Editörler : swat3410E.Kayı Han

orhanreis24
Daire Başkanı
12 Eylül 2017 16:47

Çünkü insanlar bi önceki dönemde baya umutluydu,sürekli siyasiler yaş yükselecek diye bizi oyaladilar o yüzden büyük bir hayal kırıklığı oldu.Kimse artık bu kadar umutlanip sonra büyük üzüntü yaşamayı istemiyor o yüzden sessiz buralar

habersız0, 7 yıl önce

Burda yazarak bir netice alınmıyor her yerde imza kampanyası paylaşıldı kimse tenezzül edip imzalamadi bile...akademinin insafina kaldı yaş işi..

habersız0
Aday Memur
12 Eylül 2017 16:58

haklısın bır sure sonra umıt etmekten de yoruluyor ınsan...ben de ugrasmıyorum bıraktım artık beynım yorudu..

orhanreis24, 7 yıl önce

Çünkü insanlar bi önceki dönemde baya umutluydu,sürekli siyasiler yaş yükselecek diye bizi oyaladilar o yüzden büyük bir hayal kırıklığı oldu.Kimse artık bu kadar umutlanip sonra büyük üzüntü yaşamayı istemiyor o yüzden sessiz buralar

tatar88
Aday Memur
13 Eylül 2017 16:27

BURDA YAZARAK BELKİ SESİMİZİ DUYURAMAYIZ AMA TWITER BIMER CIMER YAZARAK SESİMİZİ DUYURABILIRIZ

ARKADAŞLAR 2019 SEÇİM VAR HÜKÜMET YAZILANLARI DİKKATE ALACAKTIR

ÇOK UMUTLU DEGİLİM AMA SON VIRAJDAYIZ ŞARTLAR AÇIKLANMASINA

BELKİ SON 1 HAFTA VAR

KPPS 55 OLSUN DİYE TWITERDA MİLLET BASTIRIYOR AMA YAŞ KONUSUNDA YAZAN 2 -3 KİŞİ BİRDE 20 DÖNEMDE KONTEJANLAR DOLMADI ÜMİTSİZ OLMAYIN 1 HAFTA DAHA

YAZALIM OLMASSA OLMASIN

habersız0
Aday Memur
13 Eylül 2017 17:15

Kaç tane vekile mesaj attım görüldü yapıyorlar mesaja hiç geri dönen olmuyor .

tatar88
Aday Memur
13 Eylül 2017 17:45

malesef öyle vekiller rahat maaşlar dolgun emeklilik kıyak onnumara beşyıldız hayat sürüyorlar

habersız0
Aday Memur
13 Eylül 2017 17:48

belki benim gibi mesaj atanları görüp konuyu yetkili kişilere iletiyorlardır baska da elden bır sey gelmıyor..

tatar88, 7 yıl önce

malesef öyle vekiller rahat maaşlar dolgun emeklilik kıyak onnumara beşyıldız hayat sürüyorlar

miracksd
Memur
14 Eylül 2017 17:17

Yaş sınırı kaç pomem de

tatar88
Aday Memur
15 Eylül 2017 18:46

yaş konusunda duyum alan arkadaşlar nerdesiniz

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler