc devam edicek zamanla oralar da alım yapıp tamamlanacak, hepsi aynı anda olmuyor ne yazıkki

Hayır bi de bana kızmışlar doğru bildiğimizi söylüyoruz. Haziran da bir atama olur diyen de benim. ama şehir hastaneleri açılacağı için değil sistemin zorlanacağı için

28 Mart 2020 00:06

Ben bakanin agzindan alim olacak lafi cikana kadar calismaya devam ettim herkes az çok kestirebilir atanip atanmayacagini ona gore calişmasina devam etsin kpss eylulde yapilacak 1 hafta ara vermekten bi sey olmaz sonuclar aciklaninca tam gaz devam edin

Dyt.sny
Aday Memur
28 Mart 2020 13:02

Bu 160 lık alımda gelmiyor mu? Ben de dytyenim ama puanım 87. Şuan sizin 89 la içerde olacağınızı düşünüyorum. Olursa hayırlı olsun..
Dytbef06, 4 yıl önce
İnşallah, tekrar sınava girmek sonuçlar vs derken süreç baya uzuyor 89 puanla açıkta kalmak istemiyorum

istifaedenmemur
Aday Memur
28 Mart 2020 14:20

bence bir atama daha olur

Dytbef06
Aday Memur
28 Mart 2020 16:52

Gelmez hocam puanlar 90 nın altına zor düşecek yine
Dyt.sny, 4 yıl önce
Bu 160 lık alımda gelmiyor mu? Ben de dytyenim ama puanım 87. Şuan sizin 89 la içerde olacağınızı düşünüyorum. Olursa hayırlı olsun..

657askına
Aday Memur
28 Mart 2020 20:26

Bir hastanede en fazla 5 10 dyt varken 100lerce hemşireye ihtiyaç var. Nedir bu hemşire düşmanlığı
el1f, 4 yıl önce

hemşire ebe için geçerli bu dediğiniz malesef.

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi