Editörler : Pangaea
«722072217222722372247225722672277228722972307231»

yorgunZM
Kapalı
15 Ocak 2020 21:14

Allahım mantığa bak yaa. Ya arkadaşım tabikide kpsspuanına bakıyorlar sizi anlamak mümkün değil bunca mücadele eden insan twit atan basın açıklaması yapan bakanla görüşen vekillerle görüşen ve daha nicesi bunca insan düşük puanlı mı yani sizin dediğinizden bu sonuç çıkıyor. Adamla yüksek puan almış ve hak ettikleri atamayı almak için mücadele ediyorlar. lafa bak kpss puanı olan atanır twit atan değil diyor. Bilmiyorduk yaaaa zaten twit atanlarda şey yazıyordu 'Biz düşük puanlıyız ve twit atıyoruz bizi atayın.' diye yazıyorlar zaten dimi. Arkadaşım puanı düşük olan adam zaten twit atmaz. Twit atıp mücadele eden adamda puanı iyidr ki mücadele ediyordur. Sen olayı yanlış anlamışşın galiba çok uzaksın meseleye. Sanki biz düşük puanlıyız da twit atıyoruz bizi atayın yazıyoruz Allah Allah

Mgolll, 4 yıl önce
Herkes kendi cabasinda insallah atanamaz.demen yanlis olmus o adamlarda sinava iyi calismislar ki yuksek puan almislar atanirken kusura bakma senin kac tweet attigina.degil kpss den kac aldigina bakiyorlar

Mgolll
Memur
15 Ocak 2020 23:14

ben senin yazdigindan yola ciktim insallah acikta kalirda kendinden dusukler atanir diyorsun adam calismis almis puanini destek verir vermez kendine kalmis hersey nasip herkesin yasam derdinde isi gucu var sosyal hayati var ailesi var herkes kpss ye calismakla elinden geleni yapti bence gerisini Allah a birakmak lazim tweet atmakta birsey degistirmiyor butcede anlamissinizdir umarim
yorgunZM, 4 yıl önce

Allahım mantığa bak yaa. Ya arkadaşım tabikide kpsspuanına bakıyorlar sizi anlamak mümkün değil bunca mücadele eden insan twit atan basın açıklaması yapan bakanla görüşen vekillerle görüşen ve daha nicesi bunca insan düşük puanlı mı yani sizin dediğinizden bu sonuç çıkıyor. Adamla yüksek puan almış ve hak ettikleri atamayı almak için mücadele ediyorlar. lafa bak kpss puanı olan atanır twit atan değil diyor. Bilmiyorduk yaaaa zaten twit atanlarda şey yazıyordu 'Biz düşük puanlıyız ve twit atıyoruz bizi atayın.' diye yazıyorlar zaten dimi. Arkadaşım puanı düşük olan adam zaten twit atmaz. Twit atıp mücadele eden adamda puanı iyidr ki mücadele ediyordur. Sen olayı yanlış anlamışşın galiba çok uzaksın meseleye. Sanki biz düşük puanlıyız da twit atıyoruz bizi atayın yazıyoruz Allah Allah

yorgunZM
Kapalı
15 Ocak 2020 23:41

Evet o yazdığım bir anlık sinir ve öfkeyle biraz fazla olmuş olabilir ama çok gerildim çünkü günlerdir sendikalardan tutunda partilerin il merkezlerine ve bazı milletvekillerinin ofislerine kadar bir çok yere koşturuyorum bir kaç tanıdık vasıtasıyla biraz bilgi almak veya derdimizi anlatmak için yorgun düşüp çayımı içerken bakıyorum bir takım insanlar benle beraber koşturabilecekken oturuyor ve sonrasında bana ulaşıyor ne oldu bilgi var mı gelişme var mı diye. Yani kalkın gelin beraber gidelim diyorum kimseden ses çıkmıyor sonrada soruyorlar bilgi var mı gelişme var mı diye. bunu kendilerinin yüzlerinede söyledim ama çoğu yerde aynı durumla karşılaşıyorum bu durum canımı sıktı biraz fazla tepki olarak inşallah açıkta kalırlar dedim. O cümlem biraz fazlaydı kusura bakmayın ama sadece o cümlem

Mgolll, 4 yıl önce
ben senin yazdigindan yola ciktim insallah acikta kalirda kendinden dusukler atanir diyorsun adam calismis almis puanini destek verir vermez kendine kalmis hersey nasip herkesin yasam derdinde isi gucu var sosyal hayati var ailesi var herkes kpss ye calismakla elinden geleni yapti bence gerisini Allah a birakmak lazim tweet atmakta birsey degistirmiyor butcede anlamissinizdir umarim
16 Ocak 2020 09:21

Kırmadan dökmeden ne güzel konuşuluyor aslında........

yorgunZM, 4 yıl önce

Evet o yazdığım bir anlık sinir ve öfkeyle biraz fazla olmuş olabilir ama çok gerildim çünkü günlerdir sendikalardan tutunda partilerin il merkezlerine ve bazı milletvekillerinin ofislerine kadar bir çok yere koşturuyorum bir kaç tanıdık vasıtasıyla biraz bilgi almak veya derdimizi anlatmak için yorgun düşüp çayımı içerken bakıyorum bir takım insanlar benle beraber koşturabilecekken oturuyor ve sonrasında bana ulaşıyor ne oldu bilgi var mı gelişme var mı diye. Yani kalkın gelin beraber gidelim diyorum kimseden ses çıkmıyor sonrada soruyorlar bilgi var mı gelişme var mı diye. bunu kendilerinin yüzlerinede söyledim ama çoğu yerde aynı durumla karşılaşıyorum bu durum canımı sıktı biraz fazla tepki olarak inşallah açıkta kalırlar dedim. O cümlem biraz fazlaydı kusura bakmayın ama sadece o cümlem

Agricultural09
Aday Memur
16 Ocak 2020 09:41

Okuyunca dedim ki çok şükür buradada hakaret etmeden yanlışını gören insanlar varmış. Bende size kötü manada biseyler demedim ama herkes çok yoruldu psikolojikman bittik. Bazen istemsizce başka şeylere sarıyoruz. Emeğinin karşılığını alamamak berbat birşey. Rabbim en kısa zamanda emek veren hak eden herkese atanmayı nasip etsin.

yorgunZM, 4 yıl önce

S.Kinayer
Şef
17 Ocak 2020 09:39

++++ çok geride kalmışız. Bu suskunluk hayra alamet olsun.

Veterinerhek34
Aday Memur
17 Ocak 2020 10:49

Ivho başkanı murat hocanın paylaşımı doğrumu

ozbaytar
Memur
17 Ocak 2020 11:02

paylaşımı nedir acaba

Veterinerhek34, 4 yıl önce

Ivho başkanı murat hocanın paylaşımı doğrumu

Veterinerhek34
Aday Memur
17 Ocak 2020 11:09

Facebook adresinden bir sitenin haberinin ekran görüntüsünü paylaşmış. Ben sitede bulamadım. Haber içeriği 3000 vet hek olmak üzere toplam 10000 personel alımı tbmm den geçmiş yazıyor.

zir.müh27
Aday Memur
17 Ocak 2020 11:35

yalan haber tıklanmak için yapılmış
Veterinerhek34, 4 yıl önce

Facebook adresinden bir sitenin haberinin ekran görüntüsünü paylaşmış. Ben sitede bulamadım. Haber içeriği 3000 vet hek olmak üzere toplam 10000 personel alımı tbmm den geçmiş yazıyor.

Ekinoksis
Kapalı
17 Ocak 2020 12:32

Site böyle bir haber yapılmadı montaj demiş

Birileri dalga geçiyor

17 Ocak 2020 16:45

Sosyal medyanın gücü diyelim. Sayfalarında üç beş hareketlilik olsun diye yapıyor olabilirler.

Ekinoksis, 4 yıl önce

Site böyle bir haber yapılmadı montaj demiş

Birileri dalga geçiyor

Wedat9363
Kapalı
17 Ocak 2020 17:45

acaba bakan cevap yazma temezzulunu gösterir mi? ben fazla ümitli değilim ama umut fakirin ekmegidir mecbur olumlu bir şey için cabalayacagiz.
drcanaslan, 4 yıl önce

haber gerçek değil, orijinal haber de bu ;

http://www.kamubiz.com/sinavlar/2020-de-ne-kadar-ziraat-gida-su-urunleri-muhendisi-ve-veteriner-h5628.html

blackmfe
Aday Memur
18 Ocak 2020 07:44

Bakan düşmüş kendi derdine arkadaşım. Dün Akp Konya milletvekili bile tarım bakanını eleştirdi, çiftçiyi 5 yıl geri götürdü gibi kelimeler kullandı.
Wedat9363, 4 yıl önce
acaba bakan cevap yazma temezzulunu gösterir mi? ben fazla ümitli değilim ama umut fakirin ekmegidir mecbur olumlu bir şey için cabalayacagiz.

Wedat9363
Kapalı
18 Ocak 2020 08:34

amacı parti peşinde koşup oy devsirmek olabilir, bunu yaparken mesleğini gereği gibi yerinede getirebilir, bizim kızdığımiz nokta oy peşinde koştuğu kadar bizim emeklerimizi korumak için uğraşmıyor , sanki partide adamı tembihlemisler "sakın tarıma atama yapma yoksa bakanlığıni alırız " yani madem siyasette tarımın artık bir geleceğinin olduğu düşünülmüyor o zaman neden bölümler kapatılmıyor neden çıkıp insan gibi bizim ihtiyacımız yok denilmiyor ben kendim ekmeklerime yaniyir ve hep şunu söylüyorum "keşke ziraat okumasaydim"
blackmfe, 4 yıl önce
Bakan düşmüş kendi derdine arkadaşım. Dün Akp Konya milletvekili bile tarım bakanını eleştirdi, çiftçiyi 5 yıl geri götürdü gibi kelimeler kullandı.

Denizkz
Şef
18 Ocak 2020 21:51

Millet ne bu sessizlik , derslere iyice odaklandiniz sanırım, umutlar tükendi mi?

mr.focus
Memur
18 Ocak 2020 22:08

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Atanmaya hazır mıyız gençler?

Wedat9363
Kapalı
18 Ocak 2020 23:32

Valla hocam ben 2 şubatta hızlandırılmış kursa başlıyorum gireceğim 4.kpss olacak 2020,maalesef bizi üzen atanamamak değil bakanlığını yaptığı meslek gruplarını aşağılamasi ve üstüne üstlük bizi suçlayan tarım bakanıdir.
Denizkz, 4 yıl önce

Millet ne bu sessizlik , derslere iyice odaklandiniz sanırım, umutlar tükendi mi?

ZMprof
Daire Başkanı
19 Ocak 2020 00:14

Kesin atama olacak ama tarih belli değil diyen birileri vardı.Gelse de şu millete yine umut verse .O bile sınava çalışıyor herhalde, bıktı kendi kendini kandırmaktan :)

Toplam 193811 mesaj
«722072217222722372247225722672277228722972307231»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi