Editörler : ayşegül bgm

vitamineral
Aday Memur
06 Nisan 2020 23:50

ben türkiye'nin en yüksek puanlı, en iyi sağlık eğitimini veren lisede att mezunu oldum. "herkes paramedik olamadıysa" diye bir şey yok. soruları koklayarak cevaplasan bile 200 puan alıyorsun ve bu bile yetiyor okumana. ülkede paramedik bölümünden bol bir bölüm yok üniversitelerde. kendinizi geliştirin biraz.

not: paramedik değilim. att çıkışlı otopsi yardımcısıyım

Selçuk98, 4 yıl önce
Gerekliliğini senin düşüncen belirlemiyor ne yazık ki. Ekip arkadaşlarımız olan paramedikleri konuya dahil edip yaratmaya çalıştığın algıya prim vermeyiz, attler olarak. Teknik olarak bakacak olursak dört sene eğitim ile iki seneyi nasıl kıyasladığınıza anlam vermek güç.
06 Nisan 2020 23:51

ATT için güzel bir alım bekliyoruz #BirAttAlımıDaha

Hayallerhep112
Aday Memur
07 Nisan 2020 00:11

Sayın sağlık bakanımız tüm dünyayı etkise altına alan bu zorlu mücadelede biz sağlıkçılara verdiğiniz değer gözle görülür uzun yıllar sonra ATT alımlarına yaptığınız sürpriz alım bizi gerçekten çok heyecanlandırdı yıllar geçse bile hala mesleğinden vazgeçmeyen aynı heyecanla halkımıza her zorlukta sağlık için hizmet yapmayı bekleyen ATT lerin yüzünü yine güldürmenizi bekliyoruz..İçimizde 10 yıldır bekleyen ATT arkadaşlarımızın umudu 1 yıllık mezun olup atanamadım keşke bu bölümü okumasaydım diyen branşlar arası ayırım yapmayı hedefleyen arkadaşların isyanı yüzünden kaybolmasın adaletinize sığınıyoruz sesimizi duymanız ümidiyle

Emir112
Aday Memur
07 Nisan 2020 00:11

Dünyanın her yerinde sağlık profesyonellerinde ihtiyaç duyulan şu süreçte bu vatanın evlatları olarak sahada savaşmak istiyoruz.Sahada her zaman Acil Tıp Teknisyenlerine ihtiyaç vardır.

maraşlıımemuriye
Aday Memur
07 Nisan 2020 00:19

#sağlıktaatamaistiyoruz

#birattalımıdaha

İnşallah bu ay bir daha olur Rabbim hepimize sahada çalışmayı nasip etsin ilk defa böylesine bir alım oldu her zaman bizlere ihtiyaç vardır

07 Nisan 2020 00:24

Çok umutlandık sınırda kaldık. Ülkeye ve sahadaki sağlık çalışanlarına destek olabilmemiz için ATTler olarak bir alım daha istiyoruz.

Hayallerhep112
Aday Memur
07 Nisan 2020 00:37

Bu zorlu süreçte sahadan kaçanların aksine yerine sahaya girmek için can atan ATT lere yeni bir alım istiyoruz

Selçuk98
Kapalı
07 Nisan 2020 00:38

CoronaVirüs sebebiyle yurt dışında sağlıkçı eksikliği olmasına rağmen Türkiye'de 500 bin sağlıkçı boşta, çalışmak için emir bekliyor. Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde sağlıkçı alımı yapılmasını istiyoruz. Sağlık savaşçılarının evde oturup meslektaşlarının haberlerini dinlemek yerine arkadaşlarına, meslektaşlarına destek olup çalışmasını istiyoruz. #sağlıkçılarabiralımdaha

112att1123
Aday Memur
07 Nisan 2020 00:54

Arkadaslara katılıyorum lütfen gözardı etmeyelim Twitter etkınlıgı yapalım att ile hemsirenin farkı nedir stajım boyunca servis servis rotasyona uğrayıp hemşirelık yaptım atamaya gelince siz hemşire degılsınız denılıyor neden hemşire olarak kullanılıyoruz pekı

Selçuk98
Kapalı
07 Nisan 2020 01:23

Can kurtaranlar olarak alkış değil alım istiyoruz #112att #sağlıkçılarabiralımdaha

yavuzhan68
Aday Memur
07 Nisan 2020 05:40

Arkadaşlar etkinlik düzenleyecekmiyiz ?

Selçuk98
Kapalı
07 Nisan 2020 10:05

Binlerce Att mezunu ve paramedik mezunu olan arkadaşlarımız var. Eşit ve yüksek sayıda bir alım bekliyoruz.mesleğimiz acil sağlık hizmetlerinin yapıtaşıdır. #BirSağlıkçıAlımıDaha

Selçuk98
Kapalı
07 Nisan 2020 12:25

Attler ve paramedikler bir bütündür. Biriz beraberiz en kısa zamanda 2020/6 için eşit ve yüksek sayıda bir alım bekliyoruz.
07 Nisan 2020 12:48

Bu zorlu süreçte att ve Paramedik arkadaşlarında sahalarda olmadı gerekiyor sağlıkçılara ek biralım daha istiyoruz.

07 Nisan 2020 13:01

Bu zorlu süreçte biz elimizden geleni yapmaya hazırız bu yuzden ATTye en az bu alım madarm istiyoruz.

gencer38
Aday Memur
07 Nisan 2020 13:57

Att alımı artırılmalıdır, 2020/6 atamasında en 3000 Att alımı yapılmalıdır.
07 Nisan 2020 14:37

Şimdi değilse ne zaman? Evlerimizden sahaya çıkmak istiyoruz. Ek bir alım daha istiyoruz.
07 Nisan 2020 15:47

Att ler olarak evde beklemek değil,sahada aktif olmak istyoruz.Lutfen 2020/6 hemen olsun ve bizde atanalim..Bu zorlu süreçlerden hep birlikte sag salim kurtulalim.saygilarimla

07 Nisan 2020 16:16

Att ye her zaman ihtiyaç var canlar :)

Selçuk98
Kapalı
07 Nisan 2020 16:17

Dünya Sağlık Gününe özel #sağlikcilarabiralimdaha
Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi