Editörler : ayşegül bgm
02 Nisan 2023 14:15

Aynen o civarlar zaten 73.6 ile sağlık evi kapattı onunki de 15500 falan oluyor branş sıralaması

02 Nisan 2023 18:58

73 puanda kalır dememiş ama. Binlerce kişiye tercih yardımı yaptığını söylemiş. Puanı atamaya yetecek olan 72 73 puanlardaki kişiler genelde önce istanbul ve en sona deprem bölgelerini yazmış böyle yapmayın en başa istediginiz yerleri yazın puanınız yetebilir demiş. Atanamamaktansa bu son sans diye düşünüp ilk istanbul sonra deprem bölgesi yazmış bu puandakiler. Bunun yanlış olduğunu söylemiş.

Fomant
Memur
02 Nisan 2023 19:49

Bir telegram grubundayım tercih yardımlaşmasında söylemiş 73 puanla hatay kapatır diye. yani yayında söylememiş bunu.

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

73 puanda kalır dememiş ama. Binlerce kişiye tercih yardımı yaptığını söylemiş. Puanı atamaya yetecek olan 72 73 puanlardaki kişiler genelde önce istanbul ve en sona deprem bölgelerini yazmış böyle yapmayın en başa istediginiz yerleri yazın puanınız yetebilir demiş. Atanamamaktansa bu son sans diye düşünüp ilk istanbul sonra deprem bölgesi yazmış bu puandakiler. Bunun yanlış olduğunu söylemiş.

Fomant
Memur
02 Nisan 2023 19:50

Bir öğrenciye hatay 73 le kapatır taban puan 73 olur diye net söylemde bulunmuş. bugün Instagram'da canlı yayın açıcak bu meseleyi flood halinde sorucam

02 Nisan 2023 20:49

Hatay belkide bütün tercih yapanların en son listesinde belkide listelerinde bile yok orası 73 le kapatırsa diğer bütün şehirler 74 le kapatır o zaman onun kafasında yani biz mi yanlış düşünüyoruz imkanı yok ya

02 Nisan 2023 20:51

Mantığım almıyor mezunlar olmadan yapılan 2.alım ve deprem bölgeleri belkide çoğunun listesinde yok bu atama en kötü ihtimalle 71 le kapatır ama ben 69 ları bile göreceğini düşünüyorum o mezunlar o kadar etkiliyor ki atamayı her yıl 15 bine yakın hemşire mezun oluyor mezun sayısını küçümsememk lazım

van bulut
Aday Memur
02 Nisan 2023 21:15

73 ist kapatır diyenlerin ihtimali var fakat hemşirelik komple 73 ile kapatır demek saçmalık. Hatayı yazacağıma kendi şehrimde özelde çalışmaya devam ederim diyecek bir sürü insan var, puanlar aşırı düşecektir hatayda.

02 Nisan 2023 22:13

Yalandır ya kim bilir kim neresinden uydurdu millet kimse yazmasın ben atanayım diye ortaya saçma sapan şeyler atıyor.

Fomant, 1 yıl önce

Bir telegram grubundayım tercih yardımlaşmasında söylemiş 73 puanla hatay kapatır diye. yani yayında söylememiş bunu.

Hyorin
Aday Memur
03 Nisan 2023 02:02

Valla benim puanım 74 ben bile hatayi sona yazdım.ne olur ne olmaz diye.Bende sapma olacağı düşüncesindeyim.mezun olmayan insan sayısını küçümsememek lazım.insallahj deprem bölgesine kalmadan ataniriz hepimiz.hatayinda 70le kapatacagini dusunuyorum

umut.72
Memur
03 Nisan 2023 20:04

Hatay yazmayani dövüyorlarmis :) Hatay'da yüksek kapatırsa şaşırmam :) 71 de falan da kapatabilir
Hyorin, 1 yıl önce
Valla benim puanım 74 ben bile hatayi sona yazdım.ne olur ne olmaz diye.Bende sapma olacağı düşüncesindeyim.mezun olmayan insan sayısını küçümsememek lazım.insallahj deprem bölgesine kalmadan ataniriz hepimiz.hatayinda 70le kapatacagini dusunuyorum

Hyorin
Aday Memur
03 Nisan 2023 20:05

Vallahi heran herşey olabilir. Şu tercih yaptığim en tuhaf tercih oldu :)
umut.72, 1 yıl önce
Hatay yazmayani dövüyorlarmis :) Hatay'da yüksek kapatırsa şaşırmam :) 71 de falan da kapatabilir

umut.72
Memur
03 Nisan 2023 21:42

Aynen öyle bakalım inşallah hayırlısı olur
Hyorin, 1 yıl önce
Vallahi heran herşey olabilir. Şu tercih yaptığim en tuhaf tercih oldu :)

Hyorin
Aday Memur
04 Nisan 2023 00:23

İnşallah
umut.72, 1 yıl önce
Aynen öyle bakalım inşallah hayırlısı olur

pit10tr
Şef
04 Nisan 2023 00:57

hocam Hatay bölgesini çoğunluk diğer afet bölgelerinden sonraki sıralamaya son 5 de yazdıklarını ihtimalinde duruyorum bir de meb in 500 kadro sayısını da göz önünde bulundurursak ,afet bölgelerine gitmek istemeyenler ve meb i tercih edenleri dahil edersek ve son atama tokat 73,68 i değerlendirirsek hatayın gelme ihtimali yüksek olacaktır hocam haziran mezunları dahil olmadığı için bunu da ayrı bir değerlendirmeye alınmalı.70-75 aralığındaki yığılmadaki sizin sıralamanız önemli rol oynuyor burada.Hakkınızda hayırlısı olsun hocam :)

Fomant
Memur
04 Nisan 2023 11:40

Hatay 73 le falan yüksek kapatırsa tek suçlu osman kayadır. adam hatay'ın tercih edilmesi için elinden geleni yaptı :)

pit10tr, 1 yıl önce

hocam Hatay bölgesini çoğunluk diğer afet bölgelerinden sonraki sıralamaya son 5 de yazdıklarını ihtimalinde duruyorum bir de meb in 500 kadro sayısını da göz önünde bulundurursak ,afet bölgelerine gitmek istemeyenler ve meb i tercih edenleri dahil edersek ve son atama tokat 73,68 i değerlendirirsek hatayın gelme ihtimali yüksek olacaktır hocam haziran mezunları dahil olmadığı için bunu da ayrı bir değerlendirmeye alınmalı.70-75 aralığındaki yığılmadaki sizin sıralamanız önemli rol oynuyor burada.Hakkınızda hayırlısı olsun hocam :)

04 Nisan 2023 12:55

Ne kadar elinden geleni yapsa da millet işine geldiği gibi tercih yapacak. Tamam nerdeyse herkes Hatay yazdı ama çoğu sonlara yazdı. O kadar da yuksek kapatacağını sanmıyorum

Fomant, 1 yıl önce

Hatay 73 le falan yüksek kapatırsa tek suçlu osman kayadır. adam hatay'ın tercih edilmesi için elinden geleni yaptı :)

Hemşirb
Aday Memur
04 Nisan 2023 13:13

Güncel sıralamam 17 bin hemşire puanım 70.8 Maraş Hatay gelir mi

furkan4827
Kapalı
04 Nisan 2023 14:11

hangi grup arkadaşım merak ettim okumak istiyorum :)

furkan4827
Kapalı
04 Nisan 2023 15:58

teşekkür ederim link için millet boşa sinir oluyor isteyen istediği yeri yazar adam yüksek almışsa orayı yazıp gitmek onun hakkıdır bilemeyiz yüksek alsada hataylıdır memleketini bırakmak istemez yazabilir .

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi